co na prezent?

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 lutego 2013 18:15
Potrzebuję pomysłu na prezent dla dziewczynek w klasie z okazji dnia kobiet. Jest to trzecia klasa podstawówki. Cena ok 50zł. Co jest teraz w modzie?  🤔
Pet Shopy. Czy coś takiego. Moja mała kuzynka w tym wieku ma całą kolekcję i się wymieniają nimi w klasie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 lutego 2013 18:45
No coś Ty, jesteś nie na czasie!  😁 Petshopy już dawno wyszły z mody  😵 Moja siostra je zbierała, miała ok 40 a jej sąsiadka.. 107  😲 teraz leżą rzucone w kąt "bo to przecież dla małych dzieci"  😁
Hahahahaha, wybacz! 😁 To jak już się dowiesz, co jest "na czasie", to daj mi znać, bo Młoda ma urodziny pod koniec marca, to przynajmniej będę miała pomysł, co jej sprezentować 😎
Teraz na czasie to chyba monster high :-)
Haha, właśnie miałam to napisac 🙂
Co kupić na imieniny wesołej babce przed 50tką? Lubi testować przeróżne kosmetyki, myślałam nad pudrem  lub płatkami do kąpieli.... 👀
Potrzebuje pilnie pomysłu na prezent na osiemnastkę dla bratanicy. Jestem w kropce! Forsa odpada, to ma być coś szczególnego. Macie jakieś pomysły? Może pamiętacie co dostałyście?
Może zegarek? Lub coś z biżuterii ? Albo najlepiej zapytaj jej  😉
Poooomoooocy! Co na chrzciny dla 3-miesięcznej dziewczynki można kupić? Nie mam pomysłu zupełnie.
Max. do 50 zł
Jak się da to podpytac rodziców czy celować w zabawke, pamiątkę, ciuszki.
Hej, bo tu się sezon komunijny zaraz zaczyna. Co na prezent dla chłopaczka, niestety psuja niesamowitego? Trochę nieokrzesany dzieciak, ale to za sprawą starszych braci... Niestety funduszę przycisnęły i nie ma szans na coś drogiego...
A co kupić jako piękną pamiątkę z Krakowa? Koniecznie po angielsku jeżeli już, bo to dla Norwegów  🏇
wistra uncle google -> pamiątki z Krakowa 🙂 (souvenirs from Krakow jak wolisz)
Dzięki Kaktus, ale to chyba nie to. Obrazki nieciekawe, a jakiś dupereli typu kufel czy talerz nie chcę kupować.
Szukam dalej.
Co kupić na imieniny wesołej babce przed 50tką? Lubi testować przeróżne kosmetyki, myślałam nad pudrem  lub płatkami do kąpieli.... 👀


Popatrz sklep aromatella.pl Może jakiś peeling plus masło do ciała(jeśli lubi) lub olejek do kąpieli i świeczkę. 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 kwietnia 2013 16:29
baffinka moim zdaniem bransoletkę srebrną 😉 Teraz i tak mała nie ogarnie prezentu a za kilka lat będzie to fajna pamiątka (ja dostałam złotą bransoletkę-łańcuszek i mam ją do tej pory, jedyna rzecz jaka zachowała się ze chrztu, bardzo ją lubię  😉 ).
Smarcik chrzestna kupowała biżuterie złotą taką dla dzieci z Apartu.
Już po chrzcinach. Kupiłam mate edukacyjną i tyle  😉
szukam pomysłu na prezent ślubny dla brata. Młoda para prosi o pieniądze, ale myślę, że miło by było, gdyby dostali od rodzeństwa jakąś miłą pamiątkę. Filiżanki, kieliszki, sztućce, czajnik i tym podobne odpadają. Myślę o jakimś gadżecie, ale nie znalazłam nic odpowiedniego... Lubią wino i są stomatologami, jeśli ma to być pomocne 😉
Rul, to może wino z wyższej półki (może być zamiast kwiatów) + akcesoria do wina (jeśli nie mają, chociaż właśnie sobie pomyślałam, że tu może być problem): korkociąg, "zatyczka" etc.
Pomyślałam jeszcze o jakimś albumie/przewodniku po winach na świecie (coś w stylu gdzie, jakie rodzaje, z czego itd.) w ładnym wydaniu w ramach uzupełnienia, ale to niekoniecznie ślubne takie. No chyba, że planują jakąś zagraniczną podróż poślubną, to może...

Rul, ja ostatnio na ślub znajomym kupiłam aparat lomo http://sklep.lomografia.pl/
Fajny gadżet, na pewno przyda się w podroży poślubnej i raczej mało prawdopodobne, że dostaną 5 takich 🙂
głowę sobie łamię nad tematem 30. rocznicy ślubu moich rodziców.
W sumie to razem z tatą kombinujemy.

Pomyślałam o kombinacji dla nich kolacja + teatr, ale w operze białostockiej już wszystko widzieli  👿
A bezsensowne byłoby kupowanie jej prezentu w stylu szal, bo ma mnóstwo, ale to mnóstwo.
Torebkę ja jej niedawno sprawiłam. Filiżankę do picia kawy ma jedną, swoją ukochaną.
Tata planował wojaże na mazury, weekendowo, ale niedawno skręciła nogę i ledwo kuśtyka  😕

mam takie zadanie bojowe, a jak nigdy, nic mi do głowy nie przychodzi zacnego!  😵
buyaka a może kupiłabyś antyrame, zrobiła odbitki jakiś ich zdjęć z początku ich związku, z jakiś wycieczek, przyjemnych dni dla nich.
Dostałam coś podobnego na 18. urodziny. Malo kosztowny a mega przyjemny prezent. 🙂
A co na prezent dla mamy? Co mogłabym zrobić sama (takie rzeczy lubi najbardziej)? Myślałam żeby nagrać jej ulubione piosenki na płytę w moim wykonaniu, strasznie mi kibicuje jeśli chodzi o moją konkursową "karierę", ale niestety przez prace nigdy nie może być na moich występach, a zawsze mówi że by chciała. Albo prezentację z naszymi zdjęciami z wakacji itp.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 lipca 2013 12:37
Dziewczyny mam nadzieję, że coś doradzicie  😉  :kwiatek:

Zostaliśmy zaproszeni na małą uroczystość rodzinną z okazji zakończenia studiów lekarskich mojej kuzynki i w związku z tym mam pytanko:

Macie jakiś pomysł na prezent? Chcemy coś kupić ale kompletnie nie wiemy w co "uderzyć"  😉
Katharina, pierwsze, co mi się nasunęło na myśl: stetoskop  😁. Może jakaś bransoletka z zawieszką? I ta zawieszka to mogłaby być jakaś strzykawka, czy coś innego, co używają lekarze. Pytanie tylko, czy takie ozdóbki w ogóle są w jakimś sklepie jubilerskim... 🙄
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 lipca 2013 18:25
Gwiazda Dzięki za podpowiedź z tym stetoskopem  😀  Fajny dodatek do prezentu nie powiem, że nie 🙂 Odnośnie biżuterii + zawieszka związana z tematem lekarskim była już rozmowa i wywnioskowaliśmy to samo co Ty - raczej nie dostaniemy nigdzie takiej ozdóbki :/
Dworcika   Fantasmagoria
16 lipca 2013 07:36
Katharina, stetoskop jest bardzo popularny przy takiej okazji, to ogarnijcie jak pozostali, żeby nie zrobilo się 5 stetoskopów 😁 2 jeszcze luz, ale więcej chyba nikt nie potrzebuje ;]
Na stetoskopie może być grawerek.
ushia   It's a kind o'magic
16 lipca 2013 12:16
Gwiazda Dzięki za podpowiedź z tym stetoskopem  😀  Fajny dodatek do prezentu nie powiem, że nie 🙂 Odnośnie biżuterii + zawieszka związana z tematem lekarskim była już rozmowa i wywnioskowaliśmy to samo co Ty - raczej nie dostaniemy nigdzie takiej ozdóbki :/


moze raczej warto sprawdzic 😉
http://allegro.pl/srebrny-brelok-do-komorki-zawieszka-stetoskop-i3373827711.html
mozna lupic dwie i zalozyc na bigle, beda kolczyki

http://www.pakamera.pl/kuka-stetoskop-0_111869_gt10085.htm
http://cuda-niewidy.pinger.pl/m/4588537

i strzykawki nie polecam dla lekarza - to atrybut pielegniarski i moze sie obrazic 😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 lipca 2013 14:27
Dworcika   fakt musimy najpierw sprawdzić co /kto żeby potem wtopy nie było  🙂  :kwiatek:

ushia   woow jesteś wielka  😅  DZIĘKUJĘ !  :kwiatek:  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się