Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Działa 😉
no to się cieszę 🙂
Aragoniasta starałam się łapać Cię w obiektyw.


Czy w którymś krakowskim sklepie jeździeckim dostanę produkty firmy Nutri Horse?
Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Wiecie moze, czy w AKJ Rzaska organizowane sa zawody skokowe?
potrzebny numer tel do PANA TADZIA KALWATA pilnie
z góry dziękuję 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
16 kwietnia 2013 15:15
Zdjęcia z zawodów w Facimiechu, zapraszam

https://plus.google.com/u/0/photos/111951093359275779638/albums/5866444431908851345


jest i moja Sipsi 😀  😍 Fajne zdjęcia 🙂 ech ośrodek jest bajkowy. Dawno tam nie byłam, teraz na zawodach miałam okazję.  Stajnia wygląda bosko, Hala OGROMNA!!! Atmosfera super 🙂 Świetne miejsce!
Doma dzięki 🙂
Która to Sipsi??
Doma mam nadzieję że wybaczysz że się wcinam😉
To jest Sipsi 🙂 i


A! widzisz trzeba było mówić, że bedziecie ,jak Aragoniasta i Jankesiara  to bym Was bardziej pofociła 🙂
Dżizas, chcę się umówić gdzieś na jazdę i kompletnie nie wiem gdzie  😜

Edit: nie wiecie, czy są jazdy prowadzone przy pensjonacie pana Waśko na Węgrzcach? Na stronie nic nie moge znaleźć
A Maharadża chodzi regularnie, więc nie wiem skąd takie plotki...

NIe prawda, bo od dwóch miesięcy stoi i kuleje i tylko w reku chodzi!
Wistra, u p. Waśko są same prywatne konie, wtedy kiedy ja tam byłam(do końca stycznia chyba), to Eliza prowadziła jazdy na Malwinie, nie wiem czy ktoś jeszcze udostępniał swojego konia, w sumie nie wiem teraz nawet jakie konie tam stoją.
No nic, to się bzyknę na rowerku w któryś dzień podpytac  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
17 kwietnia 2013 14:01


A! widzisz trzeba było mówić, że bedziecie ,jak Aragoniasta i Jankesiara  to bym Was bardziej pofociła 🙂


Dobre i dwa piękne zdjęcia 😀 i nie ja na niej, tylko moja uczennica, co prawda ujeżdżeniowo przeszła już pod skrzydła innego instruktora 🙂 ale będę się w takim razie upominać na następny raz 🙂 zdjęcia na prawdę cudne 😀
sad.paulia dawno nie widziałam KOGOŚ KTO PLECIE WIĘKSZE GŁUPOTY niż ty .....
WPADNIJ DO NAS TO MOŻE ZDĄBĘZIESZ JAKIEŚ ŚWIEŻSZE INFO 🙂
Eventer narazie póki co konkretnych terminów co do zawodów w Rząsce nie ma, ale napewno będą jakieś towarzyskie bo regionalne przez najbliższy rok odpadaja  🙁
Dava   kiss kiss bang bang
19 kwietnia 2013 08:24
Piszę tu bo może więcej osób zagląda niż do ogłoszeń:

we wtorek 23.kwietnia przyjeżdża do nas (KJK Szary w Michałowicach) z Berlina dr. Joachim Ziertz specjalista-diagnostyk (szczególnie jeśli chodzi o jakieś 'dziwne' przypadki 😉) od końskich nóg, mięśni i ogólnie całego aparatu ruchu.

Mamy już listę chętnych ale jeśli ktoś jeszcze chciałby skorzystać to zachęcam. Niebo-a-ziemia w porównaniu z pl vetami, trafne diagnozy, nie naciąga na kasę, ma wielki doświadczenie no i będzie na miejscu  😉
Był już u nas raz (i wiele osób zadowolonych się pod nim podpiszę) a wcześniej sporo ludków jeździło do Berlina do niego. Sprawdzony człowiek  🏇

Kontakt albo do mnie na priv albo: Basia Prądnicka 602 478 294
Umówiłam się do Botoi  😁
Za tydzień umówię się gdzies indziej. Muszę po prostu wszystko po kolei sprawdzić  😁
Wiecie moze, czy w AKJ Rzaska organizowane sa zawody skokowe?


plany są na weeked majowy, ale dokładnie to nie wiem jak to ma wyglądać.
A ktora stajnie polecacie dla nauki do malego dziecka 8-9 lat? Wiem ze niektore stajnie w ogole nie chca prowadzic jazd dla tak malych dzieci. Ktore polecacie i ktore w ogole maja taka opcje?
Ja wiem, że w Botoi pojawiają się dzieciaki w tym wieku ;-) . ALE- nie polecam tego miejsca.
Zorilla

u nas jeżdżą takie maluchy 🙂 Jest Jagódka kucyk szetl, a potem wujek Baron młp 🙂 Starszy poczciwy wujcio co to nawet uchem nie kiwnie
Kami   kasztan z gwiazdką
20 kwietnia 2013 18:40
Zorilla w Santosie tabun hucułków na których pomykają szkraby 😉
Epikea, ja nie wiem gdzie to jest u Ciebie 😉
a była kiedyś taka stajnia "U Robsona" bodajże, to jeszcze istnieje?
Dava   kiss kiss bang bang
21 kwietnia 2013 02:08
a była kiedyś taka stajnia "U Robsona" bodajże, to jeszcze istnieje?


a istnieje ale na mazurach... 😀iabeł:
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
21 kwietnia 2013 08:33
a była kiedyś taka stajnia "U Robsona" bodajże, to jeszcze istnieje?

Była taka stajnia dawno temu w Smardzowicach, mała prywatna stajnia, chyba 6 boksów.  Teraz już nie istnieje. Szkoda, bo  było to fajne kameralne miejsce.
Zorilla, u nas (Laskonik) dla maluchów od 7 roku życia (a w drodze wyjątku także dla młodszych) są prowadzone indywidualne zajęcia na dwóch dobrze wyszkolonych kucykach 🙂
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
21 kwietnia 2013 10:52
CaviasLover dlaczego nie polecasz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się