AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Cariotka   płomienna pasja
28 maja 2013 15:34
na konkursach nie:P ale w stajnia a i owszem 😁
na skokach była fajna atmosfera na ujeżdżeniu średnio fajna. Dlatego niektórzy dresiarzyści rozprężali się ze skoczkami 😁
A ja się pochwalę fotą, na której jest moja córa! Na pierwszym planie 🤣
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=588356407861390&set=o.119148834829665&type=1&theater
W Akademickich Mistrzostwach Polski 2012/2013 mogą uczestniczyć członkowie AZS bez względu na inną przynależność
klubową, w tym:
a) pełnoletni studenci do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1984 r.),
b) pełnoletni słuchacze Kolegiów Nauczycielskich do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1984 r.),
c) uczestnicy studiów doktoranckich (bez ograniczenia wieku),
d) etatowi pracownicy uczelni - absolwenci szkół wyższych posiadający co najmniej tytuł zawodowy magistra -
zatrudnieni na podstawie mianowania lub umowy o pracę, minimum 3 miesiące wcześniej niż termin rozgrywania
Mistrzostw,
e) absolwenci, którzy zakończyli studia w roku akademickim 2012/2013 - do końca tego roku akademickiego (dotyczy
absolwentów, których ostatni semestr nauki rozpoczął się w roku akademickim 2012/2013).

Za rok drzonków.
Buu a chciałyśmy na przyszły rok zorganizować indywidualną dyscyplinę w wyścigach i szalonych galopach. Mielibyśmy wtedy spore szanse na medal.  😁
Gillian   four letter word
28 maja 2013 21:29
grembus, zróbcie kategorię dla studentów z uniwersytetu trzeciego wieku  😜
I dla tych co przez tyle lat studiow nie po drodze mieli na AMpy 🙂
Chyba musze doktorat zrobic!
Lekka zmiana przepisów w AMP 2013/2014.
Badania lekarskie zawodnika będą obowiązkowe dla jeździectwa.
Więcej informacji:
http://www.ampy.pl/jck1314/files/regulaminy/1314_regulamin_ogolny.pdf
W tym roku AMP w Drzonkowie:
http://www.ampy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=265&Itemid=297

Pozdrawiam
w kalendarzu PZj widziałam, że widnieją wszystkie 3 dyscypliny łącznie z wkkw w terminie AMP w Drzonkowie czy to znaczy, że rzeczywiście będzie już w tym roku oficjalnie wkkw w tym samym terminie?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 października 2013 18:18
w Drzonkowie, czyli na końcu świata...
kto planuje jechać w tym roku? 👀
ja bym bardzo chciała ale się okaże...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 stycznia 2014 19:50
Ja planuje koleżanke wysłać na moim, więc ja będę "z dołu" jak wszystko dobrze pójdzie
Ja bym chciała, ale jeszcze pół roku czasu, no i zależy jak tam hojność uczelni w tym roku, zwłaszcza na dalszy transport...
no właśnie ja mam zamiar w najbliższym okresie zorientować się jak z hojnością uczelni na AMPy, mam nadzieję,że nie usłyszę,że "jeździectwo to nie sport"  😵
Też chciałam, ale nie wiem czy aktualna kontuzja konia nie zmieni planów :/
Czy aby wziąć udział trzeba posiadać legitymację AZS czy wystarczy ta studencka?
Lov   all my life is changin' every day.
22 stycznia 2014 23:06
Ja w tym roku sobie nie odpuszczę, zwłaszcza jak w Drzonkowie 😀
W Drzonkowie jest tylko ujeżdżenie i skoki. W związku z tym w  Facimiechu planujemy zrobić Akademicki Puchar Polski w WKKW ale niestety mamy ten sam termin zawodów co Drzonków. Jest to trochę bez sensu ale nie możemy zmienić naszego terminu. Coś to akademickie WKKW nie ma szczęścia  🙁
Nieeeee no to straszna kicha z tymi terminami :/ 🙁
fabapi powodzenia  😉
rok temu nie udało mi się dotrzeć, może w tym roku nic nie przeszkodzi...

To w WKKW tak jak rok temu będzie APP a nie AMP?
Niestety tylko APP. bo AZS twierdzi że na AMP jest za mało chętnych
Lov   all my life is changin' every day.
23 stycznia 2014 11:02
A wiadomo już jaki termin na AMPy skokowe?
chyba 30.05-01.06
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 stycznia 2014 14:19
ujeżdżeniowe chyba też , nie ? czy różne terminy ?
chyba też wtedy jest
Czy ktoś orientuje się, czy Uniwersytet Wrocławski ma swoją 'ligę' jeździecką?  👀 niestety- internet milczy.
ententa, nie wiem ale ludzie z U Wroc chyba startowali w ampach jeżeli mnie pamięć nie myli 🙂
z Uniwersytetu Przyrodniczego i Politechniki Wrocławskiej tak, ale właśnie nie mam pewności co do uniwerku...  🤔 no nic, będę musiała spróbować jakoś się tam dodzwonić  🙄
Albo pofatygować 😉?
Wysłać to myślę że Cię wyślą, ale jak z dofinansowaniem to już pojęcia nie mam.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 stycznia 2014 21:38
I ja również, jadę skoki profi czy jak to się tam nazywa 😉
A co teraz kwalifikuje do przejścia do profi?
Dawno nie startowałam, może spadłam do amatorów? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się