Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Dokładnie, Pani Instruktor Nigdzie nie znajdziesz takiej.!
Polecam .!
Mój koń również tam stoi i jestem bardzo zadowolona 😉.

Zapraszam do Grodkowic 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
18 grudnia 2010 22:03
dziewczyny o każdej stajni krążą dobre i złe opinię 🙂 nie ma co się przejmować.. to normalne, ile ludzi tyle zdań... ważne żeby godnie reprezentować stajnię i właściwym traktowaniem koni i przygotowaniem na zawodach pokazywać prawdziwe oblicze stajni 🙂 także 3mam  kciuki za przyszły sezon!
nie chcę umieszczać ogłoszenia, [ciach]

a jednak umiesciłeś 🤬

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie poza wątkiem ogłoszeniowym
ok. Doma.. ale nie takie rzeczy jak o tej stajni mówili..
To co mówili to i tak nie jest prawda.
wiem najlepiej nie wiedząc, nie widząc jest powiedzieć. tak jest najprościej..
Cariotka   płomienna pasja
21 grudnia 2010 06:09
a tak z ciekawość jakie kompetencje ma pani Dorotka?
Ja troszkę z innej beczki - czy w okolicach Krakowa (lub w Małopolsce), można gdzieś kupić wysłodki buraczane (nie toffi) - oczywiście nie mówię o markowych paszach kupowanych w sklepach.
Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś informacje, bo niestety nic w okolicy znaleźć nie mogę a bardzo potrzebuję 🙇
Cariotka, co za różnica,papier wtedy czy w tamte skoro liczy się prawdziwy TALENT?  😉 😉 😉


Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
21 grudnia 2010 20:43
a tak z ciekawość jakie kompetencje ma pani Dorotka?

Zapewne dużo dobrych chęci...
Cariotka   płomienna pasja
21 grudnia 2010 21:25
tylko wg mnie jest różnica instruktor rekreacji a trener🙂
co do Grodkowic to są tam już boksy?
wg mnie tej różnicy nie ma. Ktoś kto ma trenera, czy instruktora sportu może gorzej prowadzić jazdy/treningi niż ktoś kto ma instr. rekreacji. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Z resztą Ty Cariotka chyba też, wiesz kogo mam na myśli?  😁 Zależy wszystko od tego kto ma jakie oczekiwania. Np rekreantowi który uczy się anglezować Anky nie potrzebna, bo co ona mu tu będzie gadać mądrości, skoro on potrzebuje wytłumaczenia że "ma wstawać i siadać" i mówienia "hop" kiedy ma to robić 😉

moje do cna subiektywne zdanie poparte tylko i wyłącznie moimi odczuciami i doświadczeniem 🙂
Cariotka to byla ironia 😉
Cariotka   płomienna pasja
22 grudnia 2010 06:33
bryziak przepraszam nie zrozumiałam 😵 ale wróciłam ze stajni strasznie zmęczona i działałam na zapasowym myśleniu🙂

Oczywiście zgadzam się z tobą Carunia🙂 Jednak wspomnianej pani Dorotce konia bym nie powierzyła 🙂
edit literówka
Dlaczego byś nie powierzyła Pani Dorotce konia/ ?
Tak w Grodkowicach są boxy 4 wolne ; )
Zapraszam.
Cariotka   płomienna pasja
22 grudnia 2010 11:27
boksy czy stanowiska?
Myślę, że na zawodach można było obejrzeć ją z własną kobyłką i z Sarną i to chyba wystarczy za komentarz 😉 Jak już mówiłam każdy ma od instruktora/trenera inne wymagania. My mamy po prostu wyższe 😀
W Grodkowicach ciężko jest komuś nowemu tak więc wątpię,że ktoś będzie chętny na te 4 wolne boksy 😉
szkoda, mogłoby tam być naprawdę fajnie gdyby nie ta dziiiiiiiwna atmosfera. I to nie są tylko moje odczucia 😉
Szkoda, że właściciel nie pomyśli np. o tym, żeby wykorzystać tą część stajni gdzie są krowy i dopiero wtedy podnosić cenę za pensjonat  zrobić fajne przestronne boksy. co jak co ale widoczki i okolica jest nieziemska.

...... ;-)
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 grudnia 2010 14:00
ojoj a cóż to potwór z onej trenejro? 🤔
bic chce ludzi?

oooo 🙄

duunia PW 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 grudnia 2010 14:33
dawaj dawaj 🏇

edit: ewentualne pw z groźbami prosze kierować do mnie  😉 zamiast do bryziaka

a ja już sobie poradzę dalej 😉
Od lutego przenoszę swojego kuca do Krakowa.
Szukam pensjonatu w którym będzie zapewnione:
-czysty boks (codziennie sprzątanie i dościelanie)
-duże padoki a w lecie pastwiska na których koń będzie spędzał czas od rana do wieczora.
-fachową i godną zaufania obsługę
-ujeżdżalnie (mile widziana hala)

Mieszkam w Krakowie na Małym Płaszowie i szukam czegoś mniej więcej w odległości do 20 km.
Zabierzów może?🙂 dojazd pociągiem skoro z Płaszowa
Mały Płaszów to jednak kawałek od Dworca w Płaszowie tak mi się wydaje. W Santosie z padokami ciężko, tzn pastwiskami letnimi, bo padoki są i na nie konie wychodzą.

Ej ktoś tu coś wyedytował w temacie który mnie interesuje, a nie zdążyłam zobaczyć... opowiedzcie mi co tam było  😅
W Santosie pracuje  😉. Mam własny samochód więc nie musi być to stajnia z dojazdem komunikacją miejską. Trochę przejrzałam wątek i mam parę typów ale nie znam wszystkich stajni. Zależy mi by koń był cały dzień na wybiegu a w Santosie nie bardzo mogę na to liczyć.  😉
To może OJ Włosań ?  😀
Carunia! zapraszamy na jazdę na Juście , jak wytrzymasz chociaż  10 minut to będziemy  z Ciebie dumne !
Kto jak  kto , ale Ty się może nie wypowiadaj o zawodach w Wiatowicach , bo na własnym parkurze pokazałaś na co Was z Juwestą stać , Justa przynajmniej poszła cały parkur, a Twoja nawet pierwszej przeszkody nie przeskoczyła.
I zauważ , że Ty nie masz konia z chorą psychiką, po torach. ;]
Każdy ma swoją opinię na temat p.Dorotki, ja uważam, że dobrze uczy.
taa zapraszam odważnych...
Poważnie. ; ].

Atmosfera w stajni jest miła i dość sympatyczna zawsze jakaś atrakcja; d.
Gillian   four letter word
22 grudnia 2010 22:23
gajkaa, już po takich wpisach jak Twój i luckygirl widać jaka tam jest boska atmosfera 🙂 omijać takie miejsca z daleka!!!!!!!!
tak się składa, że jest bardzo sympatycznie. ; ].
🙂
Gillian   four letter word
22 grudnia 2010 22:31
tak, właśnie dajecie tego piękny przykład. Brawo!
Taaa bo napisałam prawdę.?

Prawda jest taka, że Klacz Justa jest po torach ma bardzo zrypaną psychikę..
I nie da się już tego wyleczyć.
Co ja na to poradzę.?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się