Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Czy ktoś zna szczegóły dotyczące tegorocznej ścieżki huculskiej w Nielepicach?


Sobota 16.05
do godz. 8 przyjazd koni
9😲0 odprawa ekip
11😲0 ocenia koni na płycie
14😲0 Ścieżka huculska - zasadnicza próba dzielości
17😲0 Ścieżka sportowa
19😲0 ogłoszenie wyników
20😲0 spotkanie przy ognisku

Niedziela 17.05.
8😲0 rajd (próba wytrzymałościowa)
14😲0 Ścieżka huculska - eliminacja do OCU
17😲0 ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 maja 2009 16:16
małaMi i nie zagadałaś?? 🤬
Moona a co, wybierasz się do Nielepic?
Ja będę kibicować i fotografować 😅
No niestety nie miałam nawet kiedy, bo bylam zabiegana i zobaczylam Cie tylko przelotem. Nastepnym razem podejde  😉

Tak w ogole to wie ktos kiedy sa najblizsze zawody ( i gdzie) po Swoszowicach? Regionalne?
Strucelka, chciałam, ale pasuje mi tylko niedziela, a widzę, że część zasadnicza jest w sobotę.
Jeszcze zobaczę jak będzie wyglądał stan z pogodą i z "oglądalnością" w Swoszowicach, ale niestety stan faktyczny rundy CC będzie uboższy niż w listach i nie wiem czy w związku z tym będzie warto w niedzielę przyjeżdżać.

Tak w ogóle to ja się uczyć powinnam a nie po zawodach jeździć 😉


małaMi, tu masz kalendarz: http://www.mzj.krakow.pl/page.php?pid=21
i co myślicie o ujeżdżeniu w Swoszowicach? ja niestety po tych dwóch dniach jestem rozczarowana poziomem..więc nawet jutro się nie wybieram.

a jakieś wieści z bolęcina?
Ja myślę, że dzisiaj Michałowi poszło lepiej niż wczoraj  😁 I podobała mi się też Zuza z Agatem.
A co do poziomu - jak na ogólnopolskie to mocno średni...
a mógłby ktoś wstawić link do programu zawodów w swoszowicach? Wystarczy na jutro. Bo ja jestem mało inteligentna, albo moje google są mało inteligentne i nijak nie mogę tego znaleźć :/
http://www.toporzysko.pl/Folwark/Sport/Article.aspx?id=615 proszę 😉 Tam są do pobrania propozycje.
Wielkie dzięki 🙂 Szukałam ciągle pod "Swoszowice" 🙂
orion., też się czegoś lepszego spodziewałam.

Przynajmniej w klasie C frekwencja dopisała  😉
Jak dzisiaj wypadły te programy dowolne? Niestety, nie mogłam zostać...
Ale dysponuję zdjęciami z trzech (no, dwóch i pół) dni, więc jak ktoś by był zainteresowany to pisać na priv 😉
Ja widziałam ostatni przejazd z C i oba z CC, no cóż, myślałam, że będzie lepiej. CC wygrała oczywiście Kasia, chociaż Łukasz fajnie jechał, dopóki nie przyszło do lotnych :P Raz było co 2 kroki, innym razem co 3, a jeszcze czasem co 4. No i pewien facet za mną stwierdził, że muzykę sobie źle dobrał, chociaż mi się w sumie podobała. Kasia dość fajnie pojechała, ale nie urzekło mnie to. O C nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo widziałam jeden przejazd.
A Jaworek poszedł do jakiejś dziewczynki 🙂

Kto się wybiera w przyszły weekend na skoki?
Elbus wstaw tutaj
dziewczynki ? lol  xD 15 lat nie taka dziewczynka ... mi się podobało ... oczywiście fazowo , ale szału nie było najbardziej podobał mi się przejazd Cejlona i Gosi w dowolnych z muzyką
ushia   It's a kind o'magic
17 maja 2009 23:14
o ile wiem to Jawor nigdzie nie poszedl, bo szczesliwa zwyciezczyni losowania jakos nie pala checia do posiadania surowego ogierka w dodatku kucyka  😁


Elbus wstawiaj!
15 lat to dla mnie dziewczynka, chociaż dobra, mogłam napisać dziewczyny :P Poza tym nie wyglądała na 15 lat :P Najbardziej mi się podobało stwierdzenie komentatora: " Kucyk jest dość spokojny", a w tym momencie Jaworek stanął dęba na kolesia który go prowadził :P
ja się chyba wybiorę na skoki (pokibicować oczywiście 😉)
a Gosia Bryła które zajęła miejsce?
Gosia chyba 7, ale nie pamiętam dokładnie.

A startuje ktoś z Was w przyszły weekend? Żebym wiedziała komu mam kibicować :P
Gosia Bryła w swojej rundzie była 7 - wyniki już są http://toporzysko.pl/Folwark/Sport/Article.aspx?id=623
Co do nowej posiadaczki kuca - znam ją, wiek 15 lat niby dużo mówi o człowieku, ale to nie jest "dziewczynka", ale rozsądna, odpowiedzialna osoba 😉

Proszę bardzo, zdjecia z trzech dni, wyselekcjonowane tak...w sumie nie wiem, jakimi kryteriami kierowałam się przy wyborze akurat tych kilku kawałków  😎







Wspólnymi siłami...przepraszam za jakoś, strzelane szybko z biodra 😉




Na razie tyle, ładniejsze wrzucę później 😉

To ja też coś wrzucę (z soboty):







[img][/img]



















































a macie moze konie Lotos i Askardi?
Haha, jestem na dwóch 🤣
Ładne zdjęcia, tak nawiasem 😉 A w Wednesday Morning to się normalnie zakochałam od pierwszego zobaczenia na rozprężalni <3












Epikea, mam, tylko powiedz mi które to były, bo już nie pamiętam.
Ja byłam w sobotę w Swoszowicach i chwilkę na próbie terenowej w Bolęcinie.

chyba Lotos i Askardi. 🙂





I tyle, bo się śmietnik zrobił. Poza tym w gruncie rzeczy te zdjęcia są wszystkie takie same  🤣
Elbus to własnie te konie które wstawiła Lotka13
moze masz jeszcze inne foty? Mogą byc na PW
Pozwolę sobie skopiować-może kogoś zainteresuje 🙂

Klub Jazdy Konnej SZARY Michałowice
Dzień otwarty
Sobota 30 maja 2009 r.
w godzinach od 10.oo do 20.oo


Zapraszamy wszystkich miłośników koni, dorosłych i dzieci, właścicieli koni, osoby czynnie uprawiające jazdę konną i które dopiero rozpoczynają swoją jeździecką przygodę, a także tych, którzy lubią tylko patrzeć na te cudowne zwierzęta.

W programie zwiedzanie ośrodka jeździeckiego o wysokim standardzie, pokazowe treningi skoków i ujeżdżenia, przejażdżki konne dla dzieci, spotkania przy lampce wina.

do zobaczenia !!!
właściciele stadniny



Dojazd z Krakowa samochodem drogą E-4 w kierunku na Kielce, w Michałowicach zjazd serpentyną a następnie, po minięciu skrzyżowania z drogą do Więcławic, za oznakowanym przejściem dla pieszych, po 20 m drogą w lewo do góry (znak zakaz wjazdu, teren prywatny).
ja będę z TŻ na 100%  :kwiatek:
Czy jest tu ktoś związany lub mający kontakty z kimś ze Stadniny Niepołomice? Potrzebuję kilka informacji  😀iabeł:
kto wynajmuje  boxy u nas w krk lub okolicy? mam na myśli takie boxy jak na zawodach, pod namiotem
nie wybiera się ktoś przypadkiem odwiedzić Nielepic w sobote??  👀
może mi ktoś powiedzieć, czy lepiej iść do Łucji czy do Mikołajewiczów?
dodam, że mam dwie osoby zielone i dwie na ostrzejszy teren
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się