Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

teraz na Zielonej Doma prowadzi szkółkę z tego co mi się wydaje, więc jeśli chodzi o instruktora to chyba narzekać nie można, natomiast jeśli chodzi o konie to zupełnie się nie orientuję
żaczkowa   gone with the wind
18 kwietnia 2011 21:55
Carunia, ja tam byłam w listopadzie, więc coś się z treningami zmienić mogło...
a no to na pewno się zmieniło 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
18 kwietnia 2011 22:37
żaczkowa a co Ci nie odpowiadało w listopadzie, że się tak z ciekawości zapytam ?🙂

cóż instruktorem sportu nie jestem, ale jestem instr szkolenia podstawowego PZJ,  na bieżąco trenuje skoki,  mam III klasę w ujeżdżeniu,  złotą odznakę, na  pewno w rozumieniu małego sportu, jako sportu na poziomie regionalnym to konie nie są przygotowane na taką edukację jeźdźca, natomiast w rozumieniu amatorskiego sportu i w miarę dobrych podstaw to myślę że te jazdy spełniają swoje zadanie..  nie są to tradycyjne jazdy,a  rozprężenie, sporo pracy indywidualnej z koniem, skoki, choć też nie zawsze będą..
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
19 kwietnia 2011 11:02
Okropne komentarze w necie.
Ośrodkowi to wbije nóż w serce.
przejrzałam komentarze i nie wyczytałam, aby było jasno napisane gdzie to jest. chyba że ośrodek zamknieto
Nie ma danych ośrodka . Jednak to Kraków. Tu każdy wszystko wie. Taka specyfika tego miasta.
Nawet jak go oczyszczą a potrwa to trochę, to smród zostanie.
Kami   kasztan z gwiazdką
19 kwietnia 2011 13:08
A z ciekawości w którym ośrodku uczył (może być na pw)  👀

Mam pytanie do ludzi z KKJK - mieszkam niedaleko i często widuję jeźdźców jadących ul. Lubostroń i Piltza, koło cmentarza - gdzie wy jeździcie w tereny skoro tam wszystko zabudowane  😎 dzisiaj byłam pobiegać i widziałam świeże ślady kopyt (chyba z rana)  🙂
Dava   kiss kiss bang bang
19 kwietnia 2011 13:20
Jeżeli to ten ośrodek o którym myślę, to tam już od dłuższego czasu mało się dzieje...

No ciekawe jak to się wszystko zakończy...
Witam, szukam osoby która potrzebuje towarzystwa dla swojego konika w przydomowej stajni w okolicy Krakowa,  ze względu na trudną sytuacje finansową nie jestem w tym momencie w stanie płacić za pensjonat  mogę pokryć koszty utrzymania, jak również pomóc w prowadzeniu jazd czy przy koniach. Mam uprawnienia instruktorskie. Koń to 8 letni ułożony wałach huculski.Sprawa pilna!
W którym ośrodku takie rzeczy się działy ?  🤔 Może być na pw  😉
Prawdopodobnie w żadnym....
żaczkowa   gone with the wind
19 kwietnia 2011 20:14
Kami, mamy kilku zapaleńców rajdowych, radzą sobie jak mogą. 😉  Bloków przybywa, jak grzybów po deszczu, więc korzystają, póki jest.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
24 kwietnia 2011 09:39
Jakaś cisza w temacie się zrobiła...


A zaglądnij sobie do Opatkowic, może tam udałoby Ci się coś dogadać z właścicielem  http://www.stajniekrk.darmowefora.pl/index.php?board=40.0


Ja swoje dwie folblutki w piątek przewiozłam do stajni Na Zielonej  i już mam moje baby przy sobie  😀 Sipsi dużo gorzej odchorowuje zmianę miejsca, ale za to Bremen 4 letnia świetnie sobie z tym poradziła🙂 co było miłym zaskoczeniem  🙂

tu Bremen zerka na fotografa🙂


Sipsi Two



Bremen Star


Ale wiosennie Doma 🙂
W Czułowie też pięknie się zrobiło, ale na trawę konie pójdą dopiero po świętach. Na razie działamy jako ekipa kosząca, gdy któryś sąsiad poprosi.



Cariotka   płomienna pasja
24 kwietnia 2011 11:21
U Nas konie pójdą na trawkę za 2 tygodnie, bo trzeba odczekać po nawożeniu i zasianiu różnych smakowitych rzeczy🙂 Może wcześniej pójdą na mniejszy kawałek jak pogoda dopisze🙂 a tymczasem szaleją na swoim padoku🙂 i cieszą się że wiosna wreszcie przyszła.
Witam,
Mam ogromną prośbę do osób stacjonujących w Łężkowicach.... Czy mógłby mi ktoś wysłać zdjęcie ośrodka z zewnątrz i drugie korytarza z boksami? Mieszkam na drugim końcu Krakowa i jeśli to będzie konieczne to podjadę, ale liczę na waszą pomoc🙂
z góry dziękuję.
Mam takie pytanie. Gdzie waszym zdaniem lepiej dzierżawić- w Opatkowicach, czy na Bielanach? Ceny podobne, widze podobne opinie i mam mniej więcej tak samo daleko do obu tych stajni. Jutro podzwonię i się popytam, czy są tam w ogóle jakieś konie "wolne", ale interesuje mnie też wasza opinia. 🙂
Ja byłam dosłownie paro krotnie w obydwu stajniach, w opatkowicach jest bardzo przyjemnie stajnie troszeczke prowizoryczne, ale to było z 2 lata temu to sie moglo duzo zmienic. Z Bielanami miałam styczność w poprzednie wakacje i jest bardzo bardzo miło, super tereny, piaskowa ujeżdżalnia wystarczających rozmiarów, przeszkody, pastwiska 2m od stajni, albo nawet pół i wiekszość czasu tam konie żyją. Bielany polecam a o Opatkowicach ciężko mi coś więcej powiedzieć. Na Bielany jest mam wrażenie lepszy dojazd tak autem jak i autobusem, no ale zalezy skad sie jedzie 😉
Wsumie pod względem dzierżawy to ważne chyba jaki koń jest, a tego nie wiem 🙂
Ważne, żeby miał nogi zdrowe i żył. No cóż, jestem zdesperowana.  😂
Czy wiecie może, gdzie można znaleźć program zawodów regionalnych w KKJK? Chciałam pójść z aparatem, ale nie mogę z samego rana i nie wiem, czy później też coś będzie 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
29 kwietnia 2011 13:41
Cześć
Szukam instruktora dla córki  który móglby dojeżdżać raz w tygodniu do Stajni w okolice Czernichowa możecie kogoś polecić
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
29 kwietnia 2011 13:46
Just Cherry Bielany maja na pewno lepsze zaplecze do jazdy... Nie wiem jak w Opatkowicach ale na Bielanach ekipa super, konie fajne.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
29 kwietnia 2011 13:48
Bielany to raczej średnio, bo właśnie dostaliśmy wypowiedzenia i do 31 lipca wszystkie konie muszą się wyprowadzić  🙁
Dava, Dzięki. Szukałam na stronie KKJK, na zwykłe google nie wpadłam  😡

:kwiatek:
Tusia ło jak to? Wszyscy? To co tam bedzie sie dziać?
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
29 kwietnia 2011 20:24
Zorilla, będą budować weterynarie.
Tak niestety wszyscy, będą chyba burzyc te budynki i stawiać cos nowego.
Strasznie mi źle, smutno i jestem zła, że musze szukać nowej stajni.....  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się