AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Zależy jaka.
właśnie, jak u was wyglądają zwroty/pokrywanie kosztów przez uczelnie?
olek, wszystko zależy od uczelni.
to oczywiste, pytam orientacyjnie w formie rozeznania jak wygląda to u innych  😉
olek, u każdego wygląda inaczej. Jedni płacą za wszystko, inni tylko za wyżywienie, inni wcale.
Ja wiem, ze GUM w Gdańsku nie płaci za nic, Colllegium Medicum w Bydgoszczy płaci za wyżywienie i zakwaterowanie zawodnika, i to ewentualnie :P
UE Krakow płaci za wszystko, z transportem teraz może być troszkę gorzej ale zwracają zdecydowaną większość.
szkoda ze nikt nie trzyma się regulaminu ... według niego uczenia powinna wszytsko dofinansowac
atri, uczelnia ci powie że jest biedna i jej nie stać. I spadaj na drzewo. Z mojej uczelni oprócz mnie pewnie nikt nie pojedzie, nie wiem czy w ogóle ktoś jeździ konno :P
wie ktoś jak jest na Uniwersytecie Jagiellońskim? dzwoniłam, pisalam - dowiedziałam sie tyle tylko, ze jakiś Pan Trener sekcji musiałby mnie wytypować i zgłosić.. Jestem na pierwszym roku, nic z tego nie rozumiem  🤔 .
Suwi co prawda ja nie UJ, ale jestem zorientowana: sprawa wygląda tak, że musisz się skontaktować z ów trenerem czyli p. Brehoniem. http://www.swfis.uj.edu.pl/sekcje-sportowe/jazda-konna
Z tego co wiem na UJ opłaca się zachód, bo oni z tych co opłacają w zasadzie wszystko. Tylko jeśli się wybierasz w tym roku to musisz mocno się pośpieszyć, bo zgłoszenia wstępne są do 29 kwietnia ( przynajmniej tak wynika z pierwszego komunikatu)
a gdzie te ogłoszenia wstępne się podaje?
Pytanie moze glupie ale sie nie dopytalam, zgłoszenie wstępne mam wysłać na adres gdzie są mistrzostwa czy mailowo skan czy w ogóle nie trzeba tego wysyłać?
będzie ktoś jechal z okolic Lublina luz przez Lublin bo dostałam dziś odpowiedz ze za wszytsko zaplaca byle nie za transport .. dziwne czemu 
A czy zgloszenia wstepne to nie jest to co wysyla uczelnia po prostu zglasza siebie? A nie samych zawodnikow?
Witam organizator umieścił nowe informację na temat AMPów:
http://www.ampy.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=25&Itemid=244

Zgłoszenie wstępne zgłasza uczelniany azs przez system emadzia.
Zgłoszenia wstępne są obowiązkowe !!!

Termin mija 29.04.14 !
Kto mi powie czym one się różnią?
grembus, czyli jak mnie już na uczelni zgłosił pan, wydrukował to zgłoszenie to już go nigdzie przesyłać nie muszę?
Zgłoszenie wstępne uczelni jest tylko przez system emadzia.
Nic nie trzeba wysyłać ani drukować.
atri z jakiej uczelni jedziesz?
z kulu
to w przyszłym roku możemy się dogadywać na transport🙂
Jakby ktoś szukał transportu z Trójmiasta to my będziemy mieli najprawdopodobniej jedno miejsce.

Czy jest tu ktoś na forum z okolicy Drzonkowa? Chciałabym poszukać sobie jakiegoś noclegu, a nie wiem kompletnie co tam jest w miarę blisko i tanio 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 kwietnia 2014 12:06
xxagaxx na miejscu w WOSIR-ze jest hotel, co prawda pokoje małe, ale czyste i cenowo super.

Moja zawodniczka też się wybiera 😀.
lusia722, oo super, na profi, nie? :P
A ja prawdopodbnie będę szukać transportu z Krakowa, więc jak ktoś ma wolne miejsce w przyczepie proszę o kontakt 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 kwietnia 2014 12:18
xxagaxx Tak. Musi, bo jej wf-u nie zaliczą 😁. Tylko z koniem kłopot 😵
a czy do zgloszen wstępnych jest potrzebny numer legitymacji azs ? jeśli tak to po jakim czasie wam go wydali ? i czy uczelnia może mnie nei puscic jeśli startuje tylko ja z  mojej uczelni?
W Drzonkowie wokół ośrodka jest kilka hoteli.
Najbliżej, bo za płotem w tej chwili są dwa:
http://www.hotelikus.com.pl/
http://www.booking.com/hotel/pl/eurohotelikdrzonkow.pl.html

Eurohotelik jest sprawdzony i z czystym sumieniem mogę plecić 🙂

Ogólnie nie będzie problemów z hotelami- jest ich tam więcej niż sklepów 🤣
Na fb na profilu amp jezdziectwo organizator umiescil liste zgloszonych uczelni. Do jutra sa zgloszenia !
grembus, dzięki za info. Mam pytanie, czy przy wysyłaniu zgłoszenia ostatecznego można jeszcze coś zmienić? Bo głupia wzięłam boks bez trocin a wolałabym jednak z.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się