AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

No sęk w tym ze ja DZJ jestem tak jak amazonka i grembus  😉
Może w tym roku jak będą u nas to DZJ je faktycznie uzna (tak jak grembus pisze), a w zeszłym nie uznawał bo w Warszawie było :>
Służę uprzejmie: konkurs zwykły z rozgrywką o pierwsze miejsce - 238.2.2
edit: oraz dwunawrotowy 273.4.3  - suma punktów karnych z obu nawrotów i czas II nawrotu.
halo dzięki 🙂

Z tego co pamiętam to w 2007 uwzględniali ....
W następnym tygodniu pojawi się komunikat nr 2.

Pozdrawiam
grembus
Zatem czekamy  🙂

Btw jak AMPy w Lesznie? Gdzie jakaś relacja?  😀 Gdzie wyniki?
Byłam w Lesznie w ten weekend, ale na konkursach studenciaków siedziałam już w hotelu. Byłam tylko rano na konkursach dodatkowych
Wyniki znalazłam, na Świecie Koni są jeśli ktoś zainteresowany  🙂
dziewczyny a wracając do stypendiów gdzie mogę znaleźć przepisy na ten temat??(jeśli gdzieś już było to napisane to przepraszam,niedoczytałam 😉)
Planuje pojechać w tym roku,ale z racji prywatnej uczelni zastanawiam sie czy warunki są takie same jak na państwowej?
A na której prywatnej jesteś? Każda ma swoje zasady. Ja studiuje na SWPS, za srebrny medal w amatorach dostałam 450zł miesięcznie, zdaje się że za samo dostanie sie do finału miałam zagwarantowane 400zł. Za medal w profi stypedium chyba mogłoby byc większe. Ale to prywatna uczelnia to stypendia są wysokie. I łatwo je dostać, o ile wszytskie dokumenty się prześle w terminie i prawidłowo udokumetuje wyniki itp 😉 A do finału w skokach się łatwo dostać, bo wystarczy ukończyć jeden półfinał 🙂
WOW Branka, fajnieeee!
Ja jestem na państwowej (UP) i gdybym nie zawaliła jednego przedmiotu, który teraz powtarzam (warunkiem otrzymania stypy jest zaliczenie wszystkich przedmiotów) to miałabym za złoto w amatorach 350 zł ... taka jest u nas maksymalna stawka.
I każdego dnia pluje sobie w brode że się nie przyłożyłam wtedy do nauki na tyle żeby to zaliczyć bo troche kasy przeszło mi koło nosa  😕
a umnie na UW, żeby dostać stypendium trzeba być w PZJ zarejestrowanym w AZS UW, co wg mnie jest nieco niesprawiedliwe
kpik   kpik bo kpi?
30 marca 2009 19:06
no niestety, nawet jeśli by na stypendium nie zależało (chociaż reprezentowanie UW jest też powiązane z ewentualnym zwrotem kosztow za transport) jest jeszcze wymóg startu w ZR przed AMP ;/ a do tego rejestracja również potrzebna
hmm... czyli musze sie pytać na uczelni.Ciekawe czy oni sami wiedza co i ja,bo babeczka mi powiedziała,ze ode mnie nikt w ostatnich czasach nie jechał,no chyba,że jest kiepsko poinformowana 😉
Branka Fajnie Ci sie udało  😀 ja studiuje w WSZiF  🙂
No u nas stypendia sa wysokie, socjalne do 700zł, naukowe 500 sportowe od 350 do 500. Ale za to płacimy bardzo dużo za rok!(ok 6 tys!) JA nie chce startować, ale zdecydowałam że pojadę te AMP - koń skoczy 3 dni na rok, a ja będę mieć o 2/3 tańsze studia, Na resztę za studia i utrzymanie konia zarabiam w wakacje - i jeszcze mi zostaje kasa na rzeczy typu siodło 🙂 I nie musze mieć stałej pracy w czasie roku dzięki temu 🙂 Także, choć ze względów ideologicznych nie chciałabym jechac zawodów, to to stypendium przesądza sprawę. Ale chce przynajmniej sie bawić a nie zabijac za wszelką cenę 🙂 Będziemy  jechać na luzie bardzo.
Ale w przyszłym roku juz będę się uczyc do naukowego, cięzko je dostać, ale warto  je miec bo jeszcze wyższe od sportowego 🙂
A gdzie to jest w tym roku i ile stoi dla amatorów? 😉

I czy można miec oba stypendia?

MPSzW są we Wrocławiu, na Partynicach 22-24 maja 2009

A stoi:
Skoki profi: 110, 115, 125 (III klasa i wyżej przez ostatnie 2 lata)
amator: 80,90,105


U nas obu stypendiów nie można.
Do dzisiaj był termin zgłoszeń wstępnych tak w ogóle 😉 I chyba znowu jade sama z mojej uczelni 🙁
Jak to do dzisiaj?
Gdzie tak jest napisane?
W komunikacie było,że zgłoszenia wstępne są do końca marca.
kujka   new better life mode: on
30 marca 2009 21:42
w 1 komunikacie... :/
napisane jest tam tylko gdzie sie odbeda i kiedy, kiedy bedzie odprawa techniczna i do kiedy zgloszenia wstepne trzeba wysylac. no i ze pozostale szczegoly beda w 2 komunikacie (ktory wg grembusa mial sie ukazac w tym tygodniu). troche srednio zglaszac sie nie znajac szczegolow... (bo 2 komunikatu nie ma). troche jestem zbita z tropu. to znaczy ze sie juz nie bede mogla zglosic?
No to jeszcze jutro zostało :P

Kurcze musze zatem skontaktować się z opiekunką 'sekcji jeździeckiej'... bo tak jak w zeszlym roku jest to zgloszenie 'zbiorowe' z calej uczelni tak? Nie ma indywidualnego zglaszania sie?
kujka   new better life mode: on
30 marca 2009 21:45
amazonka*, nie wiem jak u Ciebie, ale na moim kalendarzu 30.03.2009 jest dzisiaj...
kujka,to jest zgłoszenie wstępne,więc wg mnie lepiej się zglosić,a najwyżej jak pozna się szczególy i nie będą pasować to się wycofać😉
Marzec u mnie ma 31 dni😉
E, to i tak po kwiatach :P Ale tez te zawody na końcu Polski zrobili...
kujka   new better life mode: on
30 marca 2009 21:49
D&A, u mnie tez, a zatem zgloszenie wstepne do dzisiaj
no to chyba do jutra?
kujka   new better life mode: on
30 marca 2009 21:54
Forta, w komunikacie 1 napisane jest ze do 30.03.
30.03. jest dzisiaj. to do dzisiaj.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 marca 2009 22:00
Kujka nie zgłasza się samemu! Zgłasza AZS.
kujka   new better life mode: on
30 marca 2009 22:02
Koniczka, tak, ale najpierw trzeba sie zglosic do azs  :emot4: a ja oczywiscie jak zwykle sie obudzilam z reka w nocniku, bo nic jeszcze nie wiem, praca, bo to bo sro... "bo jeszcze tyyle czasu" 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się