co na prezent?

co można kupić w granichach 50zł młodej matce bez konretnych zainteresowań? Myślałam o zestawie czapka+szal, ale akurat niedawno sobie kupiła. Jest to osoba, która wszystko ma 😉
Skoro młoda matka która wszystko ma, to pewnie nie ma sensu kupować nic dzieciowego.
Może prezentowy zestaw herbat ze sklepu typu five o'clock, albo jakieś kule do kąpieli itp ze sklepu typu organique albo body shop?
pomożecie? zupełnie nie mam pomysłu na prezent dla mojego 15-letniego kuzyna. On zażyczył sobie buty Nike Air, ale takie buty kosztują 500zl, więc są kompletnie poza zasięgiem. Nie lubi czytać, więc książki chyba odpadają, lubi minecraft, AC Milan i FC Barcelona. Uprawia judo.

budżet mocno ograniczony. brak mi prezentu tylko dla niego i mam pustkę w głowie.

help help help!  🙇 🙇 🙇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 grudnia 2015 11:13
https://www.gadzetykibica-sklep.pl/gadzety-fc-barcelona  😉 A zrzuta na takie buty z kimś z rodziny nie wchodzi w grę?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 grudnia 2015 13:21
To ze sklepów z gadżetami dla kibiców dorzucę jeszcze http://www.4fanatic.com/pol_m_FC-Barcelona-219.html - zamawiałam już z niego kilka razt, zawsze ekspresowa wysyłka i towar zgodny z opisem 🙂
Teraz jest trochę kiepski okres przez pogodę, jeżeli śnieg nie spadnie to raczej wszędzie poza górami będzie buro i ponuro  🙁 Może Białowieża? Mają fajne ośrodki i hotele, ładne ścieżki przyrodnicze, "zoo" itp i jest zaledwie 200km od Warszawy  🙂


Brzmi nieźle. Rozeznam się w temacie 🙂 Dzięki
smarcik, martva, dzięki za linki dziewczyny  :kwiatek: zaraz coś poszukam

A zrzuta na takie buty z kimś z rodziny nie wchodzi w grę?


to chyba bym musiala rodzinę powiększyć, i to dość poważnie  😁 😁 😁
więc książki chyba odpadają, lubi minecraft, AC Milan i FC Barcelona. Uprawia judo.

help help help!  🙇 🙇 🙇


BIdon sportowy z logiem klubu albo grafą z minecraftu.
Mam pustkę w głowie. Koleżanka ma urodziny w poniedziałek, budżet to maks 50 zł. Pracuje w Mc, lubi kawę, ostatnio zaczęła ćwiczyć i biegać. Żadnych innych hobby brak. Nie lubię kupowac nieprzydatnych głupot, ale chyba na czymś takim się skończy, bo naprawdę nie wiem. 😵
Ale przecież kawa, ćwiczenia i bieganie dają ogromne pole do popisu jeśli chodzi o dość przydatne pierdoły... Chociażby dobra kawa, albo jeden z setek gadżetów czy akcesoriów sportowych.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 grudnia 2015 21:47
Dokładnie, chociażby ładna kawiarka czy kubek termiczny, albo koszulka sportowa czy inne akcesorium typu daszek albo pas. Jak ćwiczy to np rękawiczki na siłownię w jakichś babskich kolorach czy shaker z motywującym napisem.
No właśnie chodziło mi o konkretne pomysły, to że daje dużo pole do popisu to może i wiem, co nie zmienia faktu, że pustki w głowie nie zapełni.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 grudnia 2015 04:46
<3 te akurat z Gym Hero (na facebooku) ale teraz dużo jest w internecie tego typu sportowych, motywujących pierdół, które są śliczne ale jakoś nie wypada samemu sobie kupować  😁
Jesli biega to moze etui na telefon takie zapinane na ramię? 🙂
Dzisiaj w Sturbucksie widziałam całą masę akcesoriów, zestawów prezentowych itp. Jak ktoś nie chce dawać prezentu z tego typu marką to zawsze można się na nich wzorować 😉
smarcik jakie fajowskie!

W ciągu dnia wyszło, że sprezentujemy bon do Decathlonu i karnet na zajęcia i siłkę, bo akurat mówiła, że w tym miesiącu nie da rady kupić. Także myślę, że się ucieszy. 🙂 Dziękuję za pomysły, na pewno się przydadzą. :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 stycznia 2016 22:33
Potrzebuję pomysłu 😵
Poszukuję prezentu dla faceta na druga rocznicę i walentynki (bo to dzień przed rocznicą 😁 ). Typ człowieka bez specjalnych zainteresowań. Kocha swój samochód, ale wszystko co do niego ma.. Chodzi na kickboxing, ale też ostatnio kupił rękawice, więc odpada. Chciałabym coś z rzeczy takich od serca, nawet zrobione przeze mnie, bo na rocznicę uważam, ze dziwnie kupić coś co bym mu dała na święta np 🙂 portfel ma, nie pali, pracuje jako muzyk. Błagam pomocy :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 stycznia 2016 09:20
Hermes Jeśli jeszcze nic nie kupiłś  😉 to może GPS, płytę z ulubioną muzyką, rękawiczki
Wpadł mi w oczy ten wątek, więc podzielę się moim ostatnim pomysłem na prezent, tyle, że z tych droższych. (jeśli już to było, przepraszam za powtórkę, nie znam „zawartości” tego wątku). 

W Warszawie jest miejsce, gdzie robią perfumy na zamówienie. Przychodzi się, opowiada jakie zapachy się lubi, wącha się i wymyśla własne perfumy pod własną nazwą.

W prezencie można zakupić „talon”, a ciąg dalszy wykonuje obdarowany. Najmniejsza objętość perfum to 30 ml. Naturalnie robią i męskie i babskie zapachy. 
Hermes, ja bym się właśnie ucieszyła z rękawiczek do samochodu 😉 tylko nie takich ocieplanych, a takich, żeby i zimą i latem można było używać
trusia, od jakich cen startują?
Dworcika od 199 zł. Zabrałam tam przyjaciółkę, była zachwycona
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 stycznia 2016 08:46
Potrzebuję pomysłu 😵
Poszukuję prezentu dla faceta na druga rocznicę i walentynki (bo to dzień przed rocznicą 😁 ). Typ człowieka bez specjalnych zainteresowań. Kocha swój samochód, ale wszystko co do niego ma.. Chodzi na kickboxing, ale też ostatnio kupił rękawice, więc odpada. Chciałabym coś z rzeczy takich od serca, nawet zrobione przeze mnie, bo na rocznicę uważam, ze dziwnie kupić coś co bym mu dała na święta np 🙂 portfel ma, nie pali, pracuje jako muzyk. Błagam pomocy :kwiatek:

Ja mojemu kupiłam takie specjalne "legginsy" do mma - jest nimi zachwycony, są jeszcze rushguardy itp.
Kochani, co na prezent dla promotora pracy magisterskiej?🙂 chciałabym coś lepszego, przemyślanego, bo bardzo dużo pomocy uzyskałam, a nie bardzo wiem co🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
06 lutego 2016 15:28
Lepszy alkohol? 😉
Poszukuję pomysłu na ostatnią część prezentu na 18stkę dla chłopaka. Fan lotnictwa, pilot, typowy elegancik. Miał być skok na bungee, ale niestety,  skoczył kilka dni temu na jakiejś imprezie...
Kupiłam już lot symulatorem lotu. Jako prezent chcę mu dać "książkę" z życzeniami, którą zaprojektuję sama, wydrukuję i ładnie oprawię. Fajnie gdyby prezent to był właśnie taki 'kupon' jak ten lot symulatorem. Oczywiście w grę wchodzą równiez inne prezenty.
Zastanawiam się co jeszcze do tego dołożyć - jakieś płyty, rękawiczki, portfele odpadają. Chłopak wszystko ma albo są to rzeczy, których nie używa/nie mieszczą się w budżecie.
Myślałam o jakimś wyjściu na gokarty czy do restauracji - co o tym myślicie? Co dawałyście swoim facetom na urodziny? Budżet to jeszcze ok. 100zł  🙂

Z góry pięknie dziękuję za pomoc!  :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 maja 2016 20:50
Plackowata napisałaś, że jest elegancik, to może spinki do koszuli  😉 albo jakąś książkę o histori lotnictwa
Osobiście unikam kupowania książek na temat rzeczy, którymi się obdarowywany interesuje. Najczęściej to są niewypały. Nie dostałyście nigdy kompendii wiedzy, ras koni, nauki jazdy konnej w weekend na prezent? 😉
Jak zwykle na ostatnią chwilę szukam pomysłu na prezent dla chrześnicy, 13 lat, jak może to siedzi w kompie albo telefonie, żadnych zainteresowań nie kojarzę  🙁
ogurek, wiesz może jaki ma model telefonu? Może jakiś fajny case, etui? Albo jakieś gadżety typu porządne słuchawki? Zależy jaki budżet  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się