Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Hej, hej. Jaką stajnie polecić znajomym do rozpoczęcia przygody z jeździectwem? Ja już się w ogóle nie orientuje w temacie
Hej, orientuje się ktoś może jak wyglada sprawa z miejscami w Baliosie (Łezkowice, Targowisko)? Jest szansa na miejsce w przeciągu 2/3 miesięcy, czy raczej nierealne ?
Byłabym tez bardzo wdzięczna za opinie na temat tej stajni - jak wyglada padokowanie, ilość siana, opieka stajennych itd.

Dziękuje z gory!
Potatoooo, Ja tam stałam przez kilka lat. Bardzo polecam. Wyprowadziłam się bo się hala zawaliła. Niestety boję się wracać gdyż mój koń obecnie stoi w stajni angielskiej i bardzo się poprawił oddechowo. Weci odradzają. Kolejka zawsze była na jakieś 6 miesięcy właśnie ze względu na super warunki. Regularne padokowanie i sprzątanie. Siano i woda na padokach. W sezonie pastwiska. Konie wyprowadzane i sprowadzane w ręce. Puszczane pojedyńczo. Warunki do treningu ekstra. Dbają o podłoże. Oczywiście za wszystko trzeba dopłacać. Przed wyprowadzką płaciłam z wliczoną pomocą luzaczki jakieś 2100 zł. Czasem mniej. Teraz podobno dużo nowych koni i ludzi no i tłok się robi. Najlepiej zadzwonić i zapytać właścicieli. Bardzo mili i rzeczowi ludzie
Amber77,

Dziękuje bardzo!
Amber77,

Napisałam jeszcze priv, będę wdzięczna jakbyś miała chwilke żeby zerknąć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się