AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

A miałby ktos fotki konia Blanche Z skoki progi i Fleur de Lille ujeżdżenie amator 🙂?
No i jutro gdyby ktos robił to też prosiłabym Fleur de Lille idzie finał ujeżdżenia amatora o 11:24 o ile sie nie mylę.
Moon   #kulistyzajebisty
25 maja 2013 22:27
Ja chętnie zobaczę wszystko co z pomorskiego, zwłaszcza - E. Rozbicka, K. Rogala pewnie się ucieszą  jak się znajdą gdzieś na fotach 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 maja 2013 07:52
Moon, nie zapominaj o Kubusiu  😎 😁
Moon   #kulistyzajebisty
26 maja 2013 09:05
Hu de fak is Kubuś?!  🤔  🤣
Sorry, musiałam...  😁

Ktoś, widziałam, że Integro sobie nieźle poczyna, to może jednak zostanie przy skokach?  😉

Swoją drogą szkoda, że nie mają jakiegoś oficjalnego fotografa/ów, którzy by robili foty we wszystkich poziomach i dyscyplinach. W zeszłym roku widziałam chyba tylko jedną i też bidną galerię na ŚK.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2013 09:47
ta biedna galeria z zeszłego roku była moja chyba 😉 ale w sumie były 2 czy 3 nawet nie pamiętam.
oprócz tego mieli swojego fotografa, ale szał bez jeśli chodzi o efekty.

edit: linki do zdjęć na ŚK z zeszłego roku
galeria
galeria 2
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 maja 2013 17:39
Tralala,wracają z brązowym medalem w kategorii skoków amatorów Politechniki 🙂
Czy ktos moze wie kto robil zdjecia w trakcie czwartkowego przeglądu? 🙂
Czy ma ktoś może w posiadaniu fotki konia Kacper nr 107 z ujeżdzenia amator? Koń charakterystyczny, mały, gruby  pół-fiord. 

a co do galerii z zeszłego roku to moja też jest na śk.

http://www.swiatkoni.pl/gallery/1249,amp-2012-wroclaw.html
https://www.facebook.com/EquineLoversAniaReutt  :-) z tego roku. Nie dużo, bo praca i inne, ale może ktoś znajdzie siebie :-)
Czy ktoś kojarzy na prezentacji był taki pan z aparatem już nie młody i chyba podobał mu się nasz team szalonych kobył, bo zrobił nam sporo zdjęć ?
A jest ktoś kto robił zdjęcia wczoraj w finale/rozgrywce skoków amatorów ?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2013 06:08
wiecznienakacu https://www.facebook.com/media/set/?set=a.667788033238715.1073741826.100000225745120&type=3 gdzieś przy otwarciu Was uchwyciłam 🙂

Alaska a Ty w czym startowałaś ? 🙂 Jakoś mi uciekło, że Ty też startujesz ;<
Ja jechałam ujeżdżenie amator. W sobotę jechałam ostatnia P2 koło toru i miałam pomyłkę. 😉
Cariotka   płomienna pasja
28 maja 2013 12:38
https://drive.google.com/folderview?id=0B8eON2LlmpymMW8wZlFZWlFvc00&usp=sharing

to są moje zdjęcia.
Mnie zaszokowała super atmosfera:P Za rok też jadę możliwe że aparat zamienię na konia 😁
Gillian   four letter word
28 maja 2013 12:41
do ilu lat można startować? są jakieś ograniczenia? 😀
Cariotka   płomienna pasja
28 maja 2013 12:44
Gillian dla Ciebie nie ma 😁 w razie w. pojedziesz jako ja 🥂 a tak serio to jak studiujesz to chyba możesz startować.
Gillian   four letter word
28 maja 2013 12:52
od października znowu idę na studia, trzecie  🥂 jak pojadę na AMP-y to będę jakimś totalnym geriavitem? są tam w ogóle ludzie 30+ czy same młode i jędrne?
Cariotka   płomienna pasja
28 maja 2013 12:55
ja widziałam panią, która miała 40 lat tylko nie wiem czy tam miała konia czy startowała.
Wpadaj! Nawet ja za rok pojadę z moim kucykiem 😜
Gillian   four letter word
28 maja 2013 12:59
tylko szkoda, że taki kawał drogi 🙂 ale się zdecydowanie pomyśli!
podobno za rok AMPy nie będą już we Wrocławiu.
Gillian   four letter word
28 maja 2013 13:28
chciałabym Trójmiasto albo Poznań/Leszno 🙂
Dżonków
A podobno już w tym roku miało nie być we Wrocławiu, a jednak były, więc zdania są podzielone na ten temat. 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 maja 2013 13:46
Były bo się podobno nikt nie zgłosił jako organizator i to AZS uderzył do Wro, żeby zrobili AMP.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 maja 2013 13:48
podobno do 28 roku zycia mozna startować.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 maja 2013 13:49
Tak jest w regulaminie AMP  😉 Coś mi się obiło 32 lata, ale to się tyczyło pracowników uczelni z tego co pamiętam 😉
Gillian   four letter word
28 maja 2013 13:50
łeee, no to lipa 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2013 15:18
o, i Cariotka była ... ciekawe ile razy zdążyłam się z Wami minąć  😁

Podobno Dżonków wygrał w byciu organizatorem na przyszły rok
Cariotka   płomienna pasja
28 maja 2013 15:24
ej ale byłam zaszokowana poziomem no i rewią mody:P ja siedziałam dzielnie tam całymi dniami 😁 za rok zrobimy spotkanie rv...ja już o to zadbam 😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2013 15:29
Ja w niedzielę byłam cały dzień, pt i sob tylko na amatorach skokach . To prawda, poziom był wysoki, co mnie wkurzało w skokach, bo zamiast się uczyć czatowałam na upadki , a tu lypa  😁
W sumie ja wiem czy taka rewia była ? Na samych konkursach nie rzuciło mi się to w oczy 😀
a co do atmosfery to hm, bardziej chyba mi się podobało w zeszłym roku pod tym względem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się