co na prezent?

A może jakiś fajny sportowy zegarek do zadań ekstremalnych??  😉
Może jakaś fajna książka o programowaniu albo po prostu jakieś niezapomniane urodziny - zabrać w jakieś miejsce ciekawe żeby sobie zaszalał.
trzynastka   In love with the ordinary
03 czerwca 2009 19:19
Właśnie chciałam zegarek ale on nie zegarkowy a żal mi wydać pieniądze na coś co będzie szafce leżało.  🤔
A może karnet na wspólny masaż? Np. czekoladowy  😎
trzynastka   In love with the ordinary
03 czerwca 2009 20:18
Pomysł jest fajny ale u mnie w mieście nie ma takich luksusów.  🙁
edit
poza tym chciałabym, żeby została jakaś pamiątka
A czy prezentem koniecznie musi byc rzecz? Może zorganizowac jakiś wypad za miasto (rowerowy, wspinaczkowy 😲) zakończony jakąś fajną rzeczą np wspólna kolacja w jakimś fajnym miejscu, albo piknik na świeżym powietrzu. Żeby nie było, można też poprosic w sklepie komputerowym/ rowerowym o voucher, żeby chłopak go sobie wydał, jak chciał
Ninevet,np. zabierz faceta gdzieś na weekend w ramach prezentu.
Kask na motor już ma?
trzynastka   In love with the ordinary
17 czerwca 2009 01:57
dziekuje za propozycje.

W ramach urodzin byliśmy zwiedzać Browar Żywiec, zatrzymaliśmy się  w sklepiku z pamiątkami i wyżebrał zapalniczkę Zippo z wygrawerowanym logo piwa żywiec (wielki fan  :icon_rolleyes🙂 tak jęczał, tak tupał, że kupiłam  😁 . Wczoraj miał urodziny, przyszłam o 24 pod jego mieszkanie z kocem, szampanem, tortem, świeczkami i poszliśmy na trawkę, rozścieliłam kocyk i tak posiedzieliśmy. W ramach uzupełnienia prezentu dostał książkę Clarksona - ten od top gear i whiskey  😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
24 sierpnia 2009 10:23
Teraz ja...błagam o pomoc bo jak zwykle niewiem co kupić. Mam tylko 2 dni i potrzebuję prezent dla przyjaciela na 18 urodziny. Niestety nie odnotowała żadnych zainteresowań i pasji bo po prostu ich nie posiada.
Myślałam o czekoladowym telegramie i... no właśnie co jeszcze? Błagam podpowiedzcie mi coś bo jak zwykle zostawiłam wszystko na ostatni moment i do tego nie mam pomysłu.  :kwiatek:
Dobre winko?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 sierpnia 2009 10:35
A powiedzcie mi taka rzecz:

wiem co chce kupic, tylko nie wiem gdzie moge znalezc to w necie. Gdzies widzialam jak nie byla mi potrzebna, a teraz jak musze ja miec to nie ma nigdzie :/

Chodzi o gumowa kaczuszke do kapielii, ale nie taka zwykla zolta tylko np w formie kaczki-pirata czy cokolwiek. Ma to byc prezent dla kumpla.

Z gory dziekuje za pomoc!  :kwiatek:
dempsey   fiat voluntas Tua
24 sierpnia 2009 11:09
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 sierpnia 2009 12:04
Aaaa tak!  💃 💃 💃 Jesteś wielka! Dziękuje!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
dempsey   fiat voluntas Tua
24 sierpnia 2009 14:50
martva nie za ma co 🙂
kiedys pracowalam w tym sklepie, oferta jest mi bliska i pamietam wciaz rozne dziwne gadzety
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2009 14:59
W sklepach dla dzieci takich kaczek mnóstwo, można znaleźć i pachnące 😉
dempsey   fiat voluntas Tua
24 sierpnia 2009 15:01
a mozliwe 🙂
(ja akurat w ogole nie chodze po sklepach w realu, a juz tym bardziej po dzieciecych)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2009 15:03
Pracowałam w dziecięcym chwilkę i sama się czaiłam na taką, ale ta kaczka-ninja do zadań specjalnych jest mistrzem świata.
mojemu facetowi - gadżeciażowi - sportowcowi kupiłam ramkę cyfrową na zdjęcia, wybrałam 8 calową, z pilotem, teraz może swoje zdjęcia z wypraw quadowych i wyczynów na boiskach, rowerach, paintballach podziwiać w tej ramce 🙂
Martva, natknęłam się na taką:


😉

http://www.zrobprezent.pl/boze_narodzenie/kaczy_elvis
Ja mojemu ukochanemu kupiłam udział w warsztatach fotograficznych 🙂, zamówiłam torcik i zrobiłam własnoręcznie dyplom (certyfikat) pradziwego mężczyzny  😎 (pomysł wzięłam z internetu i pozmieniałam).
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 sierpnia 2009 16:51
Moona - ta jest jeszcze fajniejsza, tylko,ze cena mi srednio odpowiada 🙁 Takaczka to m byc dodatek jedynie do prezentu wlasciwie 😉
A co mam kupic przyszlemu tesciowi na prezent?urodziny jutro a ja nic nie mam... moze jakis %?? ale co dokladnie polecacie?
a co lubi :P ? alkoholow to akurat jest masę! wina, likiery, whisky czy wódki 😉
Pinesska i jak się sprawuje owa ramka? to jest na baterie? na już w opakowaniu kartę pamięci (tyko jak zgrać na nią zdjęcia, bo nie nie technologiczna jestem) myślałam aby mamie kupić coś takiego bo dużo km dzieli nas...
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 września 2009 15:03
Tak odnosnie prezentow dla chłopaka/narzeczonego/męża/kumpla ale również np kumpeli...według mnie dobrym sposobem isc z kims na jakis targ,do pasażu,galerii itp itd i zobaczyc co mowi dana osoba np " o swietna bluzka chciala/bym ja miec".Ja zauwazylam,ze moj chłopak interesuje sie mieczami,łukami i podobnymi rzeczami na wkkw w strzegomiu 😁 jak podchodził do takich rzeczy i sie zachwycał,poza tym też coś tam mówił,że podobają mu się takie rzeczy,także wiem już co mu sprawie na styczniowe urodziny 😉
pomocy. za tydzien moje przyjaciolka ma 18tke a ja totalnie nie mam pomyslu co kupic. Mieszka w USA wiec prezent musi byc symboliczny. Typ artystki, fotografuje, rysuje itp. myslalam nad przywieszka ale raczej takich rzeczy nie nosi  😵
Masz może jakieś zdjęcie lub rysunek wykonany przez koleżankę? Może jakoś ładnie byś to oprawiła, wykonała jakiś fajny efekt i to wysłała? A może wykonaj ramkę samodzielnie? Sama miewam "artystyczną" duszę i wolę, jak ktoś wyda 5 zł i zrobi wszystko sam, niż żeby wcisnął mi jakieś badziewie za 500 zł.

edit: Czy jesteś jedyną znajomą tej osoby z USA? Jeśli nie, zróbcie sobie grupowe zdjęcie, albo plakat np z odbiciami waszych dłoni, oprawcie to ładnie i wyślijcie 🙂
Pomocy!
Siostra cioteczna ma 18 urodziny i szukam śmiesznego wierszyka, obrazka, czegokolwiek co można  będzie wypalić. Przeszukuje neta i kurcze nic naprawdę śmiesznego nie widzę.
Albo jeśli ktoś ma jakiś śmieszny wzór na haft, tylko taki mały, bo chce z niego zrobić kartkę.
Help 🙇
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
30 października 2009 12:39
Słuchajcie mam pilną prośbę ❗
Szef mojego zespołu w pracy został właśnie prezesem  😅 Chcemy mu kupić jakiś drobiazg z tej okazji.
Wstępnie wymyśliłyśmy kubek z jakiś fajnym napisem lub grafiką, tylko właśnie jest problem z pomysłem na ten napis, grafikę.

Może macie jakiś pomysł? Jakoś w tej chwili nie potrafię znaleźć nic ciekawego w necie  👀 a czasu mamy mało, bo zamówienie na kubek musiałabym złożyć dzisiaj do 17.
dobrze, ze ktos odkopal !!

ja tez potrzebuje pomyslu na prezent... na 40lecie poznania moich rodzicow !!! robia duza impreze z tej okazji i wypadaloby dac cos od dzieci 😉 !! HELP!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 października 2009 12:44
Horciakowa, A może jakiś zestaw do pisania? W sensie ekskluzywne pióro stalówkowe, ołówek i długopis. Myślę, ze taki prezent byłby bardziej elegancki 🙂
Chociażby coś takiego: (nie wiem jaki macie limit pieniężny, ale daje takie bardziej exclusive.
http://allegro.pl/item800668849_zestaw_pioro_parker_sonet.html

Mery, może jakiś porcelanowy serwis do herbaty? Coś takiego, by mieli do użytku codziennego 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się