AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

kujka   new better life mode: on
10 października 2010 19:07
croopie, usredniajac - Bydgoszcz jest bardziej w srodku kraju niz Wroclaw wiec i wiecej osob bedzie mialo krotszy dojazd tam, niz do Wro. nie mowie tylko o Warszawie 🙂
Z tego co wiem dziś nieoficialnie Wrocław został organizatorem AMP w jeździectwie w roku 2011.
A jednak...No nic.Czeka nas w takim razie dłuższa podróż.
najlepszy były Sopot  😜 Wrocław, no cóż tam mój koń jeszcze nie był 😉
asior   -nothing but eventing-
13 października 2010 21:12
Mam nadzieje, ze nieoficjalnie i ze to sie nie potwierdzi  🍴
asior ja również!
kujka   new better life mode: on
13 października 2010 21:55
asior, vissenna, ja rowniez!
bo jechanie taki kawal to wiecej zachodu niz ta cala zabawa jest warta.
Czyli najważniejsza jest miejscówa ... nie ważny poziom itp.
"kujka" a byłaś chociaż raz na AMP-ach ?

grembus
kujka   new better life mode: on
14 października 2010 00:22
grembus, jak klikasz na nick voltowicza nad avatarem, automatycznie pojawia sie on w okienku szybkiej odpowiedzi, od razu wyboldowany. 😉
poszlo pi dablju!
Ja przyznam,że we Wrocławiu nie byłam. Jasne,że liczy się poziom, ale dojazd dla mnie też jest ważny szczególnie jeśli chodzi o powrót w niedzielę-w zeszłym roku wróciłam chyba o 3:/
eh znowu daleko.
teraz przynajmniej bedzie koń, który lepiej podróże znosi.
bylam w 2009 i podtopiło nam boksy, trzeba bylo szukać czegoś suchego. w końcu wylądowaliśmy w boksach mocno od siebie oddalonych (a był wspólny samochód ze sprzętem, paszami, wiadrami) - wiec nie wiem o jakiej jakości mówimy - nie bylam w bydgoszczy, wiec nie wiem o ile lepiej/gorzej moze być, dla mnie dośc istotna jest odległość jednak.
Miejmy nadzieje,ze ten Wroclaw jednak nie przejdzie. Ja tez wolalabym Bydgoszcz chociaz bylam na AMPach pierwszy raz w tym roku. Mam blizej niz do Wrocilawia,a wrocilam do Łodzi w niedziele o 1 z koniem...

A czy startujecie tez na halowych AMPach ? Ja sie zastanawiam, ale organizacja jest chyba inna i juz AZS nie oplaca wszystkiego.
czy opłacają to chyba zalezy od uczelni.
Wg mnie organizacja HAMP w Lesznie jest lepsza niż otwartych, tylko np. UW nie uznaje ich jako akademickich i wyjazd w całości na własną rękę
gdzie znalezc  regulamin? doktoranci tez moga startowac?
mi bardziej pasowalaby Bydgoszcz... blizej jednak, a dla starszego konia ma to spore znaczenie choc transport do Racotu na MP wet Drap zniosl super, ale Wrocek dalej...duzo dalej.
Ja tam się cieszę, jak Partynice bo mam tam może 30 km ale dobrze was rozumiem z dalszych części Polski, pamiętam że jak wracałam z Warszawy te 3 lata temu to też byłam o 3 w nocy w domu...

CO do regulaminu to doktoranci też mogą jechać, przynajmniej zawsze mogli 🙂
kujka   new better life mode: on
14 października 2010 11:33
doktoranci i nawet pracownicy uczelni z tego co pamietam rowniez moga (ale chyba tylko umyslowi, wozny to juz raczej nie? jakby co to niech mnie ktos poprawi 😀)

a tak w ogole, od kogo to zalezy i na jakich zasadach sie wybiera miejscowke? jakie kryteria sa brane pod uwage?
3.1 W Akademickich Mistrzostwach Polski 2009/2010 mogą uczestniczyć członkowie AZS bez względu na inną
przynależność klubową, w tym:
a) studenci do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1981 r.),
b) słuchacze Kolegiów Nauczycielskich do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1981 r.),
c) uczestnicy studiów doktoranckich (bez ograniczenia wieku),
d) etatowi pracownicy uczelni - absolwenci szkół wyższych - zatrudnieni na podstawie mianowania lub umowy
o pracę, minimum 3 miesiące wcześniej niż termin rozgrywania Mistrzostw,
e) absolwenci, którzy zakończyli studia w roku akademickim 2009/2010 - do końca tego roku akademickiego.

http://www.amp.azs.pl/pliki/dokumenty/regulaminy/AMP_2010_regulamin_ogolny.pdf

Tak było w tamtym roku ... w tym roku pewnie będzie podobnie.
czyli musze byc w azsie? i placic skladke itp.?
Oczywiście ... składka roczna w zależności od Uczelni od 40-80 zł ... więc to chyba nie jest dużo ...
taniej mam w macierzystym klubie😉 azs cos dofinansowuje? bo np. jak jechalam na MP wetow to mi calosc ( transport, nocleg, boks, zarcie moje i konia
) zaplacila izba🙂
kujka   new better life mode: on
14 października 2010 12:53
Karla🙂, to zalezy. jednym dofinansowuja wszystko, innym np boks na zawodach i nocleg, innym nic... zalezy do azs. moja kolezanka zajmowala sie do tej pory wysylaniem ludzi na ampy z sggw i chyba wszystko zawodnikom zwracala 🙂 przynajmniej starala sie to tak rozwiazac.
politechnika warszawska też za wszystko płaci.  🤣
SWPS też 🙂
kujka a nie prawda, że SGGW wszystkim za wszystko płaci. Moja koleżanka musiała sobie wyjazd do Bydgoszczy opłacić sama - SGGW tylko jej transport załatwiło.

Mi z UW zapłacili wszystko oprócz transportu (dostałam zwrot części kasy)
Politechnika warszawska podobno tylko za zawodników, nie za konie :>
Ja mam nadzieje ze za wszystko, ale to sie dopiero okaze 
barbor, ja też jestem nowicjuszem 😉
Ciekawa jestem co opłaci Uniwersytet Muzyczny,który będzie debiutował na AMP  😁 😁
moja uczelnia - Uniwersytet Łódzki debiutowała w tym roku i zapłaciła za wszystko  🏇
asior   -nothing but eventing-
15 października 2010 15:10
Ciekawe czy UWM placi za calosc. Orientuje sie ktos, czy w tym roku AMP w WKKW beda wreszcie oficjalne, podciagniete pod AZS?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się