co na prezent?

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 stycznia 2017 13:36
A czym się interesuje? Jakieś marzenia konkretne?
Policjant. Interesuje sie wszystkim dookoła czyli aktywność fizyczna, strzelanie itp. Uwielbia łowić ryby na tzw spinning. Poza tym jest normalnym facetem, mega otwartym i pozytywnym. Szukam jakiegos "męskiego" prezentu:-)
Ja mojemu wędkarzowi kupiłam spinki do mankietów w kształcie ryby, ale dlatego, ze bierzemy ślub i mu się przydadzą 😉 Z wędkarskich rzeczy dostał voucher na super wodery dla spinningowca, ale to już była droga sprawa. Ja bym szla w hobby, ale ciężko stwierdzić co jest mu potrzebne, w razie gdybyś się dowiedziała czego mu brakuje to służę (a raczej mój narzeczony...) pomocą w kwestii wyboru firmy itp. Może chciałby iść na polowanie? Tylko nie mam pojęcia jak to wtedy zorganizować 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
12 stycznia 2017 22:52
To ostatnie nie działa już niestety jakieś 3 lata.
galopada_   małoPolskie ;)
05 lutego 2017 19:58
Macie pomysl na prezent imieninowy dla tesciowej tak do 200zł? Bizuteria odpada  😵
Zestaw smarowidel do ciala?
Albo jak ma wanne i lubi pachnidla to moznaby podarowac kule do kapieli a'la organique.
galopada_   małoPolskie ;)
06 lutego 2017 21:42
buyaka, boje sie kupowac jakichkolwiek kosmetykow bo to dermatolog 😁

Jestem w kropce 🙁
O to można się wtopić brakiem odpowiedniej wiedzy 🙂 Wszystko zależy od odpowiedniego rozpoznania. Ja sama zapisałam chłopaka na http://liniaszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-kierowcow-zawodowych/adr/ bo wiem, że bardzo chciał się rozwijać w profesji ale nie mógł się przełamać...
Słuchajcie potrzebuje pomocy na nietypowy prezent!  😵
Mój Brat uwielbia uwaga uwaga! WYDRY! I chciałabym kupić mu coś zabawnego z tym związanego, szukam szukam i znaleźć ni mogę zbyt wiele rzeczy z takim motywem
- w ostateczności kupię mu pluszową wydrę (tak do prezentu, dla śmieszków) Dodam że Brat jest osobą dorosłą nie dzieckiem, ale że zażartował sobie że chcę na prezent wydrę (w sensie zwierzątko) zaśmiałam się że zobaczy że ją dostanie, mam czas do ok. 13 Maja żeby coś wymyślić.
Macie jakiś pomysł na rzeczy z Wydrami? 😉
Może można zaadoptować wydrę w ramach fundacji lub zoo 🙂 ja tak kiedyś dostałam małego słonika z sierocińca, to był przesłodki prezent 🙂
Nie mam kompetnie pomysłu na prezent na osiemnastkę dla kuzynki. Ma wszystko i nie interesuje się niczym ..  😵
Słuchajcie potrzebuje pomocy na nietypowy prezent!  😵
Mój Brat uwielbia uwaga uwaga! WYDRY! I chciałabym kupić mu coś zabawnego z tym związanego, szukam szukam i znaleźć ni mogę zbyt wiele rzeczy z takim motywem
- w ostateczności kupię mu pluszową wydrę (tak do prezentu, dla śmieszków) Dodam że Brat jest osobą dorosłą nie dzieckiem, ale że zażartował sobie że chcę na prezent wydrę (w sensie zwierzątko) zaśmiałam się że zobaczy że ją dostanie, mam czas do ok. 13 Maja żeby coś wymyślić.
Macie jakiś pomysł na rzeczy z Wydrami? 😉


Kup mu na DVD "O czym szumią wierzby"  🤣
Na prezent najlepiej kupić kwiaty i może jakiś dodatek do wnętrza.
Ratunku! 🙇 Wyskoczyła mi na jutro impreza urodzinowa - 30stka koleżanki. Kiedyś byłyśmy bardzo blisko, przyjaźniłyśmy się, ale ostatnio nasze stosunki mocno się poluzowały, niemniej jednak pasowałoby iść. Tylko mam ogromny problem z prezentem. Raz, że musi być to dostępne stacjonarnie, dwa, nie kosztować więcej niż 100-150 zł. Jeśli chodzi o jakieś konkretne zainteresowania obdarowywanej to jest totalna klapa, bo hobby żadnego nie ma. Wolny czas spędza w domu przed tv, czasem wyskoczy na siłownię lub SPA. Wstępnie myślałam o wykupieniu jej jakiegoś zabiegu w SPA, ale wydaje mi się to zbyt oklepane. Chodził mi po głowie też lot szybowcem/awionetką, ale widzę, że trwa to 5-15 minut, więc nie wiem czy jest sens. Znalazłam coś takiego jak karnet 8 zajęć z pole dance, ale tu w kolei nie wiem, czy osoba o słabych rękach (na siłowni wszelkie ćwiczenia, w których używało się rąk były dla niej katorgą) da sobie radę. W akcie desperacji kupię jej chyba stojak na wina i jakieś ekskluzywne wino (wina uwielbia). 😵 A może Wam przychodzi coś do głowy? Błagam, ratujcie!
a moze na grouponie czy gdzies u was w sklepach/sieciach sa szkolenia w temacie win 🙂
baba_jaga, są, ale niestety w cenie mocno przekraczającej budżet. 🙁

edit.
Znalazłam degustację win! 💃
Ale gdyby komuś coś jeszcze przyszło do głowy, to chętnie poczytam. 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 czerwca 2018 21:34
Mundialowa, lot małym samolotem trwa 30-60 min., ale to jest koszt od 500 zł w górę. Śmigłowcem jeszcze więcej. O szybowcach się nie wypowiem, ale nie sądzę, żeby wyszło dużo taniej.
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=1977.msg2789713#msg2789713 date=1528490076]
Mundialowa, lot małym samolotem trwa 30-60 min., ale to jest koszt od 500 zł w górę. Śmigłowcem jeszcze więcej. O szybowcach się nie wypowiem, ale nie sądzę, żeby wyszło dużo taniej.
[/quote]

chyba zalezy gdzie 😉 Ja kupiłam za 250zł 30 minut lotu małym samolotem
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 czerwca 2018 05:31
Warszawa i okolice.
Potrzebuję pomocy, mam chyba największą zagwozdkę prezentową w życiu 😲 Jeżeli chodzi o obszar zainteresowań, to mój facet przede wszystkim interesuje się radioaktywnością (ma sprzęt do pomiarów, lata z nim wszędzie i potem wrzuca do sieci dane, które uzupełniają światową mapę poziomów radioaktywności, itp), do tego helikoptery, outdoor, wspinaczka i ewentualnie smoki. Nie chciałabym, żeby to było coś co rozpakuje, postawi na szafce i zapomni - lepsze byłoby coś, co faktycznie mu się przyda albo z czego skorzysta. Ze sprzętów wspinaczkowych raczej nic nie potrzebuje, ostatnio byliśmy na festiwalu o podobnej tematyce i uzupełnił zapasy. Vouchery typu lot helikopterem nie wchodzą niestety w grę, bo to ma na co dzień w pracy...

Mam mało czasu i pustą głowę, pomocy 😵
A może jakiś kurs wspin? Zaawansowane trady? (albo trady w ogóle 😉 ). Albo kurs wspinania na lodospadach (ale to na zimę, wiadomo), trzeba mieć ukończony kurs skałkowy na własnej (sprzęt zapewnia organizator). Taki kurs podstawowy kosztuje 500 ziko, zaawansowany 750 za weekend. Są dziabki, są raki, bardzo męska zabawa 😉 Albo np. weekend wspinaczkowy w Tatrach (jeśli nie wspina się samodzielnie w górach; nie jest to wciąganie na sznurku, można się dogadać na prowadzenie również)
Albo wyprawa do Czarnobyla? czy to juz dawno przez Niego sprawdzone?
Może jakiegoś ciucha ze smokiem? https://mrgugu.com/en/newin/clothing/hot-prices/lets-burn-it-sweater
Albo właśnie dla odmiany, skoro ma takie ekscytujące życie na codzień 😉 jakiś weekend w spokojnym miejscu nad jeziorem? 😀 Pogoda jeszcze przyjemna 🙂
A może dron?  😀
Czy uważacie, że dla 2latka, kupienie auta z pilotem jest dobrym pomysłem, czy to za wcześnie?
Moja córka ma rok i dziesięć miesięcy, a popitala po całym domu. Oczywiście.do perfekcji jej baaardzo daleko.
Help, potrzebuję pomocy.
Nie mam pomysłu na prezent urodzinowy dla partnera, tzn on już ma duży prezent w postaci wyjazdu na zagraniczną wycieczkę, ale chcę też mu podarować coś "małego" podczas urodzinowej kolacji w restauracji. Na pewno nie może być to zegarek. Chłopak był żołnierzem, lubi rzeczy z akcentem patriotycznym (ale bez przesady, żadnych bluz i stringów z "żołnierzami wyklętymi", wiecie, o co mi chodzi :hihi🙂. Ma też swoje BMW, które jest jego "cacuszkiem" (wiecie, faceci i ich samochody), może jakiś gadżet do samochodu?

Pomóżcie, plizzzz
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 września 2018 07:34
To ja się dorzucę, może ktoś wpadnie na genialny pomysł 😉

60. urodziny mamy. To straszne, ale naprawdę nie mam pojęcia  😵 Brat wymyślił jakiś multicooker, ale całą sobą protestuję - to ma być prezent dla niej, a nie do domu  😵
ikarina jeśli siedzenia są w skórze to dla fana własnego samochodu (z własnego doświadczenia  :hihi🙂 jakiś zestaw / balsamy do jej czyszczenia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się