co na prezent?

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lutego 2009 21:55
byłam pewna, ze ktoś juz zalozyl taki watek, ale przejrzałam wszystkie tematy na towarzyskich i nie znalazłam  👀 jest tylko o prezentach ślubnych, a tam nie chce śmiecić moimi głupimi problemami

otóż potrzebuje pomocy w wyborze prezentu dla kolegi na 21 urodziny. myślałam nad elegancka srebrna zakładka do książki. może być? znalazłam taka, ale chyba jest za kobieca...
wszelkie linki do zakładek mile widziane, inne pomysły tez. w końcu 21 urodziny zobowiązują, bo jak to sam ujął będzie "pełnoletni na całym świecie!!!"
kolega ma dobre podejście 😉
ja ciągle narzekam, że będę już stara  🤦

a może coś szalonego? złóżcie sie na skok ze spadochronem w kilka osób?  😁
Mi jakoś ta zakładka nie podchodzi.... no, ale nie wiem co to za osoba więc trudno mi określić🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lutego 2009 22:42
cos szalonego raczej odpada 😉 szukam czegos raczej 'powaznego', eleganckiego, klasycznego.
znalazlam ladne spinki do mankietow Hugo Bossa i CK, tylko nie wiem czy to dobry pomysl  🙄
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 lutego 2009 22:47
Wlasnie jak przeczytalam pierwszego posta to pomyslalam o jakiechs spinkach do mankietow.
Zakladka mi sie jakos osobiscie nie podoba - troche wlasnie za babska.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 lutego 2009 00:37
to co, wybrac srebrno-czarne spinki? i do tego jakas mala, glupia pierdolke zeby nie wygladalo to jak prezent dla 40-latka?
Edytka, może powiesz coś więcej o jubilacie? czym się zajmuje, czym się interesuje... To Nam ułatwi porady🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 lutego 2009 00:56
studiuje prawo. jest osobą szalenie inteligentną, lubi imprezy, ale tez nie dzien w dzien. lubi czytac i palic cygara 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
02 lutego 2009 01:20
Edytka - a moze jakies fajne pioro albo dlugopis? Zawsze mozna tam jeszcze jakis grawerek dorzucic, zeby bylo tak bardziej osobiscie 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 lutego 2009 01:27
tez mi to przyszlo do glowy, ale ma juz bardzo dobre pioro 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
02 lutego 2009 01:30
Hmmm... no to chyba te spinki najlepszym pomyslem na razie.
A pali? Bo mozna tez znalesc np. jakies  ladne papierosnice 🙂
Skoro studiuje prawo, to w przyszłości spinki się na pewno przydadzą (z racji przymusowego eleganckiego ubioru:P) do tego jakieś dobre cygaro i prezent jak znalazł!🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 lutego 2009 18:14
dzieki za pomoc!  :kwiatek:
w takim razie zdecydowalam sie na spinki i cygaro. teraz tylko musze poszukac czegos ladnego 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
06 lutego 2009 20:04
Słuchajcie, mam podobny problem, co Edytka, a mianowicie:

Moja przyjaciolka w polowie lutego konczy 19 lat. ZUPEŁNIE nie wiem, co jej kupic. Pytałam, czy cos potrzebuje, co by jej sprawilo najwieksza przyjemnosc... Wszystko to, co chciala dostac kupuja jej rodzice, reszte chlopak 😉

Dziewczyna lubi sie malowac (myslalam o jakis pedzlach do makijazu, cienie i reszta kosmetykow nie- bo ona alergiczka jest i musialabym zapytac jakie firmy, a to ma byc drobna niespodzianka), a poza tym kocha psy, trenuje agility i dogfisbee... macie jakies pomysly?
A biżuteria? Wisiorek, kolczyki? Nie znam baby, która by się nie ucieszyła z jakiejś wdzięcznej ozdóbki 🙂
Słuchajcie, mam podobny problem, co Edytka, a mianowicie:

Moja przyjaciolka w polowie lutego konczy 19 lat. ZUPEŁNIE nie wiem, co jej kupic. Pytałam, czy cos potrzebuje, co by jej sprawilo najwieksza przyjemnosc... Wszystko to, co chciala dostac kupuja jej rodzice, reszte chlopak 😉

Dziewczyna lubi sie malowac (myslalam o jakis pedzlach do makijazu, cienie i reszta kosmetykow nie- bo ona alergiczka jest i musialabym zapytac jakie firmy, a to ma byc drobna niespodzianka), a poza tym kocha psy, trenuje agility i dogfisbee... macie jakies pomysly?



zdobyć zdjęcie psa/psów
zrobić koszulkę z nadrukiem/kubek itd

Albo dla niej rozne takie pierdolki typu pedzelki, gabeczki, waciki itd itp. Do tego jakas bizuteria. Albo jakas sliczna smycz i obroze dla pieska  😁 Taka z cekinkami. Albo lancuszek jakis.
Scottie   Cicha obserwatorka
06 lutego 2009 20:23
Elbus Bizuteria ja niestety uczula- a kolczykow nie nosi, bo w jednym uchu ma tunel, no i po prostu wszystko inne jej przeszkadza 😉 Wiec odpada.

Chociaz jakis czas temu mowila, ze chcialaby dostac wisiorek z Owczarkiem Belgijskim Malinois, ale nie wiem, gdzie moglabym zrobic cos takiego?

Dodofon kubek jest nieelegancki, a koszulke z psem juz ma 😉 Moze poduszke ze zdjeciem?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 lutego 2009 20:48
A moze jakis potret jej i psa narysowany olowkiem, albo pastela?
Ja też szukam pomysłu na prezent urodzinowy dla kumpeli. Dziewczyna studiuje na AWF, jest mega wesoła i szalona 😉
Jakieś pomysły? 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 lutego 2009 22:53
a co lubi?
ja na prezent czesto kupowałam zaplniczki Zippo, ładne papierosnice, fajne duze kolczyki. kiedys kolezance kupilam wielka czarna torbe. ale wszystko zalezy od osoby, tego co sie jej podoba

a, i duzo fajnych rzeczy na prezent mozna znalezc w FLO 😉
a, i duzo fajnych rzeczy na prezent mozna znalezc w FLO 😉


No i tak zrobiłam. Kupiłam we FLO bardzo fajną podłużną ramkę na zdjęcia, tak że fotki wstawia się jakby w litery FRIENDS.
Wstawię tam wspólne zdjęcia Edytki z naszą "paczką" 🙂 Myślę,ze fajnie wyjdzie..
Nie wiem co kupic 🙁 21 ur. chłopak.  Właściciel stajni. Nie mający zbyt czasu na jazde. Posiadający cały sprzęt ! Wypadało by żebym wyskoczyła z czymś jeździeckim. Nie wiem czy 10-ty czaprak lub 15-ty kantar sprawi mu przyjemnosc... Tak do 70 zł. Macie jakieś pomysły ? Ja się z tym męcze od dawna. A czasu coraz mniej.
brzoskwinia, a moze spinke do krawatu srebrna z jakims konskim motywem? firma hade robi ciekawe wzory i w cenie do 70zl na bank cos znajdziesz🙂
lub komplet kieliszkow z konmi?
ushia   It's a kind o'magic
31 maja 2009 15:55
brzoskwinia, przelec sie po sklepach jezdzieckich, dzial "inne" lub "gadzety" - moze cos fajnego upatrzysz

Karla🙂 widziałaś gdzieś takie kieliszki ? Trafiłaś 😀 jest też barmanem 😉

ushia Właśnie nic nie znalazłam 🙂 jakbyś coś widziała, linki mile widziane 😉
ushia   It's a kind o'magic
31 maja 2009 19:44
Super te kieliszki !
Dzieki za pomoc 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
01 czerwca 2009 21:51
Jestem w kropce - w NAJWIĘKSZEJ KROPCE ŚWIATA.

Chłop - mój własny.
Zainteresowania - programowanie (jakieś komputerowe sprawy) , snowboard, rower.
Nie lubi pierdół, ramek, kubków, badziewi, typ bardziej na sportowo. Zawsze kupowałam cichy ale tym razem chciałam go zaskoczyć i co i du** !
Chciałam kupić snowboard ale nie uzbierałam na porządny wiec lipa. Chciałam zapłacić za prawko na motor- sam sobie zapłacił.
Błagam o pomoc najlepiej do 300 zł ale jakby co 100 zł więcej się znajdzie (przeżyje bez 5 czapraka jak będę musiała  :lol🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się