Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
01 marca 2012 17:36
ja się wybieram, jako widz oczywiście  😎
Ja będę oglądać, może wezmę aparat 🙂
Ja też jako widz z aparatem przyjadę 😉
Faktycznie Dava oszołomstwo liczba pojedyncza,miałam napisac oszołomy stąd mój błąd. 😡

Czy ktoś stacjonuje w Łyczance i może mi powiedzieć coś na temat tej stajni? Może być na pw
Też mam w planie wpaść, zobaczymy, co z tego wyjdzie 🙂. Podobno przygotowania już pełną parą!
Cariotka   płomienna pasja
01 marca 2012 20:09
wiola forumowa Solina stacjonuje w Łyczance🙂 i prowadzi również tam małą rekreację. Z tego co wiem to brak miejsc.
Dzięki Cariotka za info  :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
01 marca 2012 20:39
Super, że będziecie  🙂
Mnie niestety nie będzie w Krk cały weekend i nie wypije z Wami kawy na zawodach -> ale w przyszłości mam nadzieję nadrobić to  🙂 Róbcie foty  😎

Przygotowania fakt, mamy zrobioną taką widownie dookoła hali z plastikowymi krzesełkami na podestach. Wygląda to super  🙂
Dava, jak to Cię nie będzie? 😵 a ja już nawet transport mam zaklepany... Tak czy siak od nas pewnie wybierze się parę osób pooglądać 🙂
Czy ktoś z Was  byłby chętny za zakup ściółki lnianej? Będę zamawiać niebawem, a im więcej zamówię tym korzystniejszą cenę będzie się dało prawdopodobnie wynegocjować 🙂 Zainteresowani proszę pisać na pw
Czy ktoś coś słyszał na temat Ośrodka Rehabilitacji i Fizjoterapii Koni ? Są tam może jazdy rekreacyjne albo treningi sportowe, oprócz leczenia koni ?  😀
Chodzi Ci o ORK Hebdów?
oooo dokladnie !
To mogę powiedzieć, że bardzo mili właściciele.
Niestety niewiele można znaleźć informacji o tej stajni a szkoda..
Ja ze swoim "siwcem" stacjonuję tam już od ponad roku i jestem b. zadowolona. Początkowo założenie było chyba takie że ma być to ośrodek rehabilitacji dla koni i rzeczywiście są tam boksy i zaplecze przystosowane do tego celu..
Ale dodatkowo jest "normalny" pensjonat dla zdrowych koni, a od wakacji pojawiła się nawet rekreacja.. są jazdy indywidualne, treningi,  itd


No właściciele są extra, stają na uszach żeby nam dogodzić 😉

[color=blue]Kolejny brak edycji postów poskutkuje ostrzeżeniem!
wawrek
[/color]
Czyli są jazdy rekreacyjne 😀 Nie wiesz może ile kosztuje godzina, i czym tam dojechać ?  👀
Nie mam zielonego pojęcia ale oni mają swoją stronę internetową wiec zawsze można zadzwonić i zapytać.
http://www.rehabilitacjakoni.com/
Są jazdy rekreacyjne zarówno na ujeżdżalni jak i wyjazdy w teren, wiem że też mają być rajdy w sezonie..
Aaa o dojazd to busy z Nowej Huty, nie wiem dokładnie bo ja jestem zmotoryzowana..
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
04 marca 2012 19:01
Czy znacie kogoś, kto może ogolić mi konia w okolicach Krakowa/ Chrzanowa?  :kwiatek:

W miarę niedrogo, mile widziane wzorki ale niekoniecznie  😉
[quote author=Jagódka link=topic=196.msg1326611#msg1326611 date=1330886785]
Aaa o dojazd to busy z Nowej Huty, nie wiem dokładnie bo ja jestem zmotoryzowana..
[/quote]

Jezeli chodzi o dojazd do ORK Hebdow to ponoc busy z Rakowickiej odchodza prosto do Nowego Brzeska co do Huty to sie nie orientuje ale dla majacych cztery kolka jest bardzo prosto i na kilka sposobow - ja osobiscie dojezdzam z centrum miasta przez Igolomska co zajmuje mi srednio 40min. 
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
04 marca 2012 19:04
aaa i jeszcze, może ktoś po prostu ma maszynkę i mógłby ją pożyczyć 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
04 marca 2012 20:02
Czy znacie kogoś, kto może ogolić mi konia w okolicach Krakowa/ Chrzanowa?  :kwiatek:

W miarę niedrogo, mile widziane wzorki ale niekoniecznie  😉

Ewa od Praktycznej pralni goli konie. Polecam www.praktycznapralnia.pl
Ceny wg. mnie bardzo atrakcyjne
Też mogę polecić Ewę, miło, sympatycznie i cierpliwie 😀
Słyszałam od wielu osób że planują przyjazd do Michałowic w ten weekend. Ja planuje być przez 3 dni, pewnie z aparatem.
Dziś widziałam Ewę w akcji, mogę polecić 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 marca 2012 20:17
Też widziałam dziś Ewcie wymachującą maszynką 😀

Ja będę dopiero w sobotę po południu i w całą nd 😀😀
Brunatna czy myślisz o tym co ja??  😁 😁 😁 😁 😁 😁
Juliadna, o nie, ludzie znów będą się na nas dziwnie patrzeć  😁
Kami   kasztan z gwiazdką
05 marca 2012 13:38
Ja się wybieram w niedzielę do Szarych z przyjaciółką i aparatem  😁
Witajcie🙂

Lada moment planuję przeprowadzkę zawodową do Krk, wraz z dwoma kopytnymi. Niestety nie orientuję się w syt. jeździeckiej w Krk, dlatego chciałabym zapytać  jaką stajnie pensjonatową możecie polecić z czystym sumieniem w Krk?? Mam na myśli jaknajbliżej centrum. ew z łatwym dojazdem. Czytam wątek, ale wiele się zmienia. Szukałam info o targowisku,ale tam po powodzi nie wiem jak syt wyglada teraz...Bardzo zalezy mi na komforcie psychicznym koni i moim.Mam na myśli pełne bezpieczeństwo koni,fachową opiekę ,tak by ze spokojem opuszczac stajnie i do niej wracac.
Mam kilka pomysłow ,mianowicie Santos( bo jestem pingwinem) ,Targowisko i Szary ( ale tam obawiam się zbyt wysokiego poziomu😉? Byłabym wdzieczna za info ,jaka cena za pensjonat jest obecnie w tych miejscach,naturalnie na pw🙂..Może znacie inne jeszcze stajnie godne uwagi??będę wdzięczna chodźy na pw :kwiatek:

a z innej beczki zawody w skokach są u Szarych w ten weekend czy przyszły?? :kwiatek:
Bella proponuję Ci Facimiech. W tej chwili jeszcze w budowie ale myślę, że można już rezerwować boksy.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
06 marca 2012 09:26
ale tam obawiam się zbyt wysokiego poziomu;


Ale, że poziomo czego? Opieki nad końmi czy poziomu jeździeckiego innych osób tam jeżdżących, bo nie kumam...Faktycznie Facimiech zapowiada się dobrze 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się