Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Himenez Napisałam Ci pw
Zamieszczam to tutaj bo zależy mi na czasie ( bardzo prosiłabym o nie kasowanie)
a jednak zostanie skasowane, bo ogloszenia daje sie gdzie indziej. jeszcze rozumiem napomknac o tym w waktu, ale twoj post podaje wrecz szczegoly, wiec jest ogloszeniem.
[quote author=gllosia link=topic=196.msg1315901#msg1315901 date=1330082985]
Czy ktoś coś wie o Astir. Gospodarstwo rolne, stadnina koni  Rączka J.  🤔 Na ulicy Biskupiej 12. Nigdy o tym nie słyszałam, a jest to same centrum Krakowa.. 🤔wirek:


to będzie to http://www.koniezizb.com.pl/
[/quote]

dokładnie - to stadnina z hucułami i arabami w Izbach koło Krynicy, tylko adres firmy krakowski.
angie to Bolęcin, ale 35km, dojazd wcale nie zły.
Mam nadzieje ze w dobrym wątku zapytam :p
chcialam sie dowiedziec czy ktos z was moze wie kto ostatnio bywa w komisji w Bolęcinie na odznakach?
Albo moze ktos wie kto teraz bedzie (patrz jutro 😉 ) ?
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
25 lutego 2012 15:07
frees ja rok temu miałam Panią Lusinę  😁
Jak ja byłam w listopadzie to był p. Rey i p. Lusina  😉
U mnie był p.Rey i p.Pisarska. Ale w sumie to było niecałe 2 lata temu 🙄

to będzie to http://www.koniezizb.com.pl/


Faktycznie. Na Biskupiej jest tylko siedziba firmy. Dzięki :kwiatek:
żaczkowa   gone with the wind
25 lutego 2012 21:34
prib, okrąglak przejęła Fundacja Hipoterapia i zadaszyła, ale będzie można z niego korzystać 😉
A tak z ciekawości KKJK to do końca roku ma umowę najmu terenu czy w końcu zostaje na Kobierzyńskiej bez zmian? 
Dzieki za informacje, stwierdzilam za odpisze cos jak juz bedzie po odznace 🙂 i rzeczywiście znowu był Pan M.Rey i Pani D.Lusina 😉 czyli stała ekipa 😉
żaczkowa   gone with the wind
26 lutego 2012 19:20
Luśka, umowa jest przedłużona o 3 lata.
Właśnie, mówcie jak poszły odznaki wszyscy zdali  😀 ?
Prawie, tylko jedna osoba nie zdala ujezdzenia na srebrna odznake, ale chyba ją poprostu nerwy zjadly 😉 a tak to ladnie poszlo 🙂
Odznaki bardzo sympatycznie 🙂
I konie bolęcińskie jak stare wygi -koń profesor który doskonale wie co robi.  I Kacperek w salonie w domu, który chciał trochę kwiatków poskubać.
Za to pogoda jak typowa kobieta, nie mogła się zdecydować czy wiosna i słonko, czy wiatr czy śnieżyca 😉
Epikea a na kim jechałaś?
Na Hiramie  🏇
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 lutego 2012 15:59
mi Grandesskę Pani Lusina chyba chciała zjeść bo zanim w miarę normalnie (czyt. bokiem) przeszła obok stolika, minęło trochę czasu  😁
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 16:19
Hmm a Pani Lusina nie ma może jakiejś kary aktualnej?  😉 Tak z ciekawości pytam  😀iabeł:

A no i 'Nasi' zaszaleli i zdali śpiewającą  😀 Zdolniaczki  🤣
Cariotka   płomienna pasja
29 lutego 2012 16:20
no doszły mnie słuchy że ma...też się miałam pytać. W sumie nie zasmuciło by mnie to 😀iabeł:
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 lutego 2012 16:21
Ja słyszałam, że ma ale to nie jest tak, że sędziowanie w jaki(ch)ś zawodach czy coś?
Była na odznace, więc na to na penwo nie  😎
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 16:25
no doszły mnie słuchy że ma...też się miałam pytać. W sumie nie zasmuciło by mnie to 😀iabeł:


hahaha  🤣 Widzę, że jest więcej osób, które by się nie-zasmuciły  👍

Wiem, że 'kara' (na 100% wtedy aktualna, bo co dopiero 'aktywowana'😉 nie przeszkadzała P. Lusinie w sędziowaniu na zawodach  🤔  Ja tam się nie znam, ale chyba wypada się stosować do co-poniektórych rzeczy  😁

A, bo się miałam zapytać Was. Znacie może jakąś stajnie dla konia (wcześniejsza emerytura niestety) gdzie płasko, zielono, dobre jedzonko i opieka tak do 20km od Krakowa?
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 lutego 2012 16:27
zieolono- to tylko Rzeszotary i Konary mi się nasuwają 🙂 Tam jest meeega jeśli chodzi o pastwiska, w Rzeszo dodatkowo super opieka, tylko miejsc brak.
Moim zdaniem ma ale sędziowanie na odznace najwyraźniej jakoś rządzi się swoimi prawami.
Dava   kiss kiss bang bang
29 lutego 2012 16:32
Hmmm z tego co mi wiadomo to 'kara' to 'kara', a nie samowolka  😉

A płasko jest na pastwiskach? Ma być płasko, zielono, tak żeby koń mógł całe dnie korzystać z padoku.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 lutego 2012 16:35
hmm, w Konarach nie wiem czy jest płasko ale kurcze, w Rzeszo to tak sobie, bo trochę pod górę i w dół jest.
Jak mi się coś przypomni to dam znać bo odwiedzałam duuużo stajni.
Dava a stajnia w Kocmyrzowie ? Jak dla mnie szalenie wielkich pastwisk nie ma ale są płaskie ;D
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 lutego 2012 16:39
Jaga - hahah, właśnie chwilę po napisaniu swojego postu przypomniałam sobie o Tobie i tym Kocmyrzowie  😂
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 lutego 2012 16:40
Zielono to jeszcze jest w nielepicach ,ale tam nie zawsze pastwiska na prostym i chów bezstajenny więc raczej odpada.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się