Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Cariotka   płomienna pasja
03 kwietnia 2013 18:12
ja czekam na taką wiosnę 🙇
estena   Wariat nad wariaty.
03 kwietnia 2013 18:22
koniec marca 2012 🙂
aż się łezka w oku kręci..
fot. A. Piotrowska

21.03.2012:




I parę pozytywnie nastrajających zdjęć. Oby takiej wiosny.  🙂


( z forumową łanią)

Cariotka co u Płomienia !? wczoraj przeglądałam album a tu nagle ja i Siwek, jeszcze stojący w Moszczenicy u Janusza 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 kwietnia 2013 07:26
proszę bardzo, w zeszłym roku to już był upał np na początku maja  👿, az mi sie smutno robi jak przeglądałam zdjęcia  🙁
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
04 kwietnia 2013 11:45
Duunia to Duduś?
proszę bardzo, w zeszłym roku to już był upał np na początku maja  👿, az mi sie smutno robi jak przeglądałam zdjęcia  🙁

heh .
W tym roku pewnie w maju też będzie po 30 stopni ... co roku tak jest .Tyle ,że teraz będzie zima i lato bez wiosny  😉 W dobie kryzysu w ramach oszczędnosci będą tylko dwie pory roku ... 😵
Cariotka   płomienna pasja
04 kwietnia 2013 12:05
bryziak znamy się 👀?? Proszę o wszystkie zdjęcia jakie masz! oczywiście jego.
Płomień od roku już stoi razem z moim drugim Siwkiem u mnie. Wrócił w swoje rodzinne strony🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 kwietnia 2013 12:18
tak Nord, to Duduś  😀 we własnej osobie
a oto 24.04.2010, przecież toż to lato było niemalże :P
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
06 kwietnia 2013 11:52
23 kwietnia to ja konie kąpałam  💘 a tym roku jak tak dalej będzie to w maju ich nie wykąpię bo będzie za zimno  👿
Ech, w 2010 r, kiedy urodził sie mój mały Zulusik - nawet  tatrzańska , majowa wiosna wyglądała uroczo. Mimo, ze w górach jeszcze śnieg, u nas - 10 km dalej - już wiosna w pełni 😁





Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
08 kwietnia 2013 15:28
czy ktoś z forumowiczów wybiera się do Facimiecha? mamy jedno wolne miejsce w przyczepie z Konar, jakby ktoś chciał się z okolic podłączyć to zapraszamy, na P klasę, przewozi Dawid Foremniak

a może ktoś się wybiera (27.04) na klinikę z Janem Bemelmansem w Lewadzie?
Jeśli miałby ktoś wolne miejsce w aucie to baaardzo bym prosiła o przygarnięcie  😉 oczywiście dorzucę się do paliwa!
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 kwietnia 2013 20:34
Doma o której planujecie przyjechać (lub wyjechać od siebie)?  :kwiatek:
Po 2 w stajni jest 8 dużych koni rekreacyjnych:
Monte Carlo
Germania
Lech
Jarema
Maharadza
Jazon
Markiz
Faraon
I zapewniam że jeśli któryś z nich kuleje do zostają odsuniete od pracy pod siodlem.

Z tych koników to Monte jest po operacji, Maharadza nie chodzi w ogule, a faraon jest za stary i podobno mają go sprzedać.
A poza tym wyrzucili kolejną instruktorke i tam już nie ma nikogo ciekawego do prowadzenia jazd  😕 😕 😕
w Pcimiu planowany jest egzamin na odznaki PZJ z początkiem maja. Zgłoszenia: 502 524 162  🙂
Kochana sad.paulina radzę zmienić dilera bo ten ci nie służy i sięgnąć po słownik ortograficzny języka polskiego. Monte nie miał żadnej operacji, Maharadza normalnie chodzi na jazdy został przygotowany do jazd rekreacyjnych już rok temu, a instruktorke wyrzucono ponieważ był powód i nie przypominam sobie żeby to była twoja sprawa . Faraon że względu na wiek pracuje tylko na lonży.

OGŁASZAM WSZEM I WOBEC ŻE OD CZERWCA W OJK SANTOS RUSZAJĄ EGZAMINY NA ODZNAKĘ !
POCZĄTEK CZERWCA BRĄZ I SREBRO 😉
Kto wybiera się na zawody do Facimiecha z aparatem i byłby chętny na zrobienie kilku zdjęć na moim przejeździe? :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2013 20:50
sad.paulina nie wiem skąd masz takie wiadomości, ale zmień lepiej informatora 😉
Jestem w stajni codziennie, a o operacji Monte słyszę pierwszy raz, dziwne 😀iabeł:
Faraona widziałam wczoraj jak śmigał na jazdę w swoich nauszniczkach 🙂
A Maharadża chodzi regularnie, więc nie wiem skąd takie plotki...


BTW: Ktoś wie coś o jakimś kursie masażu w maju/czerwcu? 🙂 Odbywają się w ogóle takowe u nas w małopolsce?
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 kwietnia 2013 20:51
Aragorniasta ja mogę spróbować ale nie wiem czy znajdę ładowarkę. Koło której jedziecie?  🙂
maison dopiero jutro będą listy startowe 🙂
: Ktoś wie coś o jakimś kursie masażu w maju/czerwcu? 🙂 Odbywają się w ogóle takowe u nas w małopolsce?


W małopolsce nie ma nic, najbliżej gdzie ja znalazłam to Jastrzębie Zdrój, osobiście jadę do Oleśnicy 🙂
też jestem chętna na zdjęcia 🙂 jadę jakoś koło 12 i potem koło 13 🙂 dziękuję  :kwiatek:
Pcim robi takie kursy, ale nie wiem kiedy bedzie.
Pcim robi takie kursy, ale nie wiem kiedy bedzie.


http://www.agroturystykakonna.pl/index.php?strona=artykuly&wpis=29
termin: wiosna 2013 🙂
Tak, robimy kursy z masażu, ale niestety na razie niestety nie ma ustalonego dokładnego terminu.  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 kwietnia 2013 07:37
Epikea- musisz wejść w właściwości albumu i ustawić na , widoczny, lub  ,osoba  mającą link ,  :kwiatek:
sprawdźcie proszę teraz czy działa
bo już wcześniej robilam "publiczny" "odblokowany"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się