Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
17 września 2010 20:08
CychoR a ja słyszałam że dom na księżycu można sobie już kupić z widokiem na marsjańskie morze. Bardzo cię proszę nie opowiadaj bzdur bo coś tam słyszałaś. Gdyby nie doktor Kujawski mojego konia już by nie było, I bardzo dobrze że jest lekarz który nie boi się ciężkich przypadków, że podejmuje się ich leczenia. Bo o takich wetów nam chodzi!!!!!  Ja już tu kiedyś pisałam o doktorze Kujawskim to wspaniały specjalista przede wszyskim nie boi się leczyć. Nie rozumiem co u ciebie znaczy że testuje leki, bo jeśli jeden lek nie działa próbuje drugiego, stara się jeśli to możliwe leczyć ludzkimi lekami - bo taniej wychodzi.
CychoR zanim coś napiszesz to pomyśli a nie prowokuj. Jeśli jest nie tak jak pisze podaj dowody a nie że słyszałam. Najpierw sprawdź a potem siej ploty.
Mam nadzieję, ze to odpowiedni temat, choć w "potrzebie" nikt ani nic nie jest 😉

Czy w kujawsko-pomorskiem jest jakis weterynarz, który rzetelnie wykonałby badanie kupno-sprzedaż? Naprawdę rzetelnie. 😉 Idealnie by było gdyby miał RTG cyfrowy.
Ewentualnie, jesli weterynarza godnego polecenia nie ma, to kto z województ ościennych miałby najbliżej (do centrum kujawsko-pomorskiego)? Bo z tego co się już orientowałam, to większość wetów z Pomorza stacjonuje na północy, co nijak mi się nie kalkuluje.

Byłabym bardzo wdzięczna za polecenie kogoś naprawdę sprawdzonego :kwiatek:

Jeśli nikt się nie znajdzie, to będę najwyżej (to wszystko jest póki co "głośnym myśleniem"😉 ściągać weta z Warszawy.

Z góry dziękuję :kwiatek:
Ja wam moge polecić dr Kalinowskiego do kastracji.  Przede wszystkim bardzo miły człowiek 🙂 Potrafi rozładowac stres zwiazany z zabiegiem. Z fajnym podejsciem do koni. W sumie wszystko bezproblemowo przebiegało mimo ze koń nie chciał sie poddac narkozie 😉 Na drugi dzien jeszcze pytał jak się miewa pacjent.  Spóźnił się godzine, ale zadzwonił ze tak sie stanie. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona. Mysle ze jeszcze wróce do Jego usług 🙂
Mam nadzieję, ze to odpowiedni temat, choć w "potrzebie" nikt ani nic nie jest 😉

Czy w kujawsko-pomorskiem jest jakis weterynarz, który rzetelnie wykonałby badanie kupno-sprzedaż? Naprawdę rzetelnie. 😉 Idealnie by było gdyby miał RTG cyfrowy.
Ewentualnie, jesli weterynarza godnego polecenia nie ma, to kto z województ ościennych miałby najbliżej (do centrum kujawsko-pomorskiego)? Bo z tego co się już orientowałam, to większość wetów z Pomorza stacjonuje na północy, co nijak mi się nie kalkuluje.

Byłabym bardzo wdzięczna za polecenie kogoś naprawdę sprawdzonego :kwiatek:

Jeśli nikt się nie znajdzie, to będę najwyżej (to wszystko jest póki co "głośnym myśleniem"😉 ściągać weta z Warszawy.

Z góry dziękuję :kwiatek:

Patrz mój post z tel dr. P.Stachowiaka, dodam jeszcze telefon do dr. Oli(ta sama klinika). To są bardzo rzetelni ,i rzeczowi lekarze, dysponujący super sprzętem.
Tel.P.Stachowiak 600 635 801
Tel.O.Stachowiak 696 091 753
titina
Ola Zakryś


edit: literówka  😡
ogurek
Ola Zakryś
hihi coraz lepiej 😁

Btw. dziękuję bardzo za namiary :kwiatek: - rzeczywiście się nie popisałam, nie wiedziałam że dyskusja była o tym stronę temu 😡
Hypnotize, wycięłaś Pinia???
Na plecowe sprawy i inne mięśniowe dolegliwości polecam Kasię Żukiewicz - miła, rzeczowa i pomimo młodego wieku ma ogromną wiedzę.
ogurek
Ola Zakryś


Nie wiem, ale wydawało mi się, że już Stachowiak, no cóż, jeżeli źle usłyszałam ,to przepraszam 😡 🙇, ale na pewno chodzi, o te sama osobę 😅,
Pozdrawiam
Dzionka, odpowiem za Hypno- nie, to nie Pinio był wycinany 😉
Dzionka
Jak juz napisala wendetta, Pinio pozostał z jajkami i pozostanie tak juz do konca zycia. Biorac pod uwage jak ten zabieg wygladał i jak to wyglada teraz, nie naraziłabym 18 latka na cos takiego. Ostatecznie wyparowala mi ta mysl z głowy.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
24 września 2010 11:25
Nie wiem czy ktoś już polecał - pan Tomasz Nagas, okolice Radzymina. Zajmuje się głównie rozrodem (ale nie tylko), znam go osobiście i wiem, że ma ogromne serce dla zwierząt i zna się na swoim fachu
Jakiego weterynarza polecacie w okolicach Radomia lub mogącego dojechać do TIV'a ??
w te okolice jezdzili M.Hecold i W.Wozniak- kazdy profi w najwyzszym stopniu, obydwu polecam🙂
Woźniaka nie polecam. kiepsko wywołuje zdjęcia, nie posiada cyfrówki, naciągnie Cię na kupę  kasy, a konia i tak  nie kupisz, bo wg. niego wszystkie są kulawe. 🤣
a ja właśnie bardzo dr. Woźniaka polecam, fakt, że nie ma chyba cyfrówki, ale za to widzi wszystko, jest super specjalistą, wyleczył mi konia, z którym inni lekarze kazali mi jechać do Niemiec, bo nie mieli sprzętu, żeby zdiagnozować. I zupelna bzdura, że naciąga na kasę. Jak koń kulawy, to Ci powie, że kulawy - dla mnie proste i uczciwe.
a ja tak jak Forta-i mowie to jako wet, ktory pracowal w klinice koni z roznymi wetami, byl na praktykach u roznych wetow w kraju i nie tylko- trg cyfrowe to nie wszystko- z cala odpowiedzialnoscia znam3 ( trzech) wetow robiacych perfekcyjne zdj  bez cyfry i jednym z nich jest wlasnie Wozniak,stawki ma warszawskie, ale wole Jego i Jego wiedza z doswiadczeniem niz pyrowe czary mary donbry bajer  sprzecik gadzeciki  i ceny wyzsze niz warszawskie😉
Koni z pomoca dr Wozniaka ja i moi znajomi kupilismy ponad 30...w zadnym przypadku wpadki nie bylo.
Natomiast  bylo kilka koni skreslonych przez doktora, zaakceptowanych przez innych i potem placz, bo czip, bo blizna po zlamaniu, bo sciegna nie halo:]
titina, co ty za bzdury opowiadasz 😉 dr Woźniak jest jednym z najlepszych fachowców jakiego znam. Nie jest prawdą, że wg. niego wszystkie konie są kulawe- przy rozważaniu decyzji o kupnie drugiego konia oglądałam z nim sporo potencjalnych moich ogonów (faktycznie, 90% miało coś z nogami i miałam uczciwą odpowiedź)- ale dwa były czyste jak łza 😉

Nie wiem czy się coś zmieniło w praktyce doktora, ale w moim przypadku cykanie RTG po czystych próbach zginaniowych, to była moja decyzja. Jak również ilość zdjęć jaka ma być wykonana.

Doskonale pamiętam wielką obrazę jednej pani hodowczyni, że jej super Nkowy koń (zresztą widziałam tego konia później JEDEN sezon na zawodach) przez jednego weta z woj. wlkp został uznany za ok- przez dr. Woźniaka- za trzeszczkowca. I co? Konia sprzedali komuś innemu, po jednym sezonie został wycofany z powodu...trzeszczek 😎

Dokładnie to, co mówi Karla.
[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg719120#msg719120 date=1285588673]
wole Jego i Jego wiedza z doswiadczeniem niz pyrowe czary mary donbry bajer  sprzecik gadzeciki  i ceny wyzsze niz warszawskie😉
[/quote]
wypraszam sobie wrzucanie wszystkich pyr do jednego wora  😤
phi ogurek, Ty sie nie liczysz 🤣 nie masz takich gadzetow i takiego bajera😉
wczoraj wlasnie wrocilam z pyrlandii gdzie sie  weci na koniach scigali na parkurze😀 nie tylko z pyrlandii😉
a ja Hecolda nie polecam, zwłaszcza jeśli chodzi o badanie kupno-sprzedaż, ale to moje osobiste odczucia
plan był, ale wyszło jak zawsze  😡
za rok się pojawię (tak co roku sobie powtarzam)
Ruffian  mozesz cos wiecej? moze byc na pw🙂
ogurek my sie zmobilizowalismy , a za rok moze dwa konei przytargam 🏇
Wiem co mówię, myślał ,że laika ma przed sobą, który nie widział jak się zdjęcia trzeszczek kopytowych robi.
Zresztą, nie jest to tylko moja opinia.
Dla mnie 100% profi to G. Chajęcki, ale.... każdemu wolno kochać.
Potrzebuje weterynarza z lubuskiego... 😀
Najlepsze opinie mają pan Złoto i Przewoźny, kogo wybrać, który ma "szybsze terminy" i jakby mi ktoś podał numer byłaby wdzięczna :kwiatek: choć na pw 😉
witam szukam weta w pomorskim/ kuj-pom ktory ma dosc konretne pojecie o COPD. jesli moge prosic o kontakt na mairy tylko na priv byla bym bardzo bardzo wdzieczna
Potrzebuje weterynarza z lubuskiego... 😀
Najlepsze opinie mają pan Złoto i Przewoźny, kogo wybrać, który ma "szybsze terminy" i jakby mi ktoś podał numer byłaby wdzięczna :kwiatek: choć na pw 😉


Złoto jest złoty  😀 Polecam!!!! Numer;601 078 820
vissenna   Turecki niewolnik
27 września 2010 21:50
witam szukam weta w pomorskim/ kuj-pom ktory ma dosc konretne pojecie o COPD. jesli moge prosic o kontakt na mairy tylko na priv byla bym bardzo bardzo wdzieczna


Piotr   Stachowiak tel.:  600 635  801

Marta Barzyk tel.: 608 036 583 begin_of_the_skype_highlighting              608 036 583      end_of_the_skype_highlighting
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się