Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Dava   kiss kiss bang bang
02 listopada 2011 07:15
dzieki🙂 a przy okazji obejrzę nowy sklep w krk🙂 dobrze ze powstaje cos nowego


Sklep nazywa się Equipro i jest na terenie stajni, więc nie powinnaś mieć problemu z trafieniem  😉  Fajnie, bo można pooglądać i pomacać rzeczy Veredus, Prestige, Kingsland, Eskadron (ja się tam nie znam, ale jakieś nowe kolekcje mają) :]

W KJK Szary hubertus odbędzie się 12 listopada o godz. 10.00 i jakby ktoś był chętny to oczywiście zapraszamy! :]
Orientujecie się czy ktoś z Waszych stajni krakowskich/ podkrakowskich usługowo goli konie? Potrzebuję ogolić ogra bo stępowanie po jeździe zajmuje mi godzinę  😵 
W ogłoszeniach nic nie znalazłam , dzięki za pomoc  :kwiatek:
Zapytaj Agnieszkę Sowińską - znajdziesz ją w Targowisku
Agata od Cześka w Łyczance też może wiedzieć-regularnie goli konia. Jest dość aktywną forumowiczką🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
02 listopada 2011 17:49
Orientujecie się czy ktoś z Waszych stajni krakowskich/ podkrakowskich usługowo goli konie? Potrzebuję ogolić ogra bo stępowanie po jeździe zajmuje mi godzinę  😵 
W ogłoszeniach nic nie znalazłam , dzięki za pomoc  :kwiatek:


Agnieszka Łaskawiec ze Swoszowic z Krakusa z tego co się orientuje goli konie, na pw wyśle nr do niej
609 413 513 - golenie koni, atakcyjne ceny 😉
[s]Znacie może jakąś osobę z okolic Krakowa, która goli konie tylko częściowo, wzorki itp ? [/s]

Nie zwróciłam uwagi na post wyżej
dzięki wszystkim za namiary  :kwiatek:,
pora z mamuta zrobić konia 😉
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 listopada 2011 17:23
hej 🙂

Mam zamiar kupić konia i szukam dla niego stajni w bliskichj okolicach Krakowa.

Czy ktoś może zna jeszcze jakieś stajnie z halą oprócz Szarych, Santosa, Bodzanowa, Kobylan, Włosani i Rzeszotar?
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
03 listopada 2011 17:41

Czy ktoś może zna jeszcze jakieś stajnie z halą oprócz Szarych, Santosa, Bodzanowa, Kobylan, Włosani i Rzeszotar?


W Kobylanach jest hala?

A jaki rejon Cię interesuję, bo pomiędzy Włosanią, a Zabierzowem masz chyba z 50 km różnicy pomiędzy stajniami odległości? Południe, północ, centrum.

Na pewno jest jeszcze Mustang, niedługo hala będzie w Facimiechu, Bolęcin, Targowisko i jeszcze dalej, ale już w stronę Bochni- stajnia Progres... to zależy gdzie mieszkasz i czy masz samochód...


maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 listopada 2011 17:49
Nie mam samochodu, mieszkam blisko centrum , na salwatorze.

Chciałabym aby był dobry dojazd komunikacją miejską lub busami, najlepiej północ - zachód 🙂

Żadna huta niestety nie wchodzi w grę....

Mustang za drogo a Bolęcin daleeeko 🙂

Słyszałam, że jest w Kobylanach jakaś "ujeżdżeniowa" stajnia z halą ale jest to wiadomość niepotwierdzona.  😡

edytuj posty!
maison z Salwatora masz akurat idealny dojazd do Bolęcina - 50min busem. Idzie nim dojechać no i wrócić 😉

W Kobylanach jakas stajnia jest ale napewno nie ujeżdzeniowa i z halą.... Nic o tym nie wiem 🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
03 listopada 2011 18:12
Z tego co wiem są 2 stajnie w Kobylanach, ale żadna z nich nie ma hali...Niestety jak w Mustangu za drogo z do Bolęcina za daleko, to chyba taniej i bliżej będzie Ci bardzo ciężko znaleźć...Chyba, że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł. Niestety jeśli stajnia jest blisko z dobrym dojazdem i hala to za to sobie liczą, a stajnie na obrzeżach miasta może tańsze, no ale dostać się jest zdecydowanie trudniej...

A wiecie może jaka jest cena teraz w Targowisku?
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 listopada 2011 18:13
ale te busy to tak mało sympatycznie jeżdżą, ostatni do Krakowa jest o 18... : )

Poza tym... szczerze powiem, że nie wiem czy Tata pozwoli mi tam trzymać konia poi ostatniej jego wizycie w tym miejscu, gdy byłam na obozie   😲
dziękuję Wam bardzo za pomoc 😉  :kwiatek:

edytuj posty!
Dokładnie jest o 19 🙂
A to sprawa już inna kto czego oczekuje.

W Podskalanach jest jakas taka halka ale o tym dużo było mówione na poprzednich stronach.
Kami   kasztan z gwiazdką
03 listopada 2011 18:45
Maison po pierwsze to edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim, bo Cię zaraz modzi zjedzą  😉
Jedna stajnia w Kobylanach ma "profil" ujeżdżeniowy, bo właścicielem jest Marcin Kural, ale hali tam nie ma. Na zachód z halą jest tylko Santos w Zabierzowie i Mustang, więc chyba musisz zweryfikować kryteria  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
03 listopada 2011 18:47
Zorilla w Kobylanach jest stajnia Marcina Kurala i to jest na pewno stajnia ujeżdżniowa  😉 ale hali chyba nie ma ani w jednej ani w drugiej
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
03 listopada 2011 18:48
czy może ktoś mi powiedzieć co słychać w Niepołomicach?
jaka jest aktualnie cena i jak z warunkami
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
03 listopada 2011 19:02
w Botoi mamy halę i calkiem dobry dojazd MPK
A ja poszukuję prywatnej stajni w wschodniej części Krakowa . Warunki są mi obojętne, byle by były boksy i pastwiska i tanio 🙂
Kami, Doma no prosze dobrze wiedzieć. Prowadzi tam penjonat? W jakiej cenie?
To w końcu są tam 2 stajnie? Chyba że jeszcze jest pensjonat w Kraniowicach i mi się nakłada?
dla zainteresowanych:
Egzamin na odznaki brązową i srebrną
KJ Szarża Bolęcin 20.11.2011 - niedziela 🙂

jak się uda zebrać chętnych to będzie także egzamin na złotą odznakę, jakoś w tygodniu na przełomie listopada i grudnia


zgłoszenia na egzaminy: szarza.bolecin[-małpiszon-]gmail.com
Ogłasza się także stajnia z halą w Prandocinie, cena bardzo niska, ale odległość już robi swoje.
Prandocin to okolice Słomnik
daj linka
Masz w PW.

Łania, jeśli wschód, to może Hebdów?
Niepołomice nareszcie zaktualizowały stronę internetową...duzo jeszcze w budowie, ale przynajmniej z tym ruszyli.
http://www.stadnina-niepolomice.pl/
Cariotka   płomienna pasja
04 listopada 2011 12:26
w Hebdowie pensjonat kosztuje 800 zł z Tego co mi wiadomo🙂
W podskalanach podobnie ale 30 h pastwisk robi wrażenie🙂
Z tego co wiem są 2 stajnie w Kobylanach, ale żadna z nich nie ma hali...Niestety jak w Mustangu za drogo z do Bolęcina za daleko, to chyba taniej i bliżej będzie Ci bardzo ciężko znaleźć...Chyba, że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł. Niestety jeśli stajnia jest blisko z dobrym dojazdem i hala to za to sobie liczą, a stajnie na obrzeżach miasta może tańsze, no ale dostać się jest zdecydowanie trudniej...

A wiecie może jaka jest cena teraz w Targowisku?


bez zmian : 950 stajnia, padokowanie 90, podawanie wit 20. O inne ceny najlepiej pytac wlasciciela.


A co do Botoi :
nie powiedzialabym, ze jest taki super dojazd MPK, pomijajac w ogole, ze nigdy w zyciu nie postawilabym tam ponownie konia.

a co do pytania o stajnie z hala i dobrym dojazdem : okresl dokladniej jaka ta hala ma byc, bo roznice w wykonaniu i przede wszystkim podlozu sa miazdzace. Odleglosc wbrew pozorom taka straszna nie jest - botoje mialam 3 razy blizej niz targowisko, ale polaczenie bylo fatalne i jechalo sie wieki. Wiec iloscia kilometrow nie trzeba sie odrazu zrazac do jakiejs stajni.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
04 listopada 2011 13:21
No generalnie zależy mi na warunkach do skoków. Ujeżdżalnia na zewnątrz powinna być porządna hala jak to hala, obojętna, byleby od deszczu się schować i ew. wylonżować konia 🙂

W botoi też nie chcę, dojazd słyszałam, że jest autobusem ale potem trzeba iść ;p

Przede wszystkim miejsce do SKOKÓW. Ale jeśli nie, to na razie nie muszę mić hali, ważne, żeby było gdzie jeździć, ja chciałabym na pierwszy raz w Rząsce.
Mam tam blisko, jest ujeżdżalnia, tereny, padoki. za 600 zł nie spodziewam się niczego więcej  😉
no to targowisko dla Ciebie odpada. Lonzowania na hali nie ma bo dba sie bardzo o podloze, zewnetrzna ujezdzalnia "sie buduje" (nie zapominajmy, ze ten obiekt jest jeszcze nie skonczony  😎 ).  No i wiadomo- autem pod sama stajnie sie dotrze, ale od busa to trzeba troszke spacerowac 😉

edit: ( za szybko wyslalam odp..) zycze Ci zebys znalazla stajnie odpowiadajaca Twoim wymaganiom, niestety mimo takiej ilosci stajni w naszych okolicach, wciaz z tym ciezko...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się