AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Kto z Was wybiera się w tym roku?Jakie klasy planujecie jechać?🙂
kujka   new better life mode: on
30 stycznia 2009 18:47
a gdzie sa w tym roku AMP i MPSzW? sa razem? wiadomo kiedy beda?
AMP w Lesznie na początku kwietnia a MPSzW podobno we Wrocławiu jakoś w maju.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 stycznia 2009 19:14
To w Lesznie to nie są oficjalne AMP, organizator bezprawnie używa tej nazwy w stosunku do zawodów, które nie są organizowane pod patronatem AZS. AMP są razem z MPSzW. W tym roku mają być we Wrocławiu, o ile się nie mylę 22-24 maja. Mnie na 99% niestety nie będzie.
Dzięki za sensowne wyjaśnienie.Miałam właśnie dopisać,że te w Lesznie są nieoficjalne.
asior   -nothing but eventing-
30 stycznia 2009 22:24
Koniczka, nie zartuj, ze taki termin bedzie? Fak, to w czasie zawodow w Bialym Borze. Ja chce sie wybrac na AMP w WKKW  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
30 stycznia 2009 22:26
D&A jesli to koncowka maja, to... szukasz moze luzaka?  😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 stycznia 2009 22:33
Asior w tym terminie to skoki + ujeżdżenie, wkkw w tych oficjalnych AMP/MPSzW w ogóle nie ma.
asior   -nothing but eventing-
31 stycznia 2009 09:16
Niby nie ma, ale moja uczelnia bierze  AMP w WKKW pod uwage nawet, jesli to nie sa te superoficjalne AMP.  😉
Scottie,luzak pewnie się przyda.Z dziewczynami organizujemy wszystko same i nie wiemy jak będzie z pokryciem kosztów.Może będziemy musiały mieć transport na własny koszt,a wtedy bierzemy swoje przyczepy,a rodzice samej w trase mnie nie puszczą.Najchętniej pewnie będą chcieli,żeby jakiś facet ze mną jechał(zgadnijmy który :lol🙂,ale jeśli konie pojadą koniowozem to damski luzak mi się przyda;p zgadamy się jeszcze jak wyjaśnią się sprawy co nam finansują a co nie😉
no własnie a jak jest z tymi w Lesznie? Przez AZS wtedy da sie jechac, czy raczej nie?
kpik   kpik bo kpi?
02 lutego 2009 10:12
[quote author=małaMi link=topic=1954.msg163408#msg163408 date=1233528742]
no własnie a jak jest z tymi w Lesznie? Przez AZS wtedy da sie jechac, czy raczej nie?
[/quote]

rozumiem ze to warunkuje jakies dodatkowe honory/dofinansowanie albo jakis inny plus patronatu AZS?
asior   -nothing but eventing-
02 lutego 2009 11:40
U nas AZS podobno placi za wszystko. Mowie podobno, bo jeszcze ani razu AMP nie jechalam. Ale jesli bedzie wkkw, to jade  😁
W tamtym roku były I AMP w WKKW w Bolęcinie i z tego co wiem na rok 2009 też są u nas planowane II AMP, nie wiem czy oficjjalne czy nie ale własnie pod taką nazwą sie odbywają. Były rozegrane w 2 kategoriach amatorskie (dla osób bez III licencji) w klasie LL i profi (dla osób, które mają III licencję) w klasie P.

Edit: ok już znalazłam dokładniejsze info w tamtym roku to były nieoficjalne, tutaj są o nich inf --> http://www.konieirumaki.pl/index.php/portal/Informacje/Wydarzenia-i-relacje/AKADEMICKIE-MISTRZOSTWA-POLSKI-WE-WSZECHSTRONNYM-KONKURSIE-KONIA-WIERZCHOWEGO i http://www.sport.czest.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=4486&topic=9&mode=thread&order=0&thold=0

znalazłam przy okazji również informację na forum AZS-u, z której wynika, że jednak w 2009 nie uda sie jeszcze zorganizowac oficjalnych AMP w WKKW --> http://www.forum.azs.pl/viewtopic.php?t=356


kpik, chodziło mi o to czy AZS na te nieoficjalne równiez puszcza zawodników, dofinansowujac ich, czy raczej mniej chetnie
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 lutego 2009 16:37
Wiem tylko, że AZS UW tych nieoficjalnych nie dofinansowuje.
kujka   new better life mode: on
02 lutego 2009 18:56
edit
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 lutego 2009 19:04
Z tymi dofinansowaniami to jest tak, że co roku nam grożą, że nie możliwe że nie zwrócą wszystkiego, a zawsze wychodzi do tej pory tak, że zwracają praktycznie wszystkie koszty tj posiłki, noclegi, transport konia, boks dla konia. Ja jechałam 2 razy i  za każdym razem jedyny koszt jaki ponosiłam to transport mnie samej 😉 Ale ogólnie to dużo zależy od budżetu AZS i zawsze trzeba się liczyć z tym, że może wyjść tak, że coś trzeba będzie z własnej kieszeni wyłożyć. No i jeśli się też zarejestruje w barwach AZS w PZJ/WMZJ to jest szansa na dostanie stypendium. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie są to obiecanki cacanki 😉 Jak studiujesz na UW i byłabyś zainteresowana zakręcenie się w sekcji to koniec lutego/początek marca będzie organizowane spotkanie.
kpik   kpik bo kpi?
02 lutego 2009 19:40
mam nadzieje ze tym razem w jakiejs bardziej przystępnej dla mnie godzinie ... chętnie przyjde, zeby się dowiedzieć czegoś
ja też chętnie przyjdę się dowiedzieć co i jak z AZSem, chociaż licencje na ten rok już mam wykupioną i raczej do maja na taką imprezę konia nie przygotuje, bo do końca lutego stępujemy :/
a czy mogłabym Was prosic o informacje jakie klasy jadą amatorzy a jakie profesjonaliści w skokach i ujeżdżeniu na AMP i MPSZW?albo chociaż linka do takowych informacji, będę wdzięczna - dziekuje
http://www.wsmiz.edu.pl/jks/ tu jest wszystko o AMP
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 lutego 2009 13:14
AMP w Lesznie - nieoficjalne akademickie MP sa tylko w skokach. Tutaj są dokładne propozycje:

propozycje_AMP_Leszno

AZS-y dofinansowuja, ale to zalezy od Uczelni.

to jeśli MPSZW są na takich samych zasadach i wysokościach jak AMP w Lesznie to może dam rade się przygotować 🙂
właśnie nie jest. Problem jest w innym podziale na klasy. Na AMP amatorzy to wszyscy, którzy nie maja wyjeżdżonej II klasy,  na MPSzW amatorzy to ci, którzy  nie mają przejechanych 4 P na czysto albo 2 N (czyli nie mają III klasy) Podobno wrocławski azs rozmyśla, czy nie zrobić podziału takiego jak w Lesznie, bo po ostatnich mistrzostwach w Warszawie podniosły sie głosy wzburzenia, że coś z tym podziałem jest niebardzo, bo osoby jeżdzące P konkurują z tymi, którzy jeżdżą ogólnopolskie C.
Ewuś a Ty co chcesz jechać?
Ja zdecydowanie amatorską klase 🙂 ale nie wiem jak to będzie, wszystko jest pod dużym znakiem zapytania, bo narazie leczymy kontuzję.
ale łapiesz sie na amtorską na AMP i na MPSzW ?
łapie się na szczęscie 🙂
Hehe ja dzięki temu,że w zeszłym roku część zawodów zmienili z regionalnych na towarzyskie i dzięki temu,że teraz nie mogę skakać załapię się na amatorów😉
a ja nie, więc jeśli nie zmienią zasad we Wrocławiu, to nie pojadę. D&A serio nie uzbierałaś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się