Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Witam,
Chciałabym dowiedzieć się o stajni KJ-Horus w Marszowicach. Dlaczego strona tej stajni została zlikwidowana? Jak stajnia wygląda dziś,  w ogóle istnieje jeszcze?


Stajnia istnieje i ma sie dobrze wbrew ludzkiej złośliwości o likwidacji 🙂
O!
Czy są prowadzone jazdy (jesli tak to kto je prowadzi) i jak wygląda cennik? 🙂
O!
Czy są prowadzone jazdy (jesli tak to kto je prowadzi) i jak wygląda cennik? 🙂


Niestety nie ma rekreacji tylko prywatne konie. Ale napewno w Wiatowicach  mozna pojezdzić rekreacyjnie kontakt napewno bedzie w necie
Cariotka   płomienna pasja
27 listopada 2011 18:32
ale rekreacja pod okiem instruktora która miała miejsce w Marszowicach nie wiele ma wspólnego z rekreacją w Wiatowicach🙂
Fajnie że Marszowice mają się dobrze🙂 muszę się do Was kiedyś wybrać🙂 Miejsce zapowiadało się obiecująco. Jaka cena pensjonatu? Z Tego co mi wiadomo rekreacja w Łyczance jeszcze jest i jeżeli prowadzi ją forumowa Solina to polecam🙂
oczywiście zapraszamy pensjonat 800zł .
moi znajomi mają konia w Marszowicach i są zadowoleni  💡 to chyba dobrze.
Cariotka   płomienna pasja
28 listopada 2011 07:39
też słyszałam pozytywne opinie o pensjonacie w Marszowicach🙂 zresztą macie piękne tereny nad Rabę i blisko do galerii Gdów 😁
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
28 listopada 2011 11:51
Cariotka, tak rekreacja w Łyczance ruszyła 🙂
mamy co prawda dwa konie do dyspozycji ale to tez wygoda dla jeźdźców bo jazdy prowadzone są max w grupie 2-osobowej 😉
i dziękuje bardzo za polecanie mnie jako instruktora  :kwiatek:
czy jest ktos akutalnie jezdzacy w opatkowicach? prosze o kontakt na pw 🙂
żaczkowa   gone with the wind
28 listopada 2011 21:09
nie wiecie może kto focił na Mistrzostwach Małopolski w skokach (konkretnie o 3 kuce w juniorach młodszych i 3 konie w juniorach mi chodzi)? 😉
impreza była 23 - 25 IX w WLKS Krakus Swoszowice.
kojarzy ktoś kl. Ostoja xx?
Gniada 20-latka.

Podobno kiedyś pracowała w rekreacji w okolicach Krakowa.
Robił ktoś może zdjęcia na parkurach u Szarych?
I drugie pytanie: gdzie jest najtańszy pensjonat? czy trzeba szukać u kogoś prywatnie? I jest gdzies możliwość trzymania konia, w zamian za pomoc, czy o tym moge tylko pomarzyć?
Najtańsza, jaką widziałam w okolicach Krakowa, jest ta: http://www.czulowkonie.com.pl/index.php
Nie wiem, czy mają wolne miejsca.

Edit: poprawiłam link
Alex to ogłoszenie na dodatek mało zachęcające. Zaraz Cię ktoś zbanuje  😉

----

No, już trochę lepiej  😉
I trochę niepoważne. Kto chciałby trzymać konia w pensjonacie, ktorego właściciele mają problemy chociażby z zakupem paszy?
Dlatego też ludzie pouciekali. Myslę, że jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie jednak sprzedaż ośrodka, tylko, że cena troszkę wysoka.
izydorex to właśnie miałam na myśli mówiąc 'mało zachęcające'  😉

Dorcysia wybacz ale coś mi się dzieje jak widzę Twój avatar - nie znoszę jasia fasoli :P ale to tak off topowo 🙂
A ja ciągle mam nadzieję że Bolęcin się jakimś cudem "wyzbiera" i trzymam za to kciuki.
Niewiele jest ośrodków gdzie właściciele pomagają młodzieży której nie stać na uprawianie jeździectwa i organizują zawody nie dla pieniędzy tylko dla satysfakcji.
Bardzo szkoda byłoby tego miejsca.....
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
29 listopada 2011 22:26
Oczywiście i ja również trzymam kciuki...Ale niestety jak brakuje pieniędzy na pasze to już trzeba chyba zacząć podejmować radykalne decyzje, mam nadzieje że znajdzie się inwestor 🙇
Już nie raz Bolęcin miewał mniejsze lub większe problemy i wychodził z opresji, dlatego również teraz trzymam kciuki i mam cichą nadzieję, że znajdzie się rozwiązanie sytuacji korzystne dla ośrodka i małopolskego wkkw, bo jednak co jak co ale bez Szarży wkkw w małopolse nie istniałoby, nie byłoby również tylu osób startujących i odnoszących coraz lepsze wyniki bo jednak większość z nich choćby przez moment była związana z Bolęcinem i to tam złapała bakcyla. Szkoda byłoby tak fajnego ośrodka, któremu (a dokladniej ludziom z tamtąd) tak naprawdę zawdzięczam całe moje dotychczasowe jeżdziectwo.... 😕
Kami   kasztan z gwiazdką
01 grudnia 2011 09:42
Mam do Was prośbę  :kwiatek: ponieważ biorę jazdy indywidualne z moją przyjaciółką, czasem ciężko nam dograć grafik z naszą instruktorką. Szukamy wyjścia ratunkowego, żeby nie mieć przerw dłuższych niż tydzień w treningach. Chodzi o jazdę indywidualną dla dwóch osób w miejscu z halą lub dobrze oświetloną ujeżdżalnią, w godzinach późnopopołudniwych. Najlepiej niedaleko od krk (Bolęcin czy Pcim odpadają), strona południowo-zachodnio-północna miasta. Szarzy odpadają ze względu na instruktora rekreacji, chyba że jest tam jeszcze ktoś inny kto może takowy trening poprowadzić  👀 Może ktoś ma dwa konie i prowadzi na nich ambitniejsze treningi  🙂
był ktoś na treningach z dr Markowskim? Jak wrażenia?
Czy ktoś doradzi, poleci szukam stajni w  krk i okolicach z dobrym dojazdem
warunki----
duży boks
możliwość wychodzenia konia na padoczek
przeszkody i jakiś  niezły plac do jazdy
opieka 24 h
ewentualnie hala mile widziana
karmienie 3 razy dziennie, ścielenie codziennie
?????
Może zajrzyj najpierw do katalogu-będziesz mogła sama zaznaczyć jaki dojazd jest do zaakceptowania dla Ciebie.
czy wie ktoś a jakimś rajdzie, który odbywa się co roku w czernichowie w drugiej połowie maja?
takie słuchy przynajmniej mnie doszły...
czy mamy w Krakowie, małopolsce jakiegoś przedstawiciela pasz St Hippolyt?
żaczkowa   gone with the wind
06 grudnia 2011 20:42
Epikea, Hidalgo zdaje się. 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
06 grudnia 2011 21:03
dokładnie, ja wszystko kupuje z tej firmy w Hidalgo, i mesz i Reformin i hippovet, a czego nie ma, to można u nich domówić 🙂
okazuje się, że nie będąc przez parę miesięcy w Krakowie jest bardzo mocno nie na czasie
Gdzie się przeniósł sklep Siodlarnia?  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się