co na prezent?

Matuzaalem, mnie moja podopieczna dała przepiękny prezent ślubny: 3 ręczniki zwinięte jak piętrowy tort. Na największym było wyhaftowane imię męża, na środkowym ręczniku moje, a na najmniejszym (szczycie "tortu"😉 znak zapytania, jako ręcznik przyszłego dzieciątka. 😉

może coś takiego? super to wygląda, do tej pory tego nie rozpakowaliśmy, tylko stoi w widocznym miejscu. 🙂
o, fajny i ciekawy prezent. Kiedyś robiłyśmy z siostrą dla sąsiadki prezent - do koszyka wiklinowego włożyłyśmy różne rzeczy min. termometr, zakładki do książki, kamasutrę (bo to bardzo zwariowani ludzie byli).. Każda rzecz miała bilecik - termometr np. "żeby nigdy nie zgasła wasza temperatura uczuć". Też się zastanawiałam nad czymś takim, ale ręczniki też fajny pomysł..
Może podpowie mi ktoś, co dokupić chłopakowi na prezent urodzinowy..?

21 lat, z zainteresowań to oczywiście konie, dobre książki - raczej fantastyka/horror, film, psychologia.
Część prezentu, o jaką mnie poprosił (rzecz potrzebna na zaraz) już mam, ale kwestia jest tego typu, że on mnie zabrał w urodziny do bardzo drogiej i dobrej restauracji, gdzie nie szczędził mi kasy na przysmaki, i czuję się mentalnie zobowiązana do podarowania mu czegoś, co go ucieszy w równym stopniu, co mnie restauracja - no i wiem, że ta "potrzebna rzecz" to nie ten rodzaj radości z prezentu... 😉

Może ktoś rzuci ciekawym pomysłem?
a skąd jesteś malina??🙂 jak z warszawy to polecam noc sushi żerców w Tobaya🙂 (teraz bedzie 22 sierpnia ) płacisz raz i jesz ile chcesz🙂 i siedzisz ile chcesz🙂 A ja mam pytanko... posiada ktoś kod rabatowy do empiku?? Chodzi o prezent dla siostry🙂  :kwiatek: byłaby bardzo wdzięczna za pomoc🙂
Ratunku ! uśmiech
Za 2 tygodnie dziewczyna brata ma 18 urodziny. Nie ma on pomysłu na prezent, kompletnie.
Granica cenowa to ok 1000-1500 zł. I w żadnym wypadku nie biżuteria, bo M. mówi, że ma jej za dużo i nie chce kolejnej.
M. jeździ konno (jednak tutaj raczej nic nie wymyślimy, bo cały sprzęt ma, ten niezbędny jak i bardziej zbędny  lol), ma małego hopla na punkcie włosów, uwielbia zwierzęta...

Liczę na pomysły, bo nam opadają już ręce uśmiech
Comandore, mi dali jakiś wczoraj przy okazji zakupów w empiku, ale waży jest od 7.09 😀
Cariotka   płomienna pasja
01 września 2014 15:25
nie wiem co kupić żonie mojego brata na imieniny, które ma w sobotę.
Mamy zupełnie inny gust, jeżeli chodzi o biżuterię i ubrania. Rzeczy typu wazony, ramki, coś do kuchni odpadają.
Myślałam o bonie do H&M o wartości 150 zł, bo chciała spodnie ciążowe...jest w drugim msc.
Książek o ciąży i rodzeniu ma dużo, więc boje się że kupię jej taką jaką już ma🙂 Zabiegi w SPA też odpadają w jej przypadku.
Ratunku ! uśmiech
Za 2 tygodnie dziewczyna brata ma 18 urodziny. Nie ma on pomysłu na prezent, kompletnie.
Granica cenowa to ok 1000-1500 zł. I w żadnym wypadku nie biżuteria, bo M. mówi, że ma jej za dużo i nie chce kolejnej.
M. jeździ konno (jednak tutaj raczej nic nie wymyślimy, bo cały sprzęt ma, ten niezbędny jak i bardziej zbędny  lol), ma małego hopla na punkcie włosów, uwielbia zwierzęta...

Liczę na pomysły, bo nam opadają już ręce uśmiech


Prezent dla siostry za 1500zl ?? Wow! Mnie chyba nigdy na taki nie bedzie stać....ja dostalam na 18stke... Konia na biegunach 🙂!
Dla jakiej siostry ?  🤣
Mój brat, dla swojej dziewczyny, niedługo narzeczonej 🙂
Ja planuję dla swojego faceta na spóźnione urodziny takie słuchawki http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-creative-chatmax-hs-720-usb-i4553902745.html . Czy ktoś obeznany w tych parametrach powie mi, czy będą się nadawać tako do słuchania muzyki i gadania na Skypie, czy jednak ta czułość itp. są zbyt niskie ?

Monika228, Może niech jej wykupi jakieś konsultacje z trenerem, jeśli jeździ sama zazwyczaj .
Interbeta, jeśli chodzi o słuchawki i dobrą, mega dobrą jakość muzyki, niestety bez mikrofonu, to polecam AKG k528 dj. 😉
Właśnie tu jest problem, bo w laptopie nie ma oddzielnego wejścia na słuchawki i mikrofon, dlatego muszą być razem i wpinane przez USB. NA mikrofonie zależy dlatego, bo ten wbudowany jest dziwny jakiś i nie można go ustawić, żeby tyle szumów nie zbierał.
Najlepsze słuchawki w chwili obecnej to Beats Dr. Dre 😉 ale ładna jest też cena ich 😉
flosia, to trochę ot, ale z tego co mi wiadomo, to beats nie współpracują dobrze z każdymi urządzeniami ( w sensie jakość dźwięku jest dużo lepsza jak podłączysz do iphone, a nie samsunga np.), a akg są cenowo dużo korzystniejsze i jakość jest serio świetna, możliwe, że i lepsza, lub na tym samym poziomie co beats 😉 Dlatego polecam bardzo, warto 😉
Dla jakiej siostry ?  🤣
Mój brat, dla swojej dziewczyny, niedługo narzeczonej 🙂


Wow!ja to jednak zmeczona jestem i przeczytałam, ze siostra 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 września 2014 00:13
Poszukuje na gwałt śpioszków z motywem końskim, coś w tym stylu: http://www.cafepress.com/+pony+baby-clothing ktoś coś widział? Ewentualnie zna jakaś firmę/ miejsce w wawie gdzie mi uszyją takie ubranka albo zrobią haft na gładkich spioszkach? 🙂
Jaką drobnostkę można kupić ciężarnej? Raczej nie typu książki, butelki, smoczki. Może jakaś 'okolicznościowa' biżuteria?
robakt   Liczy się jutro.
02 września 2014 10:04
Bransoletka z lilou.pl?
Pomocy,
urodziny mojego TŻ zbliżają się dużymi krokami, mniej więcej mam zarys co bym chciała, ale nie do końca. On teraz jest na etapie zmiany pracy, bardzo się tym przejął i są spore szanse na dwie firmy, ciągle czekamy na odpowiedź. Byłby to w jego przypadku bardzo duży krok do przodu, pomyślałam więc, że fajnie sprawdziłby się prezent pod kątem właśnie pracy. Chciałabym dać mu kilka rzeczy rozbitych na prezenty lub w tych pudelkach gdzie jest przejście z największego do najmniejszego, typu np krawat, koszula, pióro i też takie śmieszne drobiazgi np. piłeczka antystresowa, potrzebuję właśnie pomysłów co można wrzucić do takiego "Pudła na start" 🙂 Mam nadzieję, że mi pomożecie 🙂
Za miesiąc mój chrześniak kończy 2 lata. I mam straszną pustkę w związku z pomysłem na prezent.
Uwielbiamy zabawki w ikeowskich klimatach, drewniane itd. Myślimy z siostrą nad kupieniem mu jakiegoś warsztatu czy czegoś w tym stylu, bo Mikołaj ma ostrą fazę na uczestnictwo we wszelkich pracach okołodomych z dziadkiem 😉
Ikea odpada ze względu na odległość, a na ich stronie w necie bida. Możecie podrzucić jakieś strony z fajnymi zabawkami w niekoniecznie zabójczych cenach? 🙂

Ach, jeszcze jedno - Mikołaj ostatnio oszalał na punkcie koni 😁 Jak widzi, to koniecznie chce pojeździć, głaskać i ogólnie... no szaleństwo. Dla mnie jak najbardziej na plus. Nie mam więc nic przeciwko pójściu tym tropem 😁 Koń na biegunach odpada - już jest. 2.
Za miesiąc przyjaciółka kończy 18 lat. Z resztą naszej paczki organizujemy jej imprezę, ale oprócz tego chcę dać jej jeszcze jakiś prezent. Problem w tym, że kompletnie nie mam pomysłów. Różne "śmieszne" fiutki, cycki i dupy jako gadżety odpadają.. Ma ktoś jakiś pomysł i uratuje mi tyłek?  :kwiatek:
Jak to Twoja przyjaciółka to powinnaś sama doskonale wiedzieć co kupić jej na prezent.
flosia, wtedy ten wątek w większości przypadków nie miał by sensu 😉

Matuzaalem, myślisz o czymś "pamiątkowym" czy użytecznym? Jeśli "pamiątkowym" to fajnym pomysłem (moim zdaniem) jest wywolanie waszych fajnych (lub śmiesznych) zdjęć i wstawienie ich w antyramę + życzenia od siebie 😉 Ja bym się z takiego prezentu ucieszyła. Jeśli użytecznego - karta upominkowa do sklepu, w którym często kupuje ubrania, albo jeśli wiesz, że jest jakiś ciuch, który jej się podobał 😉
flosia problem w tym, że pomysły podrzuciłam już reszcie, zapominając o sobie.

Libeerte oba pomysły świetne, ale chyba jednak zostanę przy tych zdjęciach. Dziękuję  :kwiatek:
Matuzaalem, jeśli masz czas,to może jakaś grafika? Np. wspólna karykatura z życzeniami?
Karykaturę dostała już rok temu, ale pomyślę nad jakąś graffiką 😉) myślałam o tym żeby dać zrobić album na zdjęcia z jejj zdjęciem i jakimś śmiesznym tekstem + oczywiście kilka zdjęć tylko nie wiemm jeszcze gdzie się takie cuda robi ;p
Matuzaalem, chyba w empiku ale nie mam pewności 😉
korzystał ktoś może z tych sklepów?
http://wyslijprezent.com/
http://www.smaczajama.pl/sklep/pl/s

chciałabym zamówić rodzicom taki kosz na rocznicę ślubu, raczej wezmę za pobraniem, więc o kasę się nie martwię. no ale wolałabym mieć pewność, że nie dostanę przeterminowanych produktów albo że jakoś długo im schodzi z wysyłką 😉
poszukuję audiobooka na prezent dla ojca. Zainteresowania to I i II WŚ, zresztą wydaje mi się, że każdy temat mógłby go zainteresować. Wiem, że czytał i polubił: ,,Kulisty Kulinarnej Akademii", ,,Droga", książki Remarque'a, niestety więcej nie zapamiętałam. Może możecie polecić mi coś hmm... pewnego?
Przegapiłam urodziny mojej chrześnicy lat 3 i muszę się jakoś zrehabilitować fajnym prezentem, co kupuje się takim dzieciom? 😡 Pomocy!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się