AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Instruktorka w mojej stajni ma tam coś pomagac w organizacji i mówi, że już się zebrali tydzien temu i wszystko ustalili i termin pewny ten majowy i programy takie jak rok temu na 95 %. Podobno miala pójść od razu informacja do AZSów - do nas nie doszła jak na razie na uczelnię, więc chyba się grzebią :/
Hehe, witam wszystkich.
Przepraszam za bałagan informacyjny ale zapomniałem o tym forum a na volcie mi temat skasowali.

Tak jest zawody we Wrocku odbywają się 22-24.05.09 na Partynicach.
By bardziej wam w głowach namieszać będą miały nazwę AMP a nie jak do tej pory MPSzW.
Jest to związane ze zmianą organizacyjną AZS.
Wszystkie komunikaty będą na stronie:
http://www.amp.azs.pl/content/blogsection/35/76/
Komunikat nr 1 za chwile powinien się ukazać.
Zawody raczej będą miały podobny charakter jak ostatnie cykle.
Nie planujemy zmieniać podziału na kategorie.
Finał skoków raczej będą jechać wszyscy.
W ujeżdżeniu na pewno będą ograniczenia.

Skoki profi: 110, 115, 125 (III klasa i wyżej przez ostatnie 2 lata)
amator: 80,90,105

Ujeżdżenie profi: N,N,C
amator: L,P,P (przez ostatnie 2 lata nie jechało się N lub wyżej)

Co jeszcze chcecie wiedzieć ?

Pozdrawiam

grembus
AZS PWR
grembus@poczta.fm
O jak faaaaajnie że na Partynicach  😀 😀 😀

Btw ktoś pamięta jakie dokładnie programy były w zeszłym roku w ujeżdżeniu profi? :>
No ale w tym roku raczej będą inne programy ...
No rozumiem.
Tylko z ciekawości chciałam żeby ktoś przypomniał co tam było w zeszłym.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 lutego 2009 17:34
N6 N8 C6
Dzięki Koniczka   :kwiatek: (choc znalazlam sama po zeszlorocznych wynikach  😉)

Zmienił się termin Leszna -27-29.03.09 r.  Teraz to już na pewno nie pojadę  😕


Skąd masz te info o zmianie terminu?
asior   -nothing but eventing-
24 lutego 2009 14:38
Na Volcie byla informacja.
ło mamo, no to trzeba sie brać do roboty 😉
kto jeszcze jedzie ujeżdżenie amator?
jak pojade skoki to prawdopodobnie pojade też ujeżdżenie amatorskie 🙂
Na Volcie byla informacja.


A to juz pewne na pewno?
Bardzo bym nie chciala...
Co im przeszkadzalo w 3-5 kwietnia.. termin idealny  😀
asior   -nothing but eventing-
24 lutego 2009 21:46
W związku z prośbą studentów (dotyczącą wielkanocnej przerwy świątecznej) organizator V HAMP przesunął o tydzień wcześniej termin tych zawodów na 27-29 marzec 2009. Terminy zgłoszeń, opłaty oraz inne przepisy pozostają bez zmian. W załączeniu poprawione propozycje V HAMP oraz zawodów regionalnych.

Raczej pewna informacja  😉
Coś tych komunikatów w sprawie mistrzostw majowych nie ma 😉 Ale może do końca lutego coś się pokaże.
Została informacja wysłana w piątek ... czekamy aż wawa umieści na stronie, więc proszę się nie pokoić ... ;]
Btw dzięki temu że AMPy przeniesiono na ostatni weekend marca to ci co np skończyli / wylecieli / przerwali studia po semestrze zimowym mogą jechać bo legitymacja studencka ważna jest do 31 marca  😀 

Hejka, pojawił się komunikat nr 1.

http://www.amp.azs.pl/images/pliki26/files/jezdziectwo/amp_jezdziectwo_k1.pdf

Jeżeli macie pytanie, pytajcie 🙂

Pozdrawiam
grembus
kpik   kpik bo kpi?
04 marca 2009 13:42
czy wiadomo coś o kolejnym zebraniu AZS UW? jakies konkrety organizacyjne by się przydały 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 marca 2009 17:45
Wiadomo. Przyszły tydzień, najprawdopodobniej środa po 18. W piątek będe w AZSie załatwiać salę dla nas i dzwonić do wszystkich którzy się tam zgłosili z informacjami. Ci co się nie zgłaszali do AZS, ani do Agnieszki która kieruje sekcją mogą do mnie w piątek wieczorem uderzyć na PW to udzielę stosownego info 🙂
asior   -nothing but eventing-
11 marca 2009 10:48
Grembus - czy podane przez Ciebie wysokosci w skokach i konkursy w ujezdzeniu nie zmienia sie na 100%?
Wysokości się nie zmienia bo się sprawdziły.
Co do ujeżdżenia w następnym tygodniu będziemy raczej znać programy (tu daje się wykazać sędziom - nam zależy by były jak najkrótsze) wiec może się lekko zmienić że np. w profi będzie jedna N-ka i dwa C.


Aha zawsze z tym są problemy ?
Jaki zrobić konkurs finałowy w skokach ? (dwu nawrotowy, zwykły, szwajcar ... czy coś może innego ?)

Pozdrawiam serdecznie 🙂
grembus
KS AZS PWR


W zeszłym roku było ok - że pierwszy nawrót i drugi dla 10 koni najlepszych. Tylko nie wiem jak to wyszło że ja nagle musiałam jechac 3 raz z inną dziewczyną bo miałyśmy taki sam rezultat - lepiej jakby drugi nawrót był na zasadzie kokursu zwykłego a nie dokładności i nie trzeba było 3 razy jechać.
A jak ktoś dostanie się do finałów skoków i ujeżdżenia ?
Konkurs II nawroty = 2 stary ... więc ujeżdżenia już nie można pojechać.
Tak samo jak dwóch studentów jedzie na jednym koniu.
Tylko 10 ... a co z resztą, kończą zawody po 2 dniach ?

Pozdrawiam
grembus


A u nas nie można miec 3 startów dziennie? Ja nie jeżdże już poza akademickimi to nie wiem.
Moim zdaniem koń może spokojnie iść i finał skoków i ujeżdżenia - przeciez to jeden konkurs te skoki - co z tego, ze 2 przejazdy - jak ktoś jedzie L i P na zawodach to też często jedzie w dwunawrotowe i w sumie wychodzą 4 przejazdy jakby.
Ale ja nie wiem, nie znam się:P I chyba wiem o co chodzi teraz - trzeba by jakoś tak 3 dzien w skokach zrobic by koń mógł jeszcze iść finał ujeżdżenia bez naruszania przepisów...

No i w zeszłym roku było tak przecież że do pierwszego nawrotu były dopuszczoe wszytskie konie które ukończyły choc raz półfinał, do drugiego najlepszych 10. Można ewentualnie zrobić tak, że jak koń jest zakwalifikowany do finału i skoków(w sensie do 20 najlepszych) i ujeżdżenia wbiera jedna kokurencję...

zagubiłam się!
W regionalnych jedzie się przeważnie dwu fazowy a nie dwu nawrotowy ... a 3 z tego co wiem można jechać L.
Skoki są po ujeżdżeniu ... wiec już nie będzie miał wyboru ...

Pozdrawiam
grembus
No to w amatorach jest L więc mógłby jechać. Gorzej w profi... Rzeczywiście jest to problem. A duzo osób tak jedzie na jednym koniu w 2 konkurencjach? Bo chyba szansa załapania się do 2 finałach w profi jest mała, a w amatorach moim zdaniem mógł by koń iść wszytsko, bo finał 105 to jeszcze L.

A to ty w ogóle u nas na Karej jeździłeś w zeszłym roku? 😉
Nie tylko na Karej ... raczej więcej na Herosie 🙂


P.S Dlatego daje temat do dyskusji ... czekam na dalsze sugestie 🙂
A w ujezdzeniu profi w finale będzie kur?  :>
asior   -nothing but eventing-
17 marca 2009 16:00
No to jade na AMP WKKW  😅
A w ujezdzeniu profi w finale będzie kur?  :>

Amazonka dokładnie dam znać za tydzień. We wtorek mamy spotkanie.
A chcesz by był ? :P

Aha oczywiście jak ktoś jest chętny do wolontariatu w czasie zawodów lub jakieś innej pomocy przy organizacji proszę o kontakt ze mną ;]

Pozdrawiam
Mi się wydaje tak jak napisała Branka, że jest mała szansa na zakwalifikowanie się do obu finałów (skoki i ujeżdzenie).

Chociaż mogłoby sie tak stać w amatorach....

No i właśnie co z osobami, które jadą we 2 na jednym koniu i obie wejdą do finału?

Nie powiem mi bardziej leży konkurs dwunawrotowy (bo nie podejżewam zebym zagrała się w ujeżdzeniu 😉 ) ale może być to troche problematyczne...

A może zrobić finał dwufazowy? (a w ogóle można zrobić drugą fazę w finale wyżej czy już wchodzą jakieś przepisy? Bo z tego co się orientuje to na regionie jakby była L dwufazowa to drugą fazę 110 można jechać nawet bez III licencji no nie?)


pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się