Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Tak, koło osiedla.
Dzięki za info. Fajnie by było, gdyby ktoś tam jednak stajnie przywrócił..
Dzięki za info. Fajnie by było, gdyby ktoś tam jednak stajnie przywrócił..


mało prawdopodobne... docelowo chyba ma tam powstać osiedle
Oj szkoda. Swoją drogą zawsze mnie dziwi kto chce mieszkać na takich osiedlach domków jedno rodzinnych... Ogródek 10x10 a wcale nie blisko miasta... No ale nie moja sprawa widocznie komuś pasuje 😀
No wiesz Zorilla zawsze lepsze to niż mieszkanie w bloku z sąsiadem z góry ,który bardzo głośno kicha i innym sąsiadem dwa piętra niżej, który od 3 miesięcy robi remont i akurat gdy chcesz się uczyć włącza wiertarkę  😵
ostatnio przejeżdżałam obok KKJK co to tam się buduje? zadaszyli ten okrąglak... ktoś wie co tam ma być?
Tarnikował ktoś zęby u P. Kujawskiego? Ile mnie więcej bierze?
tak, ja np. ale  ceny niestey nie pamietam, bo placilam wtedy tez za inne "uslugi".
łania ja, poszło pw 😉
Pytanko - gdzie w okolicy Krakowa pojeździć w stylu west ?
Nigdy tego nie robiłam  mam wielką ochotę.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
22 lutego 2012 16:35
W BB Ranach w Łętkowicach pojeździsz w stylu west
http://www.bbranch.pl/aktualnosci.html
hi hi 🙂😉 super jak nie pojeżdżę to może uda się konie obejrzeć
łania, ja niedawno tarnikowałam zębiszcza u Kujawskiego i byłam super zadowolona. Bez głupiego jasia, ręcznie, koń nic się nie zestresował. 30 zł.
[quote author=łania link=topic=196.msg1312759#msg1312759 date=1329858039]
Tarnikował ktoś zęby u P. Kujawskiego? Ile mnie więcej bierze?
[/quote]

ja
i nie byłam zadowolona
Jak zęby, to tylko Adam Olender.
Dava   kiss kiss bang bang
23 lutego 2012 08:13
Jak zęby, to tylko Adam Olender.


Potwierdzam 🙂 Najlepszy jest 🙂

A ja ponawiam pytanko o odznakę, jedzie ktoś w ten weekend do Bolęcina na brązową?
Z wielkiej ciekawości zapytam czy w KJ Szary są jakieś wybiegi zimowe i łąki ?
Czy konie tylko stoją w boksach?
Pytam bo miały być ...... chyba
Cariotka   płomienna pasja
23 lutego 2012 13:20
Dava wszystko dokładnie opisała kilka stron wcześniej. SĄ!
Dava   kiss kiss bang bang
23 lutego 2012 15:33
A ja ponawiam pytanko o odznakę, jedzie ktoś w ten weekend do Bolęcina na brązową?


Od Nas ze stajni jedzie kilka osób  🤣 Będzie kupa śmiechu pewnie, bo mocno zawyżą Wam średnią wieku  😉 🤣

Cariotka
dzięki  :kwiatek:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
23 lutego 2012 17:55
777 zimą nie było większego problemu z wypuszczaniem koni na czworobok i parku, bo wtedy nikt z nich nie korzysta, bo życie jeździeckie odbywa się na hali, ale za moich czasów trzeba było sobie konia samemu wypuścić i go pilnować, albo prosić kogoś znajomego żeby schował go później do boksu (może to się już zmieniło), ale miejsca jest dużo...
A tak w ogóle, wie ktoś coś jak idzie budowa hali w Proszówkach? Widziałam stan na grudzień - zmieniło się coś? 🙂
[quote author=Epikea link=topic=196.msg1314704#msg1314704 date=1330000518]
A ja ponawiam pytanko o odznakę, jedzie ktoś w ten weekend do Bolęcina na brązową?


Od Nas ze stajni jedzie kilka osób  🤣 Będzie kupa śmiechu pewnie, bo mocno zawyżą Wam średnią wieku  😉 🤣
[b]

[/quote]

właśnie się dziś dowiedziałam, że od Was jadą ludzie 🙂 Fajnie, nie będę najstarsza, bo ja już tez nie w wieku około-szkolnym  😎
Chyba będę w sobotę u Was w stajni to może poznam towarzyszów  odznakowych 🙂
A nie wiesz czy jadą na swoich koniach, czy na bolęcińskich?
Dava   kiss kiss bang bang
24 lutego 2012 09:02
[quote author=Dava link=topic=196.msg1314944#msg1314944 date=1330011210]
[quote author=Epikea link=topic=196.msg1314704#msg1314704 date=1330000518]
A ja ponawiam pytanko o odznakę, jedzie ktoś w ten weekend do Bolęcina na brązową?


Od Nas ze stajni jedzie kilka osób  🤣 Będzie kupa śmiechu pewnie, bo mocno zawyżą Wam średnią wieku  😉 🤣
[b]

[/quote]

właśnie się dziś dowiedziałam, że od Was jadą ludzie 🙂 Fajnie, nie będę najstarsza, bo ja już tez nie w wieku około-szkolnym  😎
Chyba będę w sobotę u Was w stajni to może poznam towarzyszów  odznakowych 🙂
A nie wiesz czy jadą na swoich koniach, czy na bolęcińskich?
[/quote]

Z tego co mi wiadomo to w sobotę nie będzie ich u Nas w stajni, bo będę się podszkalać w Bolęcinie na treningu  😀

Jadą na tamtejszych koniach i na swoich siodłach  😉 🤣
Himenez   Koń ma pięć serc z czego cztery w kopytach...
24 lutego 2012 10:45
Wiecie coś na temat stajni we Wrząsowicach? Są tam jakieś miejsca wolne?
Czy ktoś coś wie o Astir. Gospodarstwo rolne, stadnina koni  Rączka J.  🤔 Na ulicy Biskupiej 12. Nigdy o tym nie słyszałam, a jest to same centrum Krakowa.. 🤔wirek:
Jeśli ta osoba prowadzi działalność gospodarczą pod tą nazwą, to może być adres siedziby firmy, a gospodarstwo będzie gdzieś na wsi/obrzezach.
gllosia, najprawdopodobniej jest tak, jak mówi Oka. Przechodziłam wielokrotnie tamtymi okolicami i nic mi się w oczy nie rzuciło
Czy ktoś coś wie o Astir. Gospodarstwo rolne, stadnina koni  Rączka J.  🤔 Na ulicy Biskupiej 12. Nigdy o tym nie słyszałam, a jest to same centrum Krakowa.. 🤔wirek:


to będzie to http://www.koniezizb.com.pl/
Nie wiem, jak z miejscami, ale przejeżdzałam wielokrotnie przez Wrząsowice w drodze do Konar i widać stajnię z drogi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się