Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Polećcie weterynarza najlepiej z okolic Świdnicy, bądź Wrocławia. Chce kupić tam konia, jednak najpierw chciałabym aby weterynarz ja obejrzał i ocenił jeżeli będzie taka konieczność zrobił jej endoskopię.

Czy aby zrobić endoskopie weterynarz musi konia zabrać do kliniki i uśpić (słyszałam, że niektórzy weterynarze posiadają sprzęt który pozwala im zrobić endoskopie na miejscu a wyniki są prawie od razu) ?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pozdrawiam.


Julia i Michał Kornaszewscy. Młodzi lekarze z okolic Jaroszówki.
Mają dobry sprzęt i potrafią bardzo dokładnie przebadać konia na miejscu - wyniki są od razu
Dodatkowo mają przyzwoite ceny.
tel  609283888
Abigeil88 W wątku z numerami tel są wypisanie lekarze z Dolnego Śląska  , głównie okolic Wrocławia , podzwoń , popytaj i umów się .


Widziałam, jednak miałam nadzieję, że polecicie kogoś po to w końcu istnieje ten wątek.

[quote author=Abigeil88 link=topic=199.msg1012988#msg1012988 date=1305649332]
Polećcie weterynarza najlepiej z okolic Świdnicy, bądź Wrocławia. Chce kupić tam konia, jednak najpierw chciałabym aby weterynarz ja obejrzał i ocenił jeżeli będzie taka konieczność zrobił jej endoskopię.

Czy aby zrobić endoskopie weterynarz musi konia zabrać do kliniki i uśpić (słyszałam, że niektórzy weterynarze posiadają sprzęt który pozwala im zrobić endoskopie na miejscu a wyniki są prawie od razu) ?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pozdrawiam.


Julia i Michał Kornaszewscy. Młodzi lekarze z okolic Jaroszówki.
Mają dobry sprzęt i potrafią bardzo dokładnie przebadać konia na miejscu - wyniki są od razu
Dodatkowo mają przyzwoite ceny.
tel  609283888
[/quote]

Fabapi bardzo dziękuje za odpowiedz  🙇  🙂

prosze edytowac posty!
Dr. Basia Golachowska ostatnio robiła kolezanki koniowi endoskopie. Badanie na miejscu, na głupim jasiu, wynik odrazu, koszt 150zl plus 50zl premedykacja.
Dr. Basia Golachowska ostatnio robiła kolezanki koniowi endoskopie. Badanie na miejscu, na głupim jasiu, wynik odrazu, koszt 150zl plus 50zl premedykacja.



Ona jest z Wrocławia tak ? Masz może jakiś numer kontaktowy ?
Tak, z Wrocawia nr 660446408
A mi badanie przed kupnem dwóch koni robił dr Radomir Henklewski. Leczy również moje konie od paru lat, jestem bardzo zadowolona. 606203668
A mi badanie przed kupnem dwóch koni robił dr Radomir Henklewski. Leczy również moje konie od paru lat, jestem bardzo zadowolona. 606203668


A możesz powiedzieć ile Cię te badania kosztowały ???( ja chce zrobić badania k-s ewentualnie z endoskopia jeżeli będzie taka potrzeba, nie potrzebuje robić RTG itd)  W Warszawie słyszałam że badania podstawowe k-s kosztuje ok. 200 zł i endoskopia górnych dróg oddechowych tez ok 200 zł)
Abigeil, masz PW 🙂
a macie może kogoś godnego polecenia z warmińsko-mazurskiego....bo wątpie zeby ktoś dojeżdżał 300 km w Warszawy.
chodzi mi przede wszystkim o zdjagnozowanie kaszlu u konia....miejscowy wet jak dawał, tak dalej pakuje "coś" w konia...i to guzik daje :/
Wie ktoś kiedy w końcu wraca dr. Golachowski??
@NAT: Sprobuj moze do dr Piekałkiewicza zadzwonic. Daleko nie ma.
Nat tylko Piekałkiewicz i Jego  ekipa🙂
uwielbiam ich-profi w każdym calu
ok
dziękuje bardzo  :kwiatek:
U mojego konia występują okresowe kulawizny.
Konieczne będzie zdjęcie rtg nogi i postawienie diagnozy.
Kogo polecacie- dr Golonkę czy dr Steca?
Czy dr Stec ma cyfrowego rentgena?
Jak oceniacie dr Pędziwiatra, jeśli chodzi o diagnostykę kulawizn  :kwiatek:  ?
Mam pytanie odnośnie dr. Złoto - mianowicie w jakich rejonach PL działa? Czy on na stałe jest poza Polską?
Dada jest na stałe w PL, działa na pewno w woj. wielkopolskim, lubuskim, pomorskim i dolnośląskim
Dada jest dokładnie tak jak mówi somebody, ja polecam!
Czytałam, że operował (z powodzeniem) konia z kogucim chodem dlatego się dopytuję. Dzięki za info!
Cze jakaś dobra duszyczka mogła by podać mi aktualny nr do dr Kalinowskiego  🙇
Ten podany w wątku "ważne telefony" jest nieaktualny  🤔
dr Kalinowski: 509 362 646
prib wielkie dzięki  :kwiatek:
❗ PILNIE poszukuję dobrego weterynarza z okolic Sandomierza/Stalowej Woli (dokładnie stajnia Żabno) w celu wykonania ogólnego przeglądu konia przed zakupem!

Z góry dziękuję za pomoc :kwiatek:

PS: Proszę najlepiej z numerem kontaktowym  🙇
fioukova, zawsze lepiej wziąć swojego znajomego weta spoza okolic stajni, łatwiej wtedy o obiektywizm i brak kolesiostwa
Wysłuchałam właśnie relację z wizyty Pani Doktor Blanki Wysockiej i puchnę z dumy, że mamy lekarzy weterynarii na takim poziomie.  😅
z warmii i mazur... kto jest lepszy do kulawizn i grzbietu - dr Raś czy dr Peczynski ??
Lekarz od diagnostyki kulawizn z warminsko - mazurskiego.... dzwon do Piekalkiewicza!
Ani Peczynski, ani tym bardziej Ras!
A w kwestiach grzbietowych ??
wlasnie w kwestiach grzbietowych- jest najlepszy w Polsce
Dzieki za rady  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się