Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Trolinko,możesz wydzierżawić konia i do stajni,w której stoi tenże koń poprosić o przyjazd którąś z Pań 🙂
(oczywiście jeśli właściciel tego konia jest zainteresowany treningami tegoż w tej dyscyplinie)
A u kogo można trenować nie mając własnego konia ?


Pewnie u każdego 🙂 To raczej nie ma znaczenia dla trenera, czy koń jest Twój, dzierżawiony czy użyczony przez właściciela.
... ale chodzi mi o to , do jakiego trenera mogę się zgłosić  , jeśli konia nie dzierżawie , nie mam od kogo pożyczyć itd. ? Jaki trener prowadzi jazdy na  swoich koniach ?
Nie wiem, czy jest w tym wątku czy gdzieś (prawdopodobnie nie) ale może ktoś pokusił by się o zrobienie w jednym poście listy pensjonatów w Krk ? 😉
Nie wiem, czy jest w tym wątku czy gdzieś (prawdopodobnie nie) ale może ktoś pokusił by się o zrobienie w jednym poście listy pensjonatów w Krk ? 😉


Tutaj jest prawie pełna lista:

http://www.stajniekrk.darmowefora.pl/index.php
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
09 lutego 2010 13:33
dokładnie pełna i można się sporo dowiedzieć od razu  🙂

co do treningów na koniach trenera to chyba w Toporzysku Pani Kasia Waligórska daje taką możliwość... w Bolęcinie na pewno z Ulą Śliwą można wziąć trening i wypożyczyć tam konia od Pana Mikołaja (Jangal jest do C klasy zrobiony np. )
na pewno w Mustangu jest taka opcja z Iwoną Berżowską.. na szybko tyle mi przychodzi do głowy... Toporzysko i Mustang to chyba cena 100zł za godzinę
A czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak wygląda sprawa ze stajnią w Targowiskach(przy A4)?
Konkretnie chodzi mi o kwestię pensjonatu.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lutego 2010 14:16
Doma tak, jest w Bolęcinie możliwość 'wynajęcia' konia od Państwa Reyów na trening z p.Ulą Śliwą, ale raczej nie Jangala 😉 jest on dzierżawiony przeze mnie i forumową Zorillę i nie dostaje go ktoś kto przyjdzie i powie, że chce konia na trening 😉 Jest dużo koni, które są dobrze ujeżdżone, prawie wszystkie do P w ujeżdżeniu i L w skokach.

Co do ogólnych treningów, są prowadzone indywidualnie w Zabierzowie przez tamtejsze instruktorki na naprawdę dobrze ujeżdżonych koniach (nawet do C), a z tego co wiem, Kolebka może udostępnić klacz do N. na treningi 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
09 lutego 2010 18:21
podałam Jangala bo to mój ulubieniec którego najlepiej kojarzę tam ujeżdżeniowo  😉 fajnie że jest w takich dobrych rękach chłopak 🙂 No i super że Zorilla go dzierżawi, bo na Lucky mimo wszystko nie łatwo startować (byłam pełna podziwu i szacunku dla Hani za jej wyniki na Lucky ), także życzę dużo sukcesów Wam w tym sezonie na Jangalu !!  😀

no o Zabierzowie też słyszałam że na indywidualnych można sporo się nauczyć.. z resztą instruktorki tam też w większości się chyba doszkalają u któregoś trenera tam.. nie podałam Zabierzowa tylko z tego względu że tam raczej trenerów z zewnątrz nie chętnie przyjmują jakby ktoś miał swojego...
Domo Toporzysko to ja znam od kuchni tylko , że tam mi daleko . Tak samo do Bolęcina . A mówicie o Zabierzowie to jakie instruktorki najlepsze ile taka jazda z koniem jako tako lepszym rekreantem ?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lutego 2010 20:18
Cena chyba 50zł za indywidualny trening, instruktorki różne, ja znam Gosię i Karolinę i obie prowadzą treningi naprawdę super. Ja jeździłam parę razy na Jaspisie i jest to dobrze ujeżdżony, cierpliwy koń 🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
10 lutego 2010 13:11
Ja też mogę polecić Magdę Jopek 🙂.
Pamiętam ją co prawda z rekreacji z Mustanga, ale zawsze jazdy były ciekawe, a nie nudne i monotonne jeżdżenie w kółko 🙂.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama w podpisie
Ja również z czystym sumieniem mogę polecić Magdę Jopek i bardzo żałuję, że nie mogę z Nią dalej współpracować ze względu na moją przeprowadzkę, bo zrobiłyśmy spore postępy.
Magda to bardzo cierpliwa osoba i ma indywidualne podejście do każdego konia i jezdzca no i bardzo dobre oko rzekłabym nawet, że sokole🙂
a Kasia Małek?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
11 lutego 2010 14:34
również godna polecenia, co prawda miałam chyba 2 treningi z nią dawno temu, ale moja kobyłka bardzo fajnie była pozbierana i ruszała się przy jej wskazówkach dużo lepiej niż normalnie... poza tym bardzo kontaktowa osoba, cały czas startuje, doszkala się, pracuje z młodymi końmi, naprawdę warta uwagi i godna polecenia!  🙂
właśnie Kasia robi bardzo fajne wrazenie
no i Plico miala super zrobionego - miałam przyjemnosc siedziec 🙂


a z Marcinem Kuralem ktos trenuje? Ogłaszał się tutaj jakis czas temu
In.   tęczowy kucyk <3
12 lutego 2010 15:06
In. loguje się na forum stajniekrk.
już piszę jej wiadomość  😉

pragnę tylko napisać, że to nie ja : P znaczy, że In. z tamtego forum i In. - ja z tego, to dwie inne osoby.


Z tego, co zrozumiałam, to Trolinka na koniu z rekreacji chce, tak? Kasia chyba nie prowadzi jazd na rekreantach, a z instruktorów rekreacji to jeździłam (indywidualne jazdy) i z Gosią, i z Anią, i z Karolina i o żadnej z nich złego słowa nie powiem, bo wg mnie super prowadzą, ale najlepiej mi się z Gosią jeździlo, ale to już kwestia jak kto lubi : P No i z Kasią też super mi się jeździło, dalej bym jeździła, ale i ja, i koń plecowo niedomagamy więc nie pracujemy już kolejny miesiąc : P
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 lutego 2010 16:47
Gosia z Zabierzowa już tam nie pracuje, obecnie jeździ konie w Gdowie i prowadzi treningi, w tym momencie nie szuka 'chętnych', ale gdyby ktoś był kiedyś zainteresowany (ze swoim koniem) to mogę podać namiary na priv.
Została tam teraz Karolina z instruktorek które znam i z którą jeździłam. Również dobrze prowadzi jazdy, ale tam (w Zabierzowie) zawsze najlepiej umówić się na trening indywidualny.

Epikea Marcin Kural z tego co wiem trzymał swojego kasztana w Botoi, po pożarze przyjechał na parę dni do Bolęcina i wyjechał, ale gdzie to nie wiem. Też jestem ciekawa, czy ktoś z nim trenuje?

Kasia Małek prowadzi treningi tylko na prywatnych koniach, w Zabierzowie trzyma swojego Visoena, bo Plico już dawno sprzedała. Jeździ też Astrixa i pokazuje się z nim na zawodach ujeżdżeniowych. Najwięcej o niej może powiedzieć chyba Kolebka, bo z nią jeździ/jeździła długi czas 😉
In.   tęczowy kucyk <3
12 lutego 2010 16:57
I takie są efekty zwolnienia chorobowego - już nawet nie wiem, co się w stajni dzieje  😂
raczej sie nie udzielam na forum ale tak sie sklada ze ja akurat jezdze z Marcinem Kuralem i z czystym sumieniem moge go kazdemu polecic 🙂😉 pierwszy raz tak dobrze mi sie z kims trenuje. Ma duzą wiedze, potrafi ją przekazać, szybko człowiek robi przy nim postępy, potrafi dotrzec do np mojego tępego łebka  👍  jest niesamowicie sympatyczny i co najwazniejsze... wyjatkowo cierpliwy! On jest oazą spokoju 😉 prawie nic nie jest go w stanie wyprowadzic z rownowagi, co przy moim charakterze naprawde jest wielkim wyczynem  🤣  Takze to jest ogromny plus! Będzie tłukł w kółko to samo do upadłego  :p a do tego musze przyznac ze jestem zachwycona postępami konia i mysle ze swoimi tez 😉 Zreszta wlasciciel konia rowniez zadowolony  😀  to chyba tyle  😉
Nie koniecznie chciałabym na rekreacyjnym koniu jeździć , choć zabierzowskie konie są ponoć dobrze zrobione. Chciałabym aby koń był doświadczony i żebym mogla się czegoś na nim nauczyć . Choć prawdopodobnie będę raz na jakiś jeździła na Siwym (Plico) z koleżanką Kasią . Więc na razie stopuje z szukaniem stajni z trenerem i koniem 🙂
frees Ooo nie wiedziałam, że z p.Kuralem jeździsz, nic się nie chwaliłaś  😀

O Kasi Małek mam jak najbardziej pozytywne zdanie - ma anielską cierpliwość, masę wiedzy i doswiadczenia w pracy z najróżniejszymi końmi... Właściwie dzięki niej zawdzięczam wszystko, co potrafię, także pozostanie moim prywatnym mentorem jeździeckim  😉
Także polecam wszystkim, z tym, że u niej ciężko może być z czasem, bo ma co najmniej 4 konie w Zabierzowie do jazdy/prowadzenia treningu/pracy. Ale pytać można, służę telefonem na pw 🙂
Nie prowadzi treningów na własnych koniach.
a co sie bede "chwalic"    😉
kim jest p.Marcin Kural ?
Nie spotkałam się z tym nazwiskiem ani w wynikach zawodów, ani w ewidencji Pzj ?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
13 lutego 2010 07:07
ma 23 lata, o ile się nie mylę trenował u Pani Ani Bienias w Warszawie, startował w konkursach GP
http://www.myspace.com/marcinkural
potwierdzam to co napisala Doma 😉  wystarczy wpisac w gUglach 😉
najlepsze wyniki na koniu Kolorado, ale oni dopiero sie rozkrecaja  😀 ^^
Marcin Kural pomaga też skoczkom,wkk-wistom no i oczywiście ujeżdżeniowcom.

tu macie link do wywiadu,myśle,że nie jeden chciałby być na jego miejscu, najmłodszy a już taki fach. 💘

http://www.facebook.com/video/video.php?v=102991916396989



polecam!!!
link nie działa.
P.Marcina faktycznie znalazłam w googlach. Zmylił mnie brak tego nazwiska na stronie PZJ ale widocznie "wykasowali" zawodników którzy nie mają aktualnej licencji. Nie znalazłam go również w wykazie szkoleniowców - stąd było moje pytanie.

Dobrze że jest kolejna osoba która potrafi jeździć (świadczą o tym wyniki) i może przekazać innym część swojej wiedzy.
Którzy WKKW-iści z nim jeżdżą ?



ten powinien działać,to znalazłem.

co do krosowców to jego trza pytać,ja słabo się oriętuje,ale widziałem,byłem na tych treningach pod warszawą i poznaniem.

Halo, Krakowiacy - ma ktoś nr tel do In.?

Miała z nami do Met jechać  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się