Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

ushia   It's a kind o'magic
27 stycznia 2010 21:46
Dzisiaj już było znosniej, chociaz ja za "normalną" uznam dopiero temperaturę pozwalającą na działanie poideł.
Chociaż w poniedziałek słoneczko przyjemniej grzało, dziś jakos mgliscie było.

Niestety moje konie nie mają takich przestrzeni jak Wasze, ale tez sie bawic potrafią.

Mozna pobiegać:


Jak się znudzi, to wytarzać. Albo pozaczepiać kolegę:


Ewentualnie wleźć do dołka:


Albo na górkę:


A jak któreś za bardzo rozrabia, to wieszam na drzewie za ogon:

Tak, ja świadek!
Widziałam to wszystko, widziałam  😀iabeł: 😀iabeł:
Manta   Tyłkoklep leśny =)
27 stycznia 2010 22:21
Ushia - a skad u Was łaciate jakies? 😀
ushia   It's a kind o'magic
27 stycznia 2010 22:33
A przygarnęliśmy taką kolorową łajzę - małopolak, wielki na 173 i zdecydowanie na kolejkę po rozumek juz czasu mu nie starczyło 😉 Dzieciuch straszliwy, w dodatku arabusy go gonią, bo się boją takiego łaciatego olbrzyma  😁
Witam
Zapraszam na nowa strone ośrodka www.kj-horus.pl 🙂
Gdzie sprzedałas Figaro jadzie, arapadzite, chanelke?  😕
Konie poszły w dobre ręce uczą młode pokolenie
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
03 lutego 2010 12:47
coś nam wątek ucichł..
Ushia fajne zdjęcia.. już dawno nie zaglądałam do Polsadu, więc tym bardziej miło mi koniska zobaczyć choć na zdjęciach  🙂 ale rozbrykane... aż miło popatrzeć  🙂
Hej, kochani 🙂
Macie coś w stajniach/domach niepotrzebnego?
W przyszłą sobotę będę jechać do Met autem, więc mogę zawieźć trochę rzeczy  :kwiatek:
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
06 lutego 2010 19:32
Drodzy Forumowicze. 😉 Zapewne ktoś z Was "stoi" w stajni z In. Poszukuję do niej kontaktu telefonicznego gdyż jest ona naszym skarbnikiem w re-voltowej zabawie - urodziny forumowiczów. In. ostatnio logowała się na nasze forum pod 26 stycznia a obecnie zbliżają się urodziny kolejnych osób i nie mamy jak zapłacić za prezenty. Gdyby był ktoś tak dobry i wysłał mi na PW namiary do niej byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam lockimttel 😉
In. loguje się na forum stajniekrk.
już piszę jej wiadomość  😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
06 lutego 2010 20:39
Kolebka dała mi już do niej numer.😉 Sprawa jest załatwiona. 😉 Dziękuje bardzo za pomoc.😉
Mam pytanie - czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego trenera od ujeżdżenia z Krakowa?
Wiem, że w młp jest licho z ujeżdżeniem o czym się już przekonałam, ale może jednak ktoś by się znalazł...
Szukam kogoś, kto mógłby dojeżdżać do mnie raz na jakiś czas w ramach treningu i konsultacji.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
07 lutego 2010 18:17
Mam pytanie - czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego trenera od ujeżdżenia z Krakowa?
Wiem, że w młp jest licho z ujeżdżeniem o czym się już przekonałam, ale może jednak ktoś by się znalazł...
Szukam kogoś, kto mógłby dojeżdżać do mnie raz na jakiś czas w ramach treningu i konsultacji.

Nie jest tak źle z tym małopolskim ujeżdzeniem... Mogę przesłać Ci kilka namiarów na PW jeśli jesteś zainteresowana...
Chętnie...  czekam 🙂
ushia   It's a kind o'magic
07 lutego 2010 18:25

Mnie sie swietnie jezdzilo z Kasia Kielan - polecam
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
07 lutego 2010 18:28
[quote author=Cobrinha link=topic=196.msg475940#msg475940 date=1265564752]
Mam pytanie - czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego trenera od ujeżdżenia z Krakowa?
Wiem, że w młp jest licho z ujeżdżeniem o czym się już przekonałam, ale może jednak ktoś by się znalazł...
Szukam kogoś, kto mógłby dojeżdżać do mnie raz na jakiś czas w ramach treningu i konsultacji.

Nie jest tak źle z tym małopolskim ujeżdzeniem... Mogę przesłać Ci kilka namiarów na PW jeśli jesteś zainteresowana...
[/quote]

Różowo też nie jest.. widać po klasie naszych zawodów.. C klasa a tam 5 zawodników (i to są Mistrzostwa Małopolski !!)i wszędzie Ci sami... CC może 2  🤔wirek: więc wydaje mi się że dobrze to też nie jest...  🙄

ja jeździłam dłużej z Agatą Filipską  (Strzałką) i były efekty, a nawet jakieś wygrane w niższych klasach z młodym koniem...
Witam, mam pytanie. Czy jest ktoś w stanie polecić mi jakąś szkółkę jeździecką w Krakowie gdzie można uczyć się jazdy w stylu western?
z góry bardzo dziękuje.
Nord - mogę również poprosić o PW ?

Szukam kogoś dojeżdżającego.

Witam, mam pytanie. Czy jest ktoś w stanie polecić mi jakąś szkółkę jeździecką w Krakowie gdzie można uczyć się jazdy w stylu western?
z góry bardzo dziękuje.


teq,

jazdy w stylu west możesz się uczyć w BB Ranch w Łętkowicach
Remedioss   2* Parelli Professional
07 lutego 2010 19:10
Jeśli west to tylko BB Ranch.
http://www.bbranch.pl/aktualnosci.html
ale co do ujeżdżenia to wszędzie trzeba mieć własnego konia... p.Ula Śliwa ponoć dojeżdża tylko , że nie mam namiarów.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
07 lutego 2010 20:01
e nie wszędzie, znam kilka osób co wypożyczają prywatne konie do treningów.. czasami są właściciele prywatnych koni którzy nie mają czasu jeździć to udostępnią konia... trzeba poszukać i na pewno się znajdzie  😉
a p. Ulę Śliwę widziałam jak prowadziła treningi i naprawdę byłam pod wrażeniem, mnie się bardzo podobał sposób prowadzenia przez nią treningów, bardzo zaangażowana, treningi nie są nudne, dużo skupia się na dosiadzie (a to różnie bywa z tym)...
Doma ma rację. Takich koni jest sporo, trzeba tylko popytać.
Kami   kasztan z gwiazdką
08 lutego 2010 13:28

ja jeździłam dłużej z Agatą Filipską  (Strzałką) i były efekty, a nawet jakieś wygrane w niższych klasach z młodym koniem...


Też polecam Agatę - jeździłam z nią rok na trzech różnych koniach. I w przypadku koni, i w moim widać rewelacyjne postępy. Bardzo zaangażowana w trening, nigdy mi się nie nudziło, dopasowuje poziom zarówno do jeźdźca jak i do konia  🙂 Miałyśmy zacząć nawet starty w tym roku, ale niestety kontuzja wykluczyła mnie na kilka miesięcy z jeździectwa  😕
Można prosić o namiary na p. Agatę? dojeżdża?
Może być na PW
Kami   kasztan z gwiazdką
08 lutego 2010 13:41
Cobrinha masz pw  🙂

Agata dojeżdża  🙂
Dziękuję wszystkim - mam trzy typy jak na razie i ciężką decyzję (M. Jopek, N. Kozaczka, A. Strzałka-Filipska)
- jeśli ktoś może doradzić lub jakieś uwagi do tych trzech pań (porównanie), proszę na PW - na pewno pomoże mi to w podjęciu decyzji 🙂
polecam Ulę Śliwę! jest wspaniała!
kontakt do niej mogę podać na pw.
A u kogo można trenować nie mając własnego konia ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się