co na prezent?

Co kupić facetowi na 21 urodziny? 😉
Niby szczęśliwi czasu nie liczą, ale zbliża nam się siódma rocznica, i chciałam mojemu gadowi sprawić zegarek. Chyba CASIO z serii G-Shock. Ktoś ma jakieś opinie na temat tych zegarków? Chyba że mniej 'wyczonowy' jakiś, a klasyczny? Jakie zegarki męskie są teraz modne? 👀
dodzilla ja bym nie patrzyła na modę tylko rozpatrzyła raczej tryb życia 😉 to zależy jaką ma pracę czy ma dość swobodne możliwości ubioru czy np. praca wymusza na nim jakiś tam odpowiedni strój. Do np. garnituru czy choćby tam jakiejś schludnej koszuli z kołnierzykiem pasuje bardziej ,,klasyczny".
A jeśli jest np. jakimś aktywnym maniakiem w stylu codziennie biega, ćwiczy, jeździ na rowerze itp to brałabym ,,wyczynowy" 😉
dodzilla- Mój mąż miał Casio G-shock i był bardzo zadowolony.
Nie wiem jaki miał model, ale z tych "extramalnych" 😉
Budowlaniec - luzak. Wiem, że coś mi wspominał, że jakby był zegarek sygnowany Longines Global Champions Tour, srebrny z granatowym blatem to by brał "jak Reksio szynkę" ale szukam, szukam i nic 🙁
czy macie pomysł na jakiś szalony prezent urodzinowy dla przyjaciółki?
Na weekend lećcie do Londynu/Paryża/gdziekolwiek wyszaleć się po knajpach 😀iabeł: Tylko trzeba odpowiednio wcześniej bilety zabukować, bo wtedy tanio wszystko wyjdzie :kwiatek:
dobre ! zwłaszcza, że to akurat tak szalona i bezproblemowa, że na pewno wypali !
fajnie dawać prezenty, które sam możesz fajnie wykorzystać :P
dodzilla, G-Shocka mogę śmiało polecić 🙂 Porządny zegarek, bardzo wytrzymały 😀 Swoją drogą suuuper prezent (zresztą mówi to zegarkomaniaczka ;p)
Heeelp! :kwiatek:

Co na prezent na 18 urodziny dla chlopaka, ktory wszystko ma..? 😁 😵 Wlasciwie cale jego zycie to pilka nozna (zawodnik ekstraklasy), naprawde ciezko cos wybrac... Myslalam o jakims zegarku sportowym, ale ma. Myslalam tez np.o wykupieniu lotu z pilotem, gdzie mozna posterowac 'samemu'.. Poza tym jakos nic mi do glowy nie przychodzi..
Błagam Was o pomoc! Nie mam z mamą pojęcia co kupić kuzynowi na 18 urodziny. Mama wymyśliła skok ze spadochronem ale ja w sumie jakoś nie jestem do tego przekonana. Błagam, macie jakieś pomysły? To musi być coś oryginalnego i fajnie byłoby gdyby było przydatne. Mamy czas do soboty..
A moim zdaniem pomysł mamy bardzo fajny! Połowa rodziny przytarga mu coś przydatnego/pamiątkowego. Ja była super zadowolona, gdybym dostała coś takiego z opcją zrobienia zdjęcia w trakcie lotu. Fantastyczna pamiątka i niesamowite wspomnienie!
a co dla na prezent dla Męża siostry i jej męża?
ona w poniedziałek miała imeieniny
on jutro urodziny i imieniny?


poratujcie błagam  😵
A moim zdaniem pomysł mamy bardzo fajny! Połowa rodziny przytarga mu coś przydatnego/pamiątkowego. Ja była super zadowolona, gdybym dostała coś takiego z opcją zrobienia zdjęcia w trakcie lotu. Fantastyczna pamiątka i niesamowite wspomnienie!


Niby tak, ale znam go na tyle, że wiem, że będzie się bał. On nie lubi takich ekstremalnych rozrywek.
Urodziny już pojutrze i chyba się skończy na tym, że damy kopertę.. kurde nie lubię tak. Może ktoś jeszcze poratuje?



Karina7 dla siostry może jakaś ładna bransoletka a dla jej męża jakiś fajny gadżecik do domu?
Sonkowa, to może jakiś karnet na gokarty?? mniej ekstremalnie
W niedługim czasie mam zostać matką chrzestną chłopca, nie mam zbytnio pomysłu co kupić. Chciałabym żeby było to coś oryginalnego i przypominającego w przyszłości dziecku o mnie. Jakiekolwiek sugestie? :kwiatek:
Macie pomysł co kupić na 18 przyjaciółce, która kocha reggae i w sumie nie ma żadnych innych zainteresowań? Chcemy coś fajnego i od serca wykombinować z koleżanką, ale kompletnie nie mamy pomysłu.  :kwiatek:
nopebow, bilet na koncert? 😉
Zapomniałam o tym wątku...  😡

Myślę, że koncert to średni pomysł, bo na pewno chciałaby iść z chłopakiem, a że ten przeważnie jest niestety bez kasy to wyszłaby niezręczna sytuacja, bo to w końcu prezent dla niej. I na pewno musiałaby sobie zapewnić transport (kolejny problem) np. do Poznania, bo u nas ciężko o fajny koncert.

Myślałyśmy raczej o czymś takim sentymentalnym, bo bardzo długo już się znamy. Nie wiem, może jakiś album ze wspólnymi zdjęciami?
nopebow, album ze zdjęciami, to zawsze dobry pomysł 🙂 Jeśli kocha reggae, możecie jej również zrobić kartkę z oryginalnymi życzeniami w tym stylu 😉 Ucieszy się na 100%.
galopada_   małoPolskie ;)
05 grudnia 2013 20:14
Wiecie może gdzie dostanę plakaty ze zwierzętami w jak największym formacie?  👀 najchętniej lew albo golden retriever, Potrzebuję na prosty, drobny prezent  👀
galopada_, empik, allegro 😉
galopada_   małoPolskie ;)
05 grudnia 2013 21:34
Carmen empik przeszukany kilka razy, allegro zresztą też... Jeśli już coś jest, to za małe  🤔 🤔
galopada wydrukuj zdjęcie w drukarni. Masz wtedy motyw, który sama wybrałaś i duży format.
Ja się pochwalę, bo wczoraj odebrałam wydrukowany farbami pigmentowymi na płótnie canvas obraz, nabity na blejtram, w rozmiarze 70 x 55 - utargowałam 20zł do tego 😉
galopada_   małoPolskie ;)
08 grudnia 2013 12:00
espana DRUKARNIA! Wielkie dzięki za pomysł!  🙇 🙇 🙇 Największe marzenie mojego chłopaka to golden retriever. Psa mu nie kupię, ale wydrukuję przepiękne zdjęcie szczeniaka w formacie B1, włożę w antyramę i będzie (mam nadzieję) zadowolony. No ale skoro na ulicy na widok goldenów zatrzymuje się i wydaje dźwięki zachwytu jak dziecko na widok wymarzonej zabawki to nie może być inaczej  😁

A jako, że prezenty robimy sobie zawsze mało oczywiste to chyba będzie ok.... Kiedyś zanim można było zamawiać puchary z grawerem na każdym rogu, to załatwiłam w firmie znajomego puchar ze specjalnym grawerem (treści nie zdradzę  :hihi🙂, bo zawsze jęczał, że nie miał i nie będzie miał pucharu bo gra w siatkówkę, więc co najwyżej medal dostanie. No i dostał 😉 Do tego tort z pączków, bo jest pączkojadem.
Macie pomysł na jakiś fajny prezent dla dziewczyny, która od tego roku studiuje filologię rosyjską i jest generalnie maniaczką wszystkiego co rosyjskie? Kompletnie się nie orientuję, a chciałabym jej sprezentować coś niedrogiego, ale ciekawego i może nawet nietypowego. Ktoś coś? 👀 :kwiatek:
Matrioszki?
Jeny myślę myślę i nie mogę wymyślić ;o Co kupić chłopakowi na 18tke? Chodzi mi o coś takiego właśnie pod tą 18tkę a nie pod zainteresowania stricte, kolega mu kupił np piersiówkę. A ja nie umiem nic ciekawego wymyślić 😡 , więc żeby nie spalić zwracam się do Was o pomoc  :kwiatek:
zoriczkowa a może jacka danielsa ze szklankami? Jacka na pewno z chęcią wypije a szklanki  ie raz się przydadzą 🙂
A teraz ja co kupić pod choinkę 5letniej dzkewczynce zakochanej w konikach,niby takie proste ale nie mam pomysłu 🙁
Hmm, moze zloz sie z kims na stajnie z playmobil?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się