AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

  [font=Verdana]?[/font]
Nieee,to nie ja-ja jechałam profi i byłam w jaskółce 🙂
AMPY w roku 2015 będzie organizowała Politechnika Wrocławska.

Nie było żadnych innych ofert !!!

http://www.ampy.pl/jck1314/files/1415_amp_oferty_organizacji_zestawienie.pdf
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 września 2014 12:04
czyli Wrocław ? 😀
To niefajnie,Drzonków infrastrukturowo dużo lepszy.
Super był Drzonków tylko ta odległoooooość. Tyle że na Partynice znów będą narzekania z parkurem na pewno...
Idealnie! 😉 Słyszałam plotki, że może parkur będzie na kwarcu, a nie na trawie, więc jest nadzieja. 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
05 września 2014 20:26
Oooo, jeśli będzie na kwarcu to tym lepiej!!!
łoo jezu, dalej się nie dało? :P
Odkąd pamiętam to AMPy były we Wrocławiu... 😉
A co do kwarcu, to tak jak pisałam, że nie wiem czy to prawda, tą informację traktuję w charakterze plotki. 😉 ale byłoby cudownie jakby się udało. 😉
Drzonków może będzie w 2016 rok bo maja taki plan włodarze AZS 🙂
To trzeba iść na kolejne studia :P
Jest tu może kto z UP z Lublina i wie jak tam wyglada sytuacja jeśli chodzi o AMPy? Finansują/dofinansowuję cokolwiek? Jest jakaś ekipa, która jeździ czy raczej pojedyncze osoby?
Magdzior z tego co kojarzę sporo osób zawsze strtuje stamtąd 🙂 Więc pewnie dofinansowują :P
Jakie tam sporo. W tym roku pojechały od nas dwie osoby.
Generalnie, to z naszymi władzami jest ciężko się dogadać jeśli chodzi o jeździectwo. Jednak tym razem i ja spróbuję uzyskać zgodę na start i dofinansowanie. Zapewne będzie łatwiej gdy zbierze się nas więcej osób.
AMPY w roku 2015 będzie organizowała Politechnika Wrocławska.

Nie było żadnych innych ofert !!!

http://www.ampy.pl/jck1314/files/1415_amp_oferty_organizacji_zestawienie.pdf


Jak dla mnie rewelacyjna wiadomość!! 😀 może uda nam się wystartować  😅

bo pracownicy uczelni też mogą startować, nie? Gdzieś czytałam, że mogą  😀iabeł: 😀iabeł:
moga, chyba Ci naukowi 🙂

a nie wiadomo czy PWr zamierza wrócić do poprzedniej formuły? Moiwe o podziale w skokach 🙂
a ktokolwiek z kulu bedze jechał ???, bo rok temu nie pojechałam niestety bo nikt inny nie chcial ;(
moga, chyba Ci naukowi 🙂

a nie wiadomo czy PWr zamierza wrócić do poprzedniej formuły? Moiwe o podziale w skokach 🙂


ja nie naukowa  😕 ale będę pytać u mnie na uczelni. Mam nadzieję, że się zgodzą  🤔


edit: znalazłam takie cuś:

Niby wszyscy wiedzą, a w praktyce pojawiają się wątpliwości. Więc po kolei... Dokładną informację o tym, kto może startować w naszych rozgrywkach można znaleźć w punkcie III Regulaminu Ogólnego AMP. Przede wszystkim wynika z niego, że aby startować w AMP należy być członkiem AZS - nie jest istotne, czy ktoś jest w AZS na uczelni, na której studiuje, czy nie - trzeba posiadać ważną legitymację AZS (lub ISIC AZS)
Następnie Regulamin wymienia 5 grup, które mogą brać udział w rozgrywkach:
studenci, do ukończenia 28. roku życia - chodzi o studentów studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych, I i II stopnia; jedyny warunek to mniej niż 28 lat - w tej edycji "odpadają" osoby urodzone przed 30.09.1983 r.
słuchacze Kolegiów Nauczycielskich, do ukończenia 28. roku życia - zasada taka sama, jak w przypadku studentów
uczestnicy studiów doktoranckich - ta grupa studentów - nie słuchaczy - może startować bez ograniczenia wieku, nie ma limitu 28 lat
absolwenci, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2011/2012 - chodzi o osoby, które ucząc się zgodnie ze swoim planem studiów, powinny obronić się w tym roku akademickim; ten punkt nie dotyczy osób, które nie zdążyły w terminie złożyć pracy dyplomowej i w związku z tym przedłużają sobie studiowanie; w praktyce - startować mogą osoby, których ostatni semestr nauki rozpoczął się w roku akademickim 2011/2012
etatowi pracownicy uczelni - pracownik musi być absolwentem szkoły wyższej, posiadać minimum tytuł magistra oraz pracować na uczelni na postawie umowy o pracę lub mianowania minimum 3 miesiące; a teraz po kolei:
z tej grupy wyłączone są osoby, które uzyskały wyłącznie tytuł licencjata lub inżyniera
mogą startować pracownicy Studium WF
w przypadku uczelni medycznych: trzeba być zatrudnionym na uczelni na umowę o pracę, nie w szpitalu klinicznym
nie uznaje się umowy zlecenie, a tym bardziej umowy o dzieło
w dniu weryfikacji pracownik musi posiadać 3-miesięczny staż pracy
Regulamin wyklucza dwie grupy z uczestnictwa w AMP - wolnych słuchaczy oraz uczestników studiów podyplomowych - bez jakichkolwiek wyjątków.


Więc tylko zapisać się do AZS i heja! 😀
Co do kwarcu na parkurze na Partynicach to myślę ze nie ma szans ... 2 lata i 3 lata temu skoki mialy byc na kwarcu i jak wiadomo byly na trawiastym parkurze , tak wiec jak ktoś jedzie skoki to niech lepiej szykuje sie na trawiaste podloze . Bo nie wierze ze w tym roku cos sie zmieni ... A lepiej byc milo zaskoczonym niż zawiedzionym  😉
Dzięki za przydatne info  :kwiatek:

W takim razie do maja będę musiała ogarnąć temat butów dla konia ;P Szkoda tylko, że te specjalnie przeznaczone do skoków (z możliwością wkręcania haceli) nie są u nas raczej dostępne.. Ale trzeba szukać 🙂
Co do UP i startów w AMP, to wiem, że jest możliwość finansowego wspomożenia osób z osiągnięciami w sporcie i dysponujących własnym koniem 😉
Nancy a wiesz do kogouderzać w tej sprawie? Konia mam, osiągnięcia rzecz względną, zależy na jaką skalę oczekują. 
Najlepiej chyba skierować się bezpośrednio do Pana Kierownika w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UP (Centrum Sportowo-Rekreacyjne) sekretariat mają bodajże na 3cim piętrze 😉
A wie ktoś czy wrocławskie UP jakoś 'wspomaga' zawodników?
Śmigniemy sobie w tym roku skoki. Co prawda amatorów bo profi to nie nasz poziom, ale zawsze fun 🙂
nancy dzięki będę w takim razie działac jak pojawią sie regulaminy i będę wiedziała co mogę jechać
Magdzior, trzymam kciuki  😅 🙂
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji odnoście wysokości przeszkód i warunków jakie trzeba spełnić żeby startować w danej kategorii. Podobno jeśli ma się III licencję to nie można jechać amatorów ale znowu profi są do 135cm.. Tyle dałam radę się dowiedzieć ale coś mi nie pasuję. Mógłby mi ktoś przybliżyć zasady? 🙂
Sonkowa trzeba czekać na tegoroczne regulaminy np w tamtym roku z 3 licencja ale bez 3 klasy było się nadal  @  amatorem 🙂
A jak jest z wysokościami? Czy to sie tez zmienia ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się