Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Witam, z warmińsko-mazurskiego zdecydowanie polecam dr Wróblewskiego z Pisza, przeogromna wiedza i doświadczenie, dr Piekałkiewicz oczywiście również jak najbardziej na tak 😉
Witam, z warmińsko-mazurskiego zdecydowanie polecam dr Wróblewskiego z Pisza, przeogromna wiedza i doświadczenie, dr Piekałkiewicz oczywiście również jak najbardziej na tak 😉


Szukam kogos raczej blizej Olsztyna 😉
myslę, że nie byłoby problemu z dojazdem, doktor jeździ chyba po całej Polsce, był nawet u mnie w Białymstoku, dr Piekałkiewicz jest z Rzecznej, a to też chyba dość daleko od Olsztyna, natomiast zdecydowanie nie polecam dr Peczyńskiego
Angeel doktor dojezdza wiec problemu nie widze🙂
Przychodnia Rzeczna Rulezz 🏇 😅
[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg1031375#msg1031375 date=1307221856]
Angeel doktor dojezdza wiec problemu nie widze🙂
Przychodnia Rzeczna Rulezz 🏇 😅
[/quote]

Dr Piekałkiewicz jest fantastycznym człowiekiem, zawsze będę mu wdzięczna. - Mogę takie plakaty rozwieszać 🙂
Proszę o polecenie kogoś z woj. opolskiego/okolic odnośnie spraw "nóg końskich", kulawizn itp.
Najchętniej osobę spokojną, opanowaną względem konia, która będzie chętna do wyjaśnienia wszystkiego w przystępny sposób.
Dobrze by miała RTG cyfrowe, USG i dostępność finansową dla zwykłego rekreanta 😉
Pozdrawiam i dziekuję za pomoc...
a kogo polecacie od uzebienia?wady zgryzu?na Śląsku?
Dr Pędziwiatra 😉  Z Krakowa dojeżdża , ale u mojego konia przy wadzie zgryzu itp bardzo pomógł.
Na południu mazowsza do nieoperacyjnych spraw polecam dr. Tyburskiego. Świeża wiedza, jeździ do kolek, ma już sprzęt do uzębienia, USG, niedługo endoskop. Miły i niedrogi.
Hej, zna może ktoś dr Agnieszkę Bestry ? Jakieś opinie, jako diagnosta kulawizn ?
znamy 😎
polecamy 😍
przemila,fachowa,ze  sprzetem i taniej niz inni🙂
Dzięki Karla🙂 🙂
hej znacie może jakiegoś weta, który zajmuje się terapia PRP w woj. małopolskim ew. śląskim??
kogo polecacie do nog konskich w woj slaskim?
Atos, Paweł Golonka.
Szukam dobrego  weta w okolicach Bydgoszczy, który wykonuje TUV w miare niekosmicznej cenie 😉 Gdzieś tak do 50 km od, chyba że polecacie kogoś z Poznania, kto nie skasuje dużo za dojazd 😉
Atos, Aldona Kucharska.
[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=199.msg1031494#msg1031494 date=1307230227]

Dr Piekałkiewicz jest fantastycznym człowiekiem, zawsze będę mu wdzięczna. - Mogę takie plakaty rozwieszać 🙂
[/quote]

Tylko nie wiem, czy On będzie za to wdzięczny, bo reklamy strasznie nie lubi 🙂🙂🙂 no ale to fakt, że fantastyczny z niego gość 🙂 moi rodzice nie mają do mnie tyle cierpliwości, co On 🙂
Kogo polecacie do nóg końskich w okolicach Krakowa?
Zorza z czystym sumieniem mogę polecić dr Kalinowskiego.
Bez problemu dojeżdża  🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
30 lipca 2011 20:39
Potrzebuję dobrego weta do diagnostyiki końskich nóg w Warszawie. Kogo mi polecicie, temat pilny, diagnostyka 3 letniej klaczy, która dziwnie zaczęła stawiać tylne nogi.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 lipca 2011 20:43
Bardzo polecam dra Hecolda. Ma cały sprzęt diagnostyczny i naprawdę bardzo sensowne podejście do sprawy.
Jeśli zdjecia RTG to tylko dr Hecold 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
30 lipca 2011 20:47
Dziękuję dziewczyny, a wiecie czy dojedzie do mnie jakieś 50 km od Warszawy?
Masz PW  :kwiatek:
Hey! A co powiecie o Polakiewiczu ❓  Przeszukałam wszystko i nie mogłam nic tu znaleźć  😉
Darek Polakiewicz? Jeździ do mojego zwierzaka. Jest w porządku.
slojma   I was born with a silver spoon!
31 lipca 2011 13:25
To teraz już konkretnie
Przejrzałam cały wątek i wasze opinie. Wytypowałam :
-Woźniak
- Hecold
I teraz pytanie który z nich lepszy do diagnostyki? Czy obaj lekarze dysponują sprzętem RTG i USG?
Klacz skończone 3 lata miała być wstępnie zajeżdżana.
Nie miała nigdy problemów z nogami (ma tylko postawę krowią)
Noga nie grzeje się, okazało się,że jest reakcje bólowa w stawie skokowym.
Problem pojawił się pierwszy raz jakiś miesiąc temu po przywiezieniu do stajni nowego konia... prawdopodobnie została wtedy kopnięta jednakże wtedy sytuacja była trochę inna. Emi dziwnie stawiała tylną nogę, była reakcja bólowa...nasmarowana maścią przeciwzapalną na drugi dzień było już dobrze.
Teraz problem pojawił się znowu po lekkim lonżowaniu dzień wcześniej.
Czekam na informacje, gdyż chcę jak najszybciej ją diagnozować.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 lipca 2011 14:26
Doktor Woźniak ma z tego co wiem tylko analogowe RTG. Doktor Hecold ma cyfrowe RTG i USG.
JoAna, byłam zmuszona przerzucić się z J.Kańki właśnie na Darka i póki co jestem bardzo zadowolona 🙂
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat dr. Okońskiego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się