Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

delta w Bolęcinie 'nasze' konie wozi p. Mikołaj (ma dwu jak i jednokonną przyczepę) , a jeśli chodzi o obce to na pewno trzebaby indywidualnie rozmawiać, a chodzi Ci przywiezienie konia do Bolęcina czy w ogóle gdzieś indziej?
delta   Truth begins in lies.
14 sierpnia 2013 20:50
Magdzior, gdzie indziej, ale Bolęcin do mnie najbliżej a więc nie trzeba by tych 30 km tłuc z Krakowa. Zapomniałam, że ja przecież wiozłam łaciatego z Panem Mikołajem, ale to było 5 lat temu 😀
Donia Aleksandra na facebooku polecala jakiegos przewoznika z imielina to niedaleko Bol, moze jej zapytaj 🙂 Pytanie w którą stronę od Bolęcina stoisz.
A ktoś z tu obecnych wybiera się na MM do Facimiecha w następny weekend?
Zna ktoś rancho Geronimo? Może coś bliżej powiedzieć?🙂
ja np ale nie jade mm 🙂
czy jest tu ktoś, kto jeździ / trzyma konia w Facimiechu? jeśli tak to proszę o kontakt na pw.  :kwiatek:
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
18 sierpnia 2013 13:02
kaskal94 ja np 😉

ktoś focil dziś i wczoraj w Facimiechu? 🙂
Mam pytanie. Czy ktoś może jedzie w ten weekend do Facimiechu na zawody,przejeżdża koło Wieliczki i ma wolne jedno miejsce w przyczepie ? Auto mi padło i nie zdąży sie naprawić  🙁
Trochę nie w temacie, sorry 🙂 Ma ktoś może kontakt z kowalem Michałem Rupem? Nie mogę się z nim skontaktować od tygodnia...
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
19 sierpnia 2013 10:25
EL90, Michał był teraz na zawodach w Facimiechu, we wtorek będzie kuł konie również w Faci, może dlatego nie odbierał.
Masz dobry numer? 😉
estena   Wariat nad wariaty.
19 sierpnia 2013 13:24
Trochę nie w temacie, sorry 🙂 Ma ktoś może kontakt z kowalem Michałem Rupem? Nie mogę się z nim skontaktować od tygodnia...


Ja się już od paru ładnych m-cy nie mogę dodzwonić.. A zmieniał numer ? 😉
Zmieniał jakiś czas temu 😉 Wiele osób nie mogło go odnaleźć i się z nim skontaktować 😀

edit: problemy z wysłowieniem się 😀
Będę w niedzielę na MM we Facimiechu jako widz, mogę kogoś obfocić z każdej strony - nie jestem fotomiszczem, ale z reguły udaje mi się złapać parę na zdjęciu  😁
Nie mam aparatu, także proszę się zgłaszać ze swoim na pw 😎
estena   Wariat nad wariaty.
19 sierpnia 2013 22:28
To jeśli ktoś posiada aktualny jego nr to poproszę na PW :kwiatek:
Wie ktoś jak aktualnie wygląda rekreacja w Mustangu? Chodzi mi o jazdy- w zastępie, czy indywidualnie; ile osób jednorazowo człapie i czy jest to typowe klepanie tyłkiem czy instruktor faktycznie przekazuje jakąś wiedzę kursantom? Strona wygląda na dawno nieaktualizowaną  👀

To samo pytanie odnośnie nowej Pani Instruktor w Botoi, chętnie też dowiem się jak wyglądają jazdy u Szarych (rekreacja).
Może być na pw  😉 :kwiatek:
Focił ktoś dzisiaj na ujeżdżeniówkach w Facimiechu?  👀

[
ja jestem jutro w Facimiechu od ok.11:30 - kto chce foty, to niech mnie szuka. Jak zwykle bordowe spodnie  😁
Może ktoś polecić jakąś fajną stajnię gdzie rozwinę się skokowo? Żeby było tanio, dobry dojazd z południa Krakowa, miła atmosfera i fajne konie 🙂
Słyszał ktoś o tej stajni? Bo ja nigdy wcześniej, dopiero ostatnio przypadkiem przejeżdżałam przez tą malowniczą okolicę i zauważyłam konie 🙂

http://www.kochul.pl/
Jakie widoki  😍
Ratunku, czy w którymś z krakowskich sklepów dostanę od ręki Pavo Podo Start? :kwiatek:
Cześć,

czy znacie jakieś miejsce niedaleko Niepołomic (oprócz samych Niepołomic), gdzie mają duże konie (nie hucuły) i można uczyć się jeździć? Niestety wszędzie gdzie byłem są hucuły albo inne małe 🙁

Dzięki.
Cześć,

czy znacie jakieś miejsce niedaleko Niepołomic (oprócz samych Niepołomic), gdzie mają duże konie (nie hucuły) i można uczyć się jeździć? Niestety wszędzie gdzie byłem są hucuły albo inne małe 🙁

Dzięki.


A gdzie już byłeś? będzie łatwej nam odrzucić te stajnie.
Orzeszkowa Pavo było na pewno w DCG i chyba też w Horse Trade? Najlepiej przedzwonić  :kwiatek:
ma ktoś plan focić na najbliższych zawodach w facimiechu (wkkw)? 🙂
Prawdopodobnie ja będę, ale tylko w sobotę i niedzielę.
Kaarina to jakbyś akurat była w któryś dzień podczas P klasy to ja baaardzo ładnie się uśmiecham o zdjęcia gniadego folbluta Unisono.
Spoko, do P na pewno wytrwam🙂
to ja się będę uśmiechać o zdjęcia dwóch gdniadoczy - jednego w LL (Be My Life Top) a drugiego w L (Horus)
polecam wytrwanie do gwiazdki - będzie najciekawsza 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się