Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Dava   kiss kiss bang bang
28 grudnia 2012 13:41
na takiej hali jak w Targowisku to sama przyjemność się kisić 😉


Nie no fajnie jak pada deszcz, ale w sezonie wiosna-lato-jesień nie wyobrażam sobie jeżdżenia tylko na hali.
Już widzę te konie halowane cały rok na zawodach otwartych  😀iabeł:

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 grudnia 2012 00:24
Gillian hala super sprawa, ale co to za przyjemność jeździć nonstop na hali, a tym bardziej dla konia? 🙂

Cariotka   płomienna pasja
29 grudnia 2012 06:48
zawsze można w teren jechać.
zresztą z Tego co widzę większość tamtejszych koni jest padokowana prawie całe dnie.
Plac zew. w Łężkowicach jest prawie ukończony.
Nie wiem jakie ma wymiary ale jest olbrzymi.
Gillian   four letter word
29 grudnia 2012 09:25
juliadna, przecież wiem :-) nie miałam na myśli dosłownie, po prostu ta hala mnie rozłożyła na łopatki i tak sobie myślę, że jakbym tam trafiła to nie wiem kiedy bym się nacieszyła 😀
Potrzebuje namiary na dobrego weterynarza , najlepiej specjalizującego się w urazach kręgosłupa.. Mamy od jakiegoś czasu problem z odbciem od siodła , ale metody weterynarza XxX niestety widocznie zadziałały w drugą stronę , ponieważ kręgosłup jest nietykalny i wygląda strasznie.. Prosze o jakiegoś specjaliste z okolic Krakowa i z góry dziękuje  🙇
Witam!

Może nie Kraków, ale szukam informacji czy jest w okolicach Nowego Targu jakaś przyjemna stajnia gdzie można wybrać sie w fajny teren.

Pomoże ktoś?
Witam 🙂
Poszukuję pensjonatu w okolicach Krakowa najchętniej z halą i bardzo dobrą opieką, przejeździłam już mnóstwo miejsc, proszę Was o opinię i inforamcje bieżące 🙂 Gdzie stoicie? Które miejsca warte polecenia dla zwykłych tupaczy jak my, już nie wiek na coś więcej 🙂 
szela, proponuję przeczytać wątek  😉
Może Proszówki? 🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
05 stycznia 2013 20:27

Poszukuję pensjonatu w okolicach Krakowa


Okolica w sumie jest pojęciem względnym, ale Proszówki to zdecydowanie bardziej okolice Bochni, ale opieka na pewno dobra i hala jest. Świetna opieka jest też w Paszkówce, jest tylko jeden mankament...Okropne wiatry: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=395420297208575&set=a.395419917208613.97603.264969330253673&type=1&theater
Nord, czy w Paszkówce są wolne boksy aktualnie?
Nord, czy w Paszkówce są wolne boksy aktualnie?

Jeden🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
05 stycznia 2013 20:36
Dorcysia masz boks?
Ja nie wiem bo szczerze mówiąc zgubiłam się już w rachunkach, ale pisz do Doroty (Dorcysi)
EDIT: No to już wszytsko wiesz 🙂
Vill-18   -w okolicach Nowego Targu jest kilka stajni, ale największe to Ludźmierz, Łopuszna  i Rogoźnik. Pytaj tam 😀
Cariotka   płomienna pasja
06 stycznia 2013 08:24
ja ostatnio byłam w Paszkówce i się zakochałam 💘 Konie mają tam naprawdę dobrze. Opieka pierwsza klasa. I więcej nie będę chwalić bo nie trzeba.
A ja mam pytanie nie orientuje się ktoś gdzie w najbliższym czasie odbędzie się jakiś egzamin na brązowa odznakę?W okolicach Krk?? 👀
W ferie w Bolęcinie na 99% 🙂
ushia   It's a kind o'magic
06 stycznia 2013 20:49
w kwestii pensjonatow, to pytanie zasadnicze:
za ile
i po ktorej stronie miasta

bo np jest jeszcze np stajnia na B 😉, stajnia na Zielonej, Niegardow, Facimiech, Szarzy, Swoszowice, Podskalany, duzo tego w sumie 😉
U Szarych egzamin na brąz i srebro będzie w marcu, tak na zaś piszę 😉
W ferie w Bolęcinie na 99% 🙂


W Pcimiu będzie egzamin na brąz i srebro w terminie 18(piątek) i 26(sobota) stycznia 2013r.
Szczegóły: www.agroturystykakonna.pl
Nie wiem czy tutaj ale piszę 😀
Czy ktoś z was może mi polecić taniego lekarza sportowego w Krakowie? Dane kontaktowe prosiłabym na pw 😉 Bo odkąd odszedł Pan Gabryś nie znalazłam żadnego innego w miarę ok i tak co rok się obijam od jednego do drugiego 😵
żaczkowa   gone with the wind
09 stycznia 2013 21:49
ja chodziłam na Joselewicza, ale tam tanio nie jest... teraz jestem w przychodni przy Al. Pokoju darmowo, co prawda pani od pobierania krwi nie sprawia wrażenie świadomej i wkłuwa 7 razy nie mogąc trafić, ale przynajmnie załatwi się wszystko w jednym miejscu 😉
A kiedy byłaś przy Al. Pokoju???
Ja na wiśle robie sportowego za 35 ale to jest cena TYLKO lekarza sportowego i jego oswiadczenia.
A czy na badania, które się składa lekarzowi sportowemu na biurku, rzeczywiście trzeba najpierw mieć skierowanie od lekarza sportowego czy wystarczą od jakiegokolwiek?
żaczkowa   gone with the wind
10 stycznia 2013 07:23
byłam ostatnio w sierpniu, a pierwszy raz w lutym 2012 😉  ja mzm zawsze skierowanie od rodzinnego 😉
No do okulisty i laryngologa musisz miec skierowanie ale nie stricte od sportowego jak nigy takich cudow nie robilam  👀
hmm ale przy placu słowianskim(?) (przy dlugiej w kazdym razie) robia wszystko na miejscu za jednym przyjsciem chwile sie czeka ale jeden dzien i gotowe.

chociaz w sumie to bylo jakis czas temu wiec sie moglo zmienic. 😉 👀
Na długiej o wielu lat nie ma lekarza sportowego został przeniesiony
acha, to nie wiedziałam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się