Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

asiarzysko kto taki jeździ z Płazy do Bol?

Ja jeździłam i w Tabunie i w Mustangu ale to było z 4 lata temu. Coś powiedziec moge, ale zalezy co chcesz wiedziec 🙂
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
08 maja 2011 10:29
W szkołce teraz jest młodzież w wieku 9-18 lat starszej młodzieży nie spotkałam 🙂 i z tym chyba powinnaś indywidualnie porozmawiać 🙂 ale myśle , że jeśli ktoś ma ochotę na naukę i i  chęci to jak najbardziej🙂
Dzięki Wezyrowe 🙂.

Zorilla- jacy są instruktorzy, czy faktycznie można się tam czegoś nauczyć na rekreacyjnych jazdach (czyt. nie tylko wożenie dupska po okręgu ;-) ), jak z atmosferą (czy są jakieś zbite, zamknięte kółka wzajemnej adoracji, jak to czasami bywa)?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 maja 2011 16:00
Dziewczyny znacie jakieś fajną stajnie bliżej bochni niż krakowa , albo na trasie kraków/bochnia ? :kwiatek:
horka   black horse <3
08 maja 2011 17:02
Niepołomice duża i mała stajnia?
Trzyma ktos konia w Bolęcinie może?
Zorilla, na pw.
horka ja tam jezdze na koniu ale stricte on moj nie jest :P wiec zalezy o co pytasz ale duzo moge ci powiedziec. a czy ktos z forum  jest włascicielem konia z Bol to chyba nie.

CaviasLover ciezko mi powiedziec. W mustangu sie raczej wiecej nauczysz, jak w Tabunie, ale tam nie ma raczej atmosfery zadnej. Jest bardzo przyjaznie ale sfera towarzyska nie jest zbtyt rozbudowana. Za to w Tabunie na odwrót - ciągle jakies wycieczki, spotkania, ludzie fajni, konie tez ale raczej rekreacyjna rekreacja bez aspiracji na wiecej. Chociaz jakies ustepowania porobisz napewno, a w zeszlym sezonie byli nawet w Bolęcinie na amatorskich MP w WKKW także rozwija sie. Ale jak mowie ja nie mam za bardzo kontaktu z tymi klubami od ok 3 lat.
ja też jeżdże w Bolęcinie i można powiedzieć, że prawie mam konia, jest też na forum na pewno Aragorniasta, która trzyma w Bolęcinie konia, ale raczej rzadko się udziela
Dziewczyny znacie jakieś fajną stajnie bliżej bochni niż krakowa , albo na trasie kraków/bochnia ? :kwiatek:


W Proszówkach jest fajna dość kameralna stajnia, hala nie duża ma być na zimę 🙂 oraz w  Targowisku duża stajnia z dużą halą🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 maja 2011 21:01
Czy ktoś wie gdzie w Krk dostanę sieczkę Sukcesu? 🙇
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
08 maja 2011 22:07
kiedyś Lila Suder się tym zajmowała, natomiast chyba się wycofywała z tej firmy, także zostaje póki co zamówienie bezpośrednio od Sukcesu.


Był ktoś na Towarzyskim Pucharze w Krakusie? jak wrażenia? w nocy niestety mocno popadało i warunki na parkurze nie były najlepsze, ale generalnei impreza sprawniej szła niż wzeszłym roku, wydaje mi się. Do tego zawody regionalne, bardzo dużo zawodników z Czech i trochę ze Słowacji i to bardzo dobrych zawodników..  także było co oglądać  🙂
Tak jak w tamtym roku jestem bardzo zadowolona z organizacji zawodów. Sam pomysł cyklu zawodów towarzyskich jest świetny. Byliśmy z dwoma końmi -Pasją i Bajką 🙂 Wróciliśmy z 1 i 9 miejscem w finale. Na następne zawody będziemy większą ekipą  🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 maja 2011 08:30
ja byłam, Doma
pewno będziesz chciała zdjęcia 😀 ? 😉
juliadna zapraszam do krakuszowic  🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 maja 2011 08:59
Zorilla z Płazy to chyba jeździ Agnieszka z Szagą, no nie? Chyba, że coś się zmieniło, ale pamiętam, że swego czasu stała w Płazie.
Strucelka juz mi odpowiedziano, tak chodziło o nie, ale od paru miesiecy stoją w Bol.
Dziewczyny znacie jakieś fajną stajnie bliżej bochni niż krakowa , albo na trasie kraków/bochnia ? :kwiatek:


na trasie Kraków-Bochnia jest jeszcze Stajnia Bodzanów (mniej więcej w połowie drogi).
Czy ktoś wie gdzie w Krk dostanę sieczkę Sukcesu? 🙇


stary młyn? oni mieli kiedyś te pasze
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
09 maja 2011 12:58
ja byłam, Doma
pewno będziesz chciała zdjęcia 😀 ? 😉


Dunia a masz z niedzielnej rozgrywki ?  🙂
jakbyś miała też Norbiego AR i Bąbla to też bym chętnie poprosiła🙂 może być na maila koniexx@interia.pl jak będziesz miała chwilkę🙂



dzisiaj po rozmowach dowiedziałam się że z Czech w sb startowała kadra, która się wybiera na Mistrzostwa Europy, także można było naprawdę pooglądać wyjątkowe przejazdy w naprawdę pięknym wydaniu! mam nadzieję że za miesiąc też przyjadą 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 maja 2011 13:26
Dunia a masz z niedzielnej rozgrywki ?  🙂 🙂


maaam...  😉
Ktos wybiera sie moze do Tabuna na WKKW?


Podbijam ktoś się wybiera ze swoją koniną może ?  👀


A do Bolęcina? Jak mi się uda to wpadnę tam z aparatem w niedzielę 😀
Ja będe startować.

Napewno Strucelka też. Obie w Nce 🙂

Doma , a ty przyjeżdzasz??
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
10 maja 2011 22:02
heh Sipsi przez ponad 6 ostatnich miesięcy miała mnie tylko raz na grzbiecie, Bremen ma mnie z częstotliwością 2 x w miesiącu, także niestety nie mam się jak wybrać, ale mam nadzieję że jak już się zadomowię na dobre Na Zielonej to coś z moimi babami zacznę spowrotem pracować i może w przyszłym sezonie wybierzemy się na jakieś ujeżdżeniowe imprezy
Na ten sezon zostają mi tylko skokowe zawody póki co...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 maja 2011 22:14
Epikea właśnie musiałaby zajrzeć do sklepu albo zadzwonić, bo na stronie nie ma.
Gdzie teraz jest sklep?


Zgadza się, ja melduję się w Bolęcinie już od czwartku popołudniu 🙂 Przyjeżdżam z koleżanką, ale ona tylko treningowo z młodym ogrem będzie.
My z Belfastem śmigamy N-6 i N-7.
Strucelka sklep jest tam gdzie siedziba radia Roxy np, na rakowickiej na przeciwko UEKu jest parking i trzeba przejsc ten parking i po lewej. Na górze ronda przy galerii wschód, troche ukryty ale spoko da się trafić. Albo schodkami do góry koło tego ronda abo od strony parkingu na Rakowickiej.
żaczkowa   gone with the wind
11 maja 2011 20:54
Doma, macie u siebie Bąbla teraz? 😉

Coś jak jazdy za pracę funkcjonuje nieoficjalnie u nas (KKJK), trzeba gadać z instruktorami.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
11 maja 2011 22:18
tak tak, porwałam do z Krakusa od Izy  😀 świetny zakup, misiek pasie się całymi dniami na pastwiskach, popołudniu godzinkę, w porywach dwie popracuje pod siodłem i sprawia wrażenie na zadowolonego z życia 🙂
🚫 sorry
czy ktos z aparatem będzie  w KKj na ZO**?
Proszę o kontakt na priv :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
12 maja 2011 08:29
https://picasaweb.google.com/108729893542602265921

z kkjk i ze swoszowic ładna galeryjka 🙂
zapraszamy do oglądania 😀
jak byliśmy z końmi na rajdzie długodystansowym w Bieszczadach wpadł nam pomysł aby zrobić taki rajd w okolicach Skały,
zastanawiamy się czy byli by chętni, może jakieś wstępne deklaracje, zawody towarzyskie na 20 i 40 km , kto by przyjechał ? 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się