Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

zamiast weterynarza polecam chiropraktyka
A Olga Kulesza ? Myslalam o niej ale slyszalam od innych osob ze nie wykonuje rtg plecow. To prawda ?
armara o ile nei za późno... dopytałam znajomą i obecnie dostępna jest w tych okolicach Melania Nowak. Opinie o niej różne, ale nie ma zbytniego wyboru.

Edit. Swoją drogą trzeba by ją "przeprowadzić" z pomorskiego w takim razie na naszej liście, skoro zmieniła teren działania. A listy nei mogę znaleźć. Jak się nazywał tametn wątek z listą wterynarzy? Laguna Twój post jest pierwszy w tym wątku - możesz go zedytowac i dodać link lub jakieś odniesienie do tej listy?
k2arola
Dziękuję, a jeszcze ktoś?
fascinated - Hecold (ale obecnie nie ma go w PL). Jeśli sprawa poważna, zależy Ci na porządnej, dobrej diagnozie to polecam dopłacić i ściągnąć z Wrocławia dr Szklarz. Ona jest specem od kręgosłupa i była pierwszym wetem, który potrafił kompleksowo zbadać i zdiagnozować mojego konia. Ma też USG i RTG. RTG kręgosłupa zrobisz też dobre na Służewcu. Z chiropraktykiem polecam porozmawiać, jak już będziesz mieć zdjęcia i diagnozę.
Czy ktoś w Polsce wykonuje elektromiografie/ elektroneurografie u koni? Jeśli nie hipiatra, to może jest ktoś od mniejszych zwierząt, kto mocno siedzi w neurologii i konia by się podjął? 
Mogę śmiało polecić Panią z www.vetpassion.pl. Mojemu pomaga bardzo często. Stara, chora dzięki niej jakoś daje jeszcze radę.
tomek487, ale to wet od małych zwierząt... w dodatku strona bez namiarów...
tomek487 zarejestrował się tylko i wyłącznie po to by podzielić się z nami tą wspaniałą wiadomością  😁 i stroną bez namiarów ??  😁
dea   primum non nocere
01 listopada 2018 10:16
Pomaga jego chorej starej? Czy jest stara i chora, a mimo to daje radę mu pomagać?
Buahahah DeaPadłam ! Nie wyłapałam tego  😁 😁 😁 😁
W imieniu znajomego poszukuję dobrego ortopedy, który jeździ po Polsce i ewentualnie docelowo przeprowadzi zabieg. Miejsce konsultacji na Podlasiu.
Przychodzi mi do głowy wet Golonka. Macie jakieś inne sugestie?
Jak ortopedia to dla mnie numer 1 jest Dr Henklewski - do mnie jeździ w okolice Piły. Mega profesjonalny, poświęca dużo czasu na badanie, ma super sprzęt no i jakby co klinike.
Ja polecam 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 listopada 2018 12:05
k2arola, nie byłam za bardzo przekonana do dr Golonki, ale wyprowadził mi z mega dużej kichy mojego Rudego. Jest zajebisty do dziwnych przypadków, dla których nie ma nadziei 🙂
Mojego skreślił akurat 😉 Tzn najpierw milion badań, leczenie, a potem powiedział, że nic z niego nie będzie i tylko łąki. Jak dla mnie dr G ma poteżną wiedzę, ale jednak jest kontrowersyjny 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 listopada 2018 17:55
amnestria, dlatego długo się wahałam czy mu podstawić Rudego, ale jak już zwątpiłam to okazało się strzałem w 10. Aczkolwiek wiem, że nie każdemu pomógł super. 🙂
Rozumiem :kwiatek: I tak jak mówię, absolutnie nie podważam wiedzy i doświadczenia, nadal jest IMHO jednym z lekarzy w Polsce. Ale jest specyficzny 😉 My wiele lekarzy przetestowaliśmy, a najlepiej zadziałała współpraca z Panią Dr Kalisiak i tak się już jej trzymamy. A.. i fizjo 😜 😁
Dziękuję za info!

amnestria  a napisz coś więcej o tej Pani? Nie znam...
Dr. Kalisiak jest podobno jednym z najlepszych ortopedów w PL ..no cóż..ja ją wezwałam do konia i się tak przejechałam ,że poezja...🙁 (otóż Pani dr. postawiła diagnoże bez wykonania badań i to diagnozę błędna,no nie trafiła 🙁 )
Najlepszy w PL jest dr. Hecold i jego ekipa.

Najlepszy w PL jest dr. Hecold i jego ekipa.

No nie wiem. 😉
Ja od hmmm...... lat już konkretnych współpracuję z doktorem Golonką i nie zawiodłam się nigdy. W moim osobistym odczuciu niezastąpiony. Z przeróżnych rzeczy wyciągał zarówno moje, jak i znajomych konie. Także będąc z pomorza jeżdżę z koniem do niego przez cały kraj w zasadzie, kiedyś do Gliwic, obecnie pod Wrocław. 😉
Tylko w odniesieniu do pytania k2arola, to on tak niekoniecznie dojeżdża. W Warszawie bywa, czasami gdzieś tam indziej się pojawi, ale nie jest to standard.
Ja uważam, że każdy ma swój cmentarzyk. U nas dr Kalisiak też raz się pomyliła, ale ponieważ wyciągnęła mojego konia z czarnej d* to ufam jej najbardziej 😉
Dla mnie dr Hecold do badań kupno-sprzedaż jest super, tak poza to raczej nie korzystam, choć znam go od lat. U nas dr Golonka nie trafił, ale właśnie wiem, że wielu koniom pomógł. W zasadzie dla mnie najgorszym wetem jak do tej pory była Pani Dr Bestry i bardzo żałuję każdej złotówki za badanie, które jej zleciłam (było nieprawidłowo wykonane).

k2arola - https://szpital.vet/?s=lekarz&l=okalisiak
a w Warszawie jakiś dobry ortopeda? Przecież tam sa kliniki, i ortopedie pewnie też w nich ogarniają...
Dr Kalisiak i Dr Hecold akurat są z Wawy...
ash   Sukces jest koloru blond....
07 listopada 2018 13:02
My się trzymamy dr Kalisiak łącznie z leczeniem w jej klinice.
Ja uważam, że każdy ma swój cmentarzyk.


amen. Ja też jeżdżę z moimi do Golonki. Do tej pory (tfu, tfu) wyciągnął mi zwierzaki z niejednego bagna. Bardzo specyficzny człowiek i totalnie nie terminowy, ale wart dla mnie każdej zł .
Nie ma lekarza który się czasem nie pomyli  ( Doktor Golonka też ) a już weterynarz to swoisty lekarz bo pacjent nic nie powie co mu dolega noże co najwyżej coś pokazać ale diagnozy nie ułatwia , a zlecanie wszystkich badań ? No cóż , każdy chce dobrze ale przede wszystkim tanio  😎W Warszawie jest dużo dobrych lekarzy a jeśli chodzi o ortopedię to fakt Dr .Kalisiak Debeściak .  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
07 listopada 2018 19:51
Tanio nie znaczy dobrze, a to tanio to tez różnie wychodzi.... jak kontuzja zagadka to każda kolejna wizyta tez kosztuje.
Ja zdecydowałam się na klinikę CZK żeby kobyle zdiagnozować kompleksowo, bo już mnie dobijało to co się dzieje na miejscu
k2arola - kliniki: dr Kalisiak (też uważam, że dobry ortopeda), dr Samsel na Służewcu. To zależy jakiej natury jest ten problem ortopedyczny.
Nie ma chyba weta, który się nie pomylił, dla mnie ważniejsze jest to, jak stawia diagnozę i co z nią robi. To co mnie najbardziej dobija we współpracy z wetami, to że rzadko (nigdy??) polecają kogoś, kto przejmie od nich przypadek, których ich przerasta.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
09 listopada 2018 10:28
Jak ortopedia to dla mnie numer 1 jest Dr Henklewski - do mnie jeździ w okolice Piły. Mega profesjonalny, poświęca dużo czasu na badanie, ma super sprzęt no i jakby co klinike.
Ja polecam 🙂

A jak cenowo wygląda wezwanie dr Henklewskiego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się