Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

platka   Audere est facere
26 lutego 2013 10:42
Czy w woj. małopolskim organizowane są jakieś kursy podkuwania koni?
Najlepiej okolice Krakowa, ale rozważę również gdzieś dalej jeśli są... 🙂

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 lutego 2013 19:06
A ja razem z przyjaciółką byłybyśmy bardzo zainteresowane kursem IRR w okresie wakacyjnym, gdyby takowy się odbywał w małopolsce 🙂
Cariotka   płomienna pasja
26 lutego 2013 19:08
IRR 😡?
platka   Audere est facere
26 lutego 2013 19:11
Instruktor Rekreacji Ruchowej
😉
Cariotka   płomienna pasja
26 lutego 2013 19:35
aaa 😵 no tak🙂 a to chyba w Lalinie i w Topo często są organizowane🙂
Ktoś się wybiera w niedzielę do Niepołomic?  👀
Cariotka   płomienna pasja
27 lutego 2013 16:38
prawdopodobnie ja z aparatem i moją koleżanką.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
27 lutego 2013 19:46
Podpisuję się pod Strucelką, gdyby ktoś coś słyszał  :kwiatek:
Topo ma średnie te terminy...
A do Szarych ktos przyjeżdża 😉?
Ja będę 🙂
Focił ktoś w Niepołomicach?  👀
Cariotka   płomienna pasja
04 marca 2013 06:36
Tak ja.
,,zawody'' pozostawiają wiele do życzenia. 😵
ja nie dojechałam a chciałabym wiedzieć jak było.jakaś relacja?🙂
Dava   kiss kiss bang bang
04 marca 2013 09:13
A do Szarych ktos przyjeżdża 😉?


I bylo ponad 80 koni  ❗
Super frekfencja, mozna bylo sobie poskakac ciekawe przeszkody, w sam raz na rozgrzewkę przed sezonem  😉

Za tydzien u nas regionalki, ciekawe ile bedzie koni wtedy  🤣

Jedna smieszna Jurta z Brunatna 😉

Tak ja.
,,zawody'' pozostawiają wiele do życzenia. 😵


organizacja czy startujące pary? 😉
Cavallia Pierwszym, co na pewno rzuciło się w oczy to 5 minut na rozprężenie konia... Jeśli ktoś miał szczęście rozgrzać konia wcześniej na zewnątrz, to nie było to wielkim problemem, ale wyprowadzić prosto z boksu na 5 minut przed startem  🤔wirek:
Dava   kiss kiss bang bang
04 marca 2013 11:25
Ale co nie mieliscie rozprężani?
Bo jesli tylko chodzi o to ze trzeba wyjeżdżać zgodnie z lista itd. no to juz zawodnika interes zeby wyjechać wcześniej i sie rozprężyć 😉
Dava Nie było rozprężalni, na halę wychodziły 3 konie i te 3 konie w ciągu 5 minut miały się rozprężyć. Ja osobiście wyjechałam wcześniej na lonżownik, widziałam, że parę osób oprowadzało za stajnią, a reszta stała w boksach.  🙄
Dava   kiss kiss bang bang
04 marca 2013 11:38
A no to faktycznie srednio, choc jak widac mozna bylo sobie poradzic jakos  😉

Aaaaa zapomnialam dopisac, ze pula do wygrania w regionalkach u nas to 9tys zl  😀iabeł:
Wiec mysle ze jest o co powalczyc 😉
Wiecie może coś na temat konsultacji z p.Anną Piasecką w najbliższych miesiącach?

Będę wdzięczna za wszelkie info na pw 🙂
W arabce w sezonie letnim sa dosc czesto, w Mysłowicach wprawdzie ale to wiem 🙂
Cariotka   płomienna pasja
04 marca 2013 16:06
Cavallia no poziom był bardzo niski 😡 ale nie spodziewałam się innego. Fajne zawody dla dzieciaków. Ale żeby dorosły facet lub kobitki w moim wieku i starsze pokazały tak niski poziom. Niektóre pary bardzo fajnie się spisały- miło było popatrzyć :kwiatek: Fajne zawody do sprawdzenia koni i młodych jeźdźców. No ale jak można jechać na zawody mając problem z galopowaniem 😁 Alfą i omegą to ja nie jestem, ale jakbym tak nie umiała jeździć to bym się na zawody nie wychylała.

Co do organizacji: ja rozumiem zawody podwórkowe, ale ludzie nie mieli jak oglądać zawodów, ludzie nie mieli gdzie się rozprężać...no i tak na dobrą sprawę sędzi nie było.

A stajnia? Stajnia nadal mi się nie podoba. Ale może opieka się poprawiła.
Haha ale mrowex zlyyyy 😀. Mój kon sie kompletnie inaczej na parkurze zachowuje, teraz wiem co robić na zawodach, a czego nie robić 😉. Przydały nam sie te parkury, przydały  🏇
Cariotka najdziwniejsze było to, że mimo niezłej frekwencji zawody zaczęły się o 15  😤 przez co skończyły się ok. 21.30, wiec konie były w domu grubo po 22, już nie mówiąc o jeźdźcach. sama startowałam, mam nadzieję, że to nie ja przyczyniłam się do twojej opinii odnośnie poziomu  😡, ale jak na brak możliwości treningu (u nas nie ma hali i wszystko zależy od pogody, a w lutym nie sprzyjała, więc właściwie o skokach można było zapomnieć) uważam, że i konie i jeźdźcy z naszej ekipy (Pegaz) się świetnie spisali  😀

fajnie sobie porobić takie treningi startując w towarzyskich przed sezonem, konie się przynajmniej z atmosferą zawodów oswoją  😉
kto się wybiera na konsultacje z Marcelem? 😀
Ja będę 🙂 Robił ktoś może zdjęcia na parkurach szkoleniowych?
Cariotka   płomienna pasja
05 marca 2013 12:28
Cavallia niektóre pary startujące z Sierczy czy Pegaza super🙂 Bardzo mi się podobały. Moje serce skradł kucyk 😜 no i Hormon jako jeden z nielicznych był gotowy żeby coś skakać. Zawody były na czas i chyba tak to wszyscy poważnie potraktowali że o mało by się nie wyrypali z końmi.
O! A ma ktoś jakieś zdjęcia skaczących kucyków, zwłaszcza Hormona?
Cariotka   płomienna pasja
05 marca 2013 13:32
Jakieś mam. Tylko zdjęcia do kitu mi wyszły🙂
Poka, poka, tylko poglądowo 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się