co na prezent?

Nie wiem, czy to dobry pomysl na 18, ale moze zorganizuj im fajny trening na ich koniu? Do tego może być ta karta podarunkowa. Ja bym się ucieszyła 🙂
Kasków z poc'a chyba by nie zamieniły na tańszy z logiem (na poc'a mnie po prostu nie stać tym bardziej razy 2 )  😡
Sprzęt i tak mają skompletowany to nawet nie chcę ingerować.

Wpadło mi do głowy, że tatuowały ramię i wiem, że chciały coś jeszcze wydziarać ale to też dosyć kosztowna sprawa
pippi, A kim Ty dla nich jesteś? Bo inny prezent dostaje się od mamy, inny od koleżanki, a jeszcze inny od cioci 😉
Koleżanką.

Może rzeczywiście tak jak pisze szepcik jakiś kupon  🤔
To jedyne co mi przychodzi na myśl to zorganizowani im treningu z jakimś dobrym trenerem + karta podarunkowa 🙂
Treningi miały z bardzo dobrym trenerem ale nie jeżdżą od jakiegoś czasu na rzecz narciarstwa tak jak pisałam, konia jeździ jakaś dziewczyna więc to odpada.  🙁
To ja bym potraktowała w takim razie jakimś spa 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2014 12:46
pippi a jaką kwotę chcesz na to przeznaczyć?
My kiedyś kupiliśmy koleżankom na 18 kupon na masaż czekoladowy, strzał w 10  😉
Chciałabym się w 200 max 250zł zmieścić.
To i tak niezła kwota jak na prezent dla koleżanek. Za moich czasów (4 lata temu  :lol🙂... to jak się 3 osoby składały to dawało się prezent za stówkę. Inspiracji możesz poszukać na wyjątkowyprezent.pl
Tylko trzeba uważać bo często jest tak, że pomysł jest bardzo fajny ale lepiej skontaktować się z firmą bezpośrednio bo na tej stronie ceny mają czasem wyższe. Ja kupiłam chłopakowi na walentynki jazdę samochodem terenowym. Rewelacja  😉
bardziej od czekolady polecam Indoceane 🙂 jestem na bieżąco akurat z tymi sprawami  😁 Albo nawet zwykły masaz, w 250 zł za dwie osoby w jakimś mniejszym SPA powinno się udać.
I pomysły z wyjatkowyprezent.pl tez polecam, fajne inspiracje mozna tam znaleźć (bo nie mówie konkretnie o kupowaniu akurat tam)
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:

Po moich usilnych aczkolwiek nieprzynoszących satysfakcji staraniach, wystarczyło 10 minut na re-volcie, jesteście WIELKIE!  😅
Co kupić kolezance ze stajni na 18'nastkę? Kwota do 80 zł.
Odpadają jakieś kupony/ karnety na jazdę. 🙂
 
Ja bym kupiła raczej coś niekonkiego bo ile o tych koniach można..
może jaKaś książka, polegającym np. Jolie Picoult 😉
Koleżanka marzy o czymś 'końskim'  🏇
FryziOl, ma swojego konia? Albo jakiegoś dzierżawionego/pod opieką? Pytam pod kątem sprzętu typowo dla konia.
W takim razie może zainwestuj w książkę jeździecka.
Koleżanka nie ma swojego konia ale opiekuje się takim jednym hucułkiem. Myślałam nad tym czaprakiem.
http://www.gnl.pl/kolekcje/eskadron/eskadron-next-generation-wiosna-lato-2014/czaprak-eskadron-ng-cotton-baltic-wiosna-lato-2014.html
Jednak nikt nie chce się dorzucić ;( Ja mogę dać tak 80 zł...
Książek o koniach ma sporo. Nie wiem jakie ma, więc wolę nie kupować ksiązek....
POMOCY!!!

Jestem mega cieniasem jeśli chodzi o wymyślanie prezentów, bez różnicy dla kogo mają być  😡 no dobra, oprócz mamy bo jej zawsze wiem co kupić  😀
Mam miesiąc na kupienie prezentu dla chłopaka. W skrócie: 19; słucha metalu; pływa na windsurfingu; znamy się rok ale to pierwsze urodziny, które razem obchodzimy. Chciałabym coś niebanalnego, ja w styczniu dostałam srebrną bransoletkę, którą sam zrobił  💘  więc nie mogę mu dać czegoś zwyczajnego. Myślałam nad koszulką jakiegoś zespołu oraz... no właśnie i co ma być tym czymś, niebanalnym i oryginalnym?
FryziOl, starsze kolekcje znajdziesz taniej. Może nie za 80zł, ale 20% taniej niż zwykle już tak. Jak coś dla konia, to kantary Eskadrona da się kupić tanio. Albo może wytropisz jakiś tańszy niż eskadronowy czaprak? Może by wtedy na jakiś haft się coś udalo dozbierać (to koszt w okolicach 15zł).
A może zamiast końskiego to końskiego dla niej? Rękawiczki, fajną końską bluzkę, typu polo z końskiego sklepu, pośrednio jakiś fajny bat (widziałam, że jakaś dziewczyna na facebooku sprzedaje baciki w serduszka  💘 ), może jak nosi czapkę z daszkiem to kiedyś był fajne i modne (bo teraz to nie wiem 😀 ) czapki z daszkiem tattini?  😉
Co do chłopaka metalowca... Może to będzie kontrowersyjne, ale moja znajoma podarowała swojemu facetowi fiolke w kształcie małego kła wypełnioną swoją krwią..  Ale oni to w ogóle specyficezni ludzie 😀
O bluza z koniem, świetny pomysł 🙂
Pomożecie mi jakąś znaleźć  w rozmiarze M/L ?
Taką już ma...
http://allegro.pl/ciepla-bluza-bialy-kon-indianska-m-i4087761880.html
Co do chłopaka metalowca... Może to będzie kontrowersyjne, ale moja znajoma podarowała swojemu facetowi fiolke w kształcie małego kła wypełnioną swoją krwią..  Ale oni to w ogóle specyficezni ludzie 😀

🤔 o nieee, aż taki metal to z niego nie jest. A ze mnie to tym bardziej  😁 co prawda słucham również ciężkiej muzyki, jeżdżę na koncerty jak jest możliwość... Ale aż tak szalona nie jestem, żeby krew sobie spuszczać  😀iabeł:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 kwietnia 2014 19:04
kup mu glanokalosze  😎
hahha padłam  😂  myślę, że by się mógł zdziwić.

A co myślicie o czymś z grawerem? (zapomniałam dodać, lubi robić coś typu nalewki, swoją drogą mega pyszne) może piersiówkę? Czy to średni pomysł? Tak na prawdę, nie lubię kupować prezentów mężczyzną, niezależnie kim dla mnie są, nigdy nie wiem co wybrać  😡
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 kwietnia 2014 09:03
Co do chłopaka metalowca... Może to będzie kontrowersyjne, ale moja znajoma podarowała swojemu facetowi fiolke w kształcie małego kła wypełnioną swoją krwią..  Ale oni to w ogóle specyficezni ludzie 😀


Metal, metalem, ale to już jest... no chyba coś nie tak pod kopułką 😉
Nasturcja-Renata

Bardzo dziekuję 🙂
Może komuś się przyda taki pomysł na prezent z motywem końskim 🙂 "zastawa deserowa" z ZARA HOME:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się