AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2015 18:53
Kuuurcze no pytałam w czwartek komu zdjęcia! To się kilka dziewczyn zgłosiło i tyle!
Ale mimo wszystko już prawie mi się dojazd zwrócił ze sprzedanych zdjęć  😅
Widziałam farę na ujeżdżeniu, na pewno na dniach coś wrzuci.
A ja się biorę za miniaturki dla kupujących i za skoki.
No pytałaś pytałaś potwierdzam  🙁
Ja też pytałam i się siebie nie doszukałam!  🙁
Ja za późno zauważyłam, że pytałaś i jak widać mnie nie ma. ;<
Ok odwołuje okazuje się że jednak jestem 😀 ale nie zostałam zaprezentowana w poczcie revoltowiczów  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2015 12:26
Dopiero później ogarnęłam, że Tylko Ty 😁
Melanie, mam teraz tyle zapytań, że Twoje  musiało mi umknąć, przepraszam 😡 teraz jestem na telefonie, ale później sprawdzę.
czy ktoś ma jakieś zdjęcia z moich przejazdów? skoki amator, Natalia Woźniak i Dywersja  :kwiatek: :kwiatek:


omatko. To byłaś ty?  😵
Skądś kojarzyłam imię Dywersja, ale cały czas nie mogłam sobie przypomnieć skąd.  😂


Do mnie napisała jakaś dziewczyna na facebooku. Zdjęcia bardzo ładne, więc mogę komuś imię i nazwisko wysłać. 😉
mybay my jechałyśmy w niewielkich odstępach, więc możliwe, że Twoje też ma.
Sonkowa czy dobrze podejrzewam, że Twój to Son of Light? 😀 też skądś kojarzyłam i imię i samego konia, zwłaszcza po tej odmianie 😀 i chyba stałaś też w stajni E
Tak, to mój.  🤣
haha ok, właśnie ogarnęłam, że gadałyśmy normalnie przez całe AMPy, a nie wiedziałam, że kojarzę Cię z rv  😂
No swietnie juz znalazlam swoje zdjęcie przeronione w paintcie na jakies obrzydliwe kolory. I coś takiego jest podpisane moim nazwiskiem. Zaraz mnie coś trafi.
Większość pojedynczych fot wrzucone, może ktoś się tutaj znajdzie: link
do tych, którym obiecałam foty wysłać - jutro wyślę (olek :kwiatek🙂
Przepraszam, że post pod postem, ale wkleje jeszcze link od innego fotografa finału skoków profi plus dekoracja: finaly

seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
27 lipca 2015 16:03
a wiecie już, że następne AMP w Gajewnikach :>? 🙂
Ja słyszałam, że na 100% AMPy będą już organizowane w Dżonkowie 🤔 i na Partynicach odbywały się ostatni raz.
W przetargu startował Wrocław i Łódź. Także bez związku z Drzonkowem 🙂
Ja słyszałam, że Łódź wygrała.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
27 lipca 2015 17:38
bo Łódź wygrała... Polibuda organizuje 🙂
No to ladnie.. Juz sie cieszylam i re volta sprowadzila mnie na ziemie 😁
Ufff, a my będziemy mieli blisko 😀 Tylko muszę sobie jakieś studia kolejne znaleźć 😁
A ja swojego już brać na AMP nie będę więcej,chyba że będę miała coś w treningu,co pojedzie C klasę za rok.Ale fajnie,że łódzkie bo blisko,choć szkoda warunków Drzonkowa.
Do Łodzi to i ja się wybiorę 😀 Fajnie że nie Wrocław, bo tam to za groma nie wrócę.
Potwierdzone info - Łódź  😉
[[a]]http://ampy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=613%3Aorganizatorzy-amp-2016&catid=17%3Aogolne&Itemid=205[[a]]
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  👀
Szukam chłopaka, który w tym roku na AMPach we Wrocławiu robił zdjęcia - kręcone, średniej długości, ciemne włosy, średniego wzrostu, przemierzał Partynice z piwkiem, wspominał że robi fotoreportaż dla swojej uczelni.
Kojarzy ktoś?  :kwiatek:
Bardzo zależy mi na jednym zdjęciu wykonanym przez niego, będę wdzięczna za info!
O wiem który. Ale nie iwem kto to. Jak sie dowiesz to napisz 😀
Obiecał mi wysłać to zdjęcie i najwyraźniej zapomniał, a ja nawet nie wiem jak miał na imię  🙁
Najzabawniejsze w tym wszystkim, że nie chodzi o zdjęcie startowe  😁
Może jeszcze ktoś skojarzy coś konkretniej  :kwiatek:
Co do organizacji AMP następnych, nieważne, gdzie, ważne, że nie Partynice...  🙄 jedyna zaleta, to bliskość...
Czy znalazłaby się dobra dusza, która mi podpowie jaki program ujeżdżeniowy jadą amatorzy, a jaki profi i od czego zależy, w której grupie się startuje? Bo ja już tyle wersji usłyszałam, że się zupełnie pogubiłam i nie mogę tego znaleźć nigdzie 😵 Lub czy ma ktoś choć link do jakiejś strony, gdzie znajdę całe przepisy?

edit: Znalazłam, ze w Drzonkowie amatorzy jechali P2, P4 i P5, a profi C - zawsze tak jest?
keirashara
To z tegorocznych Partynic:
http://ampy.pl/jck1415/files/komunikaty/1415_jezdziectwo_k1a.pdf

Niestety, to że coś było na ostatnich AMPach nie znaczy, że na kolejnych będzie tak samo... Trzeba czekać na nowe komunikaty.  😉
O kurcze, to mi wcale nie pomaga, bo ja 3 klase ujeżdżeniową będe miała - jak tylko zrobie srebro (z automatu się ma, trzeba się tylko upomnieć przy wykupie licencji), którego potrzebuje do stypendium sportowego. I chciał to zrobić jak najszybciej, a z pewnością przed AMP. I teraz bądź tu człowieku mądry 😵 Bo C to za wysokie progi na moje nogi. Tylko... wydaje mi się, że z tą 3 dalej powinnam móc jechać amatorów, bo ludzie ze srebrem jeździli...
Eh, jak ja kocham przepisy i ich zagmatwanie  🙄

Tak czy inaczej - dziękuje bardzo, bo ja generalnie amatorzy jeżdżą P, to już nie ważne jaki program dokładnie, mniej-więcej mam zakres elementów, ajkie trzeba ogarnąć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się