Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

żaczkowa   gone with the wind
28 sierpnia 2011 20:09
horka, KKJK. 😉  W razie pytań, wal na PW.
Nie wybrałby się ktoś ze mną w środę do Santosa? 😉
i trening z którą Anią polecaliście? Bo w ich harmonogramie widzę dwie, a chciałabym się zdać na Was 🙂
wasilewska 😉
Dziękuję 🙂 a orientujesz się czy umawiając się na jazdę mam dzwonić do ośrodka czy bezpośrednio do niej?
Do ośrodka🙂 tj. w sumie do p. Basi 🙂
Ja bym się chętnie wybrała, ale niestety w pt. mam egzamin...
Kaktus w środę właśnie cały dzień prowadzi Ania W. 🙂
ja jestem na 9.30 chooodź też!
Dumkowa, trochę za wcześnie, bo ja jadę z Bieżanowa i chciałam właśnie tak koło 17 🙂
spoko 🙂 przyjemnej jazdy życzę!
tel. kom: +48 0 502 035 240  czyli na ten numer spokojnie mogę dzwonić? 🙂
Tak🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
29 sierpnia 2011 21:52
Dziewczyny chyba Wam się coś pomyliło... Ania jest jutro na 12h i jutro prowadzi jazdy. W środę jest na 6h, czyli jeździ prywatne konie. Swoją drogą jutro do niej przyjeżdżam na 9.30  😉
Jak ułożę plan finansowy na najbliższy rok, to postanowiłam zacząć wsiadać chociaż raz na dwa tyg i bardzo chętnie zawitałabym w santosie na stałe. Mam nadzieję, że po prawie trzech latach nastąpi mój jeździecki come back 😉
mi Ania powiedziala, ze prowadzi w środe ale może jej się dni pomyliły też.


mam pytanie co do busów dojeżdżających do Zabierzowa - te co stoją na Zygmunta Augusta (kierunek Krzeszowice) jadą przez zabierzów? czy skąd odjeżdzaja busy?
Te z pod Galerii z ul. Ogrodowej jeżdżą pzez zab., te na Chrzanów też. Oraz MPK z Bronowic.
Te busy jadą alejami, kolo miasteczka AGH, bronowice itd.
ja ostatecznie sie nie umowilam, bo wypadlo mi co innego, ale czy jazdy indywidualne sa w jakichs szczegolnych godzinach? jak moj chlop nie przyjedzie do krk to wybiore sie w piatek, bo wpadlo mi wolne w pracy 🙂
Zorilla dzięki za odpowiedź 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
30 sierpnia 2011 21:27
Byłam dzisiaj u Anki - jutro jazd nie prowadzi  😉 Tak na przyszłość - Ania prowadzi jazdy raz w tygodniu kiedy w grafiku ma wpisane 12h, i raz w miesiącu w weekend - wtedy ma też wpisane 12h. Jeśli w grafiku jest wpisane 6h albo 8h jazd nie prowadzi  😉
Kaktus jazda indywidualna może być o dowolnej godzinie poza godzinami rekreacji - wszystkie są wypisane w grafiku na stronie  🙂 gdybyś była chętna na indywidualną rano to dawaj znać, bo moja przyjaciółka może tylko popołudniami a ja nie zawsze...
Ja dzisiaj rano trafiłam super, bo byłam tylko z drugą dobrze jeżdżącą babką, więc de facto miałyśmy indywidualną i było super  😀 Jarema rules - jak mi tylko mąż zdjęcia obrobi to wstawię  😁
Mam pytanko do was ! Poszukuje stajni w Krakowie zależy mi aby nie była ona droga z dobrymi warunkami i pastwiskami .Czy ktoś mógłby mi coś polecić może jakąś stajnie przydomową ?
Z góry dziękuje ! 😉)))))
Kami, czyli do Santosa opłaca się przybyć z rańca, faktycznie jest mniej narodu niż popołudniami?
Kami zależy jak bardzo rano Ci pasuje 🙂
i mi zależy na indywidualnych (tych tańszych :P) z tego względu, że jestem wieloletnim samoukiem i chyba teraz potrzebuję solidnych podstaw..
Mam pytanko do was ! Poszukuje stajni w Krakowie zależy mi aby nie była ona droga z dobrymi warunkami i pastwiskami .Czy ktoś mógłby mi coś polecić może jakąś stajnie przydomową ?
Z góry dziękuje ! 😉)))))


U nas zwalnia się miesjce w tym tygodniu, tylko nie w Krakowie, a w Czułowie. Stajnia niedroga, przydomowa z pastwiskami. Nie wiem tylko, czy mieści się w kategorii dobre warunki, bo dla każdego oznacza to coś innego 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
31 sierpnia 2011 09:11
Kaktus masz pw  😉
Dowiedziałam się dziś, że Magda Jopek prowadzi jazdy na swoich koniach. Co prawda kawałek od Krakowa, ale na pewno warto, jeśli ktoś szuka możliwości ambitniejszej jazdy, a nie ma swojego konia.
Kami   kasztan z gwiazdką
31 sierpnia 2011 23:33
Obiecałam - wczorajszy trening w Santosie i małopolski Jarema  🙂



mtl   I M Equestrian
01 września 2011 08:56
optuje za Panią Zarębą, Panią Popławską, Panem Rudą  🙂


Lewada organizuje "Puchar Lewady" na koniach organizatora, jeden sędzia tam wystarcza (Pan Ruda często sędziuje), chętnych trochę jest, więc myślę że wasz pomysł też może wypalić  👍 Powodzenia!
też myslę, że jeden, ale 'profesjonalny' sędzia starczy, na AMPach w kat. amatorów był na jednym czworoboku jeden, na drugim dwóch i wszyscy jakoś przeżyli. Grunt, żeby coś się odbyło i myślę, ze wszyscy będą zadowoleni 🙂
A my mamy nową stronkę  🤣

http://www.oj-progres.pl/
[center] 🏇Czy ktoś móglby mi polecic jakąś przydomową stajnie w KRAKOWIE?  🏇
[/center]
Głownie rozchodzi mi się o tanie koszty utrzymania (naprawde tanie) no i jakiś malutki padok.
Mój koń od nie dawna skacze ale postanowiłam że skupie się bardziej na jego jakże dokładnym ujeżdzeniu niż doskonalenia skoków.

Obecnie idę na studia do Krk na HiUK i nie chcę zostawiac mojej perły w domu, a byle komu do objeżdzania jej nie dam (za czuła klaczka).
Bardzo by mi zależało żeby w stajni były trociny i moczane siano (lub sianokiszonka) gdyż mój konik ma astme.


Gdyby ktoś znał stajnie w której są LUDZIE a nie bestie (nie chce by mój koń był źle traktowany-bity, wykorzystywany do rekreacji bez mojej zgody, straszony lub nie karmiony) a koszty są b. niziutkie prosze o kontalt na priv.
Aj! EDIT!!

Odwołuję. Doczytałam.  😡
a co to jest HiUK?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się