Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Melanie
Kucharska nie. Ale R.Henklewski owszem 🙂 Ja szczerze polecam.
Poszukuję dobrego weterynarza z rentgenem, który ewentualnie w razie potrzeby nastawiłby konia.
Mieliśmy wzywać dr Piekałkiewicza, ale okazało się, że wyjechał i wraca dopiero w kwietniu  🙁
najchętniej woj. mazowieckie/warmińsko-mazurskie/lubelskie (ważne, żeby chciał dojechać na Podlasie-okolice Białegostoku)
W najbliższy weekend do Wrocławia przyjeżdża doktor Kemilew - specjalista od komórek macierzystych. Jeśli ktoś z koniarzy lub psiarzy jest zainteresowany - proszę o kontakt 🙂
Bardzo Was proszę - wskażcie lekarza, który zrobiłby gastroskopię (podejrzenie wrzodów żołądka) - zachodniopomorskie/wielkopolska.
Potrzebuję opinii na temat lek. wet. Małgorzata Adamowskiej.

Czy ktoś ją zna?

PS. mark11 ona ma w ofercie gastroskopię.
Mogę polecić młodą , ambitną lekarkę , która specjalizuje się w urazach typu coś się rozerwało , coś trza zszyć i pokleić itp. Jest na prawdę dobra! okolice Żyrardowa.
Potrzebuję na szybko jakiegoś weta od zębów, z Wrocławia (okolic), który wie co robi i nie zedrze. Może ktoś polecić?  :kwiatek:
Tylko dr Kmiecik  😅
Potrzebuję na szybko jakiegoś weta od zębów, z Wrocławia (okolic), który wie co robi i nie zedrze. Może ktoś polecić?  :kwiatek:


Michał i Julia Kornaszewscy - robili moje konie i jestem zadowolona
Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
Szukam końskiego endokrynologa.Konkretnie węzły chłonne-Warszawa
Proszę o polecenie mi dobrego końskiego okulisty, który dojeżdża do pacjentów na Śląsk
Dziękuję z góry
Moon   #kulistyzajebisty
06 stycznia 2016 06:43
k2arola, ja polecam. Leczyła kucki w stajni, w której pracowałam i Lula z międzykostnego. Jedyny "minus" że do Sopotu miała daleko, więc w razie emergency wołaliśmy kogoś, kto miał bliżej po prostu.
mark11 dr Borowiński na pewno robi gastr i przyjeżdża  w okolicy Piły.
Hej! Kogo polecacie w leczeniu szpata z Warszawy i okolic?
Hej! Kogo polecacie w leczeniu szpata z Warszawy i okolic?

Czy miał ktoś do czynienia z Martą Paździoch z Mińska Maz.?


Jeżeli to jeszcze aktualna to polecam 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
07 stycznia 2016 13:55
Mi ostatnio baaardzo pomogła Dr Magdalena Żółkiewicz. Co prawda nie chodziło o szpat, ale wzruszyła mnie, że do mnie, do jednego konia dojeżdżała prawie 400 km, zmęczona po pracy, żeby dać jeden zastrzyk.  Diagnoza trafiona i widać poprawę po zastosowanym leczeniu. Naprawdę mega +. Najlepszy weterynarz na jakiego do tej pory trafiliśmy  :kwiatek:
i też właśnie jeździ do nas na trasie Warszawa- Mińsk i dalej ;D
Mi ostatnio baaardzo pomogła Dr Magdalena Żółkiewicz. Co prawda nie chodziło o szpat, ale wzruszyła mnie, że do mnie, do jednego konia dojeżdżała prawie 400 km, zmęczona po pracy, żeby dać jeden zastrzyk.  Diagnoza trafiona i widać poprawę po zastosowanym leczeniu. Naprawdę mega +. Najlepszy weterynarz na jakiego do tej pory trafiliśmy  :kwiatek:
i też właśnie jeździ do nas na trasie Warszawa- Mińsk i dalej ;D

Dziękuję, a dużo bierze i czy ona jest tak ogólnie czy ze specjalnością ortopedia?  😉
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
07 stycznia 2016 14:03
Jest końskim ortopedą i chiropraktykiem. Super potrafi spojrzeć na konia całościowo. Pomaca plecki, sprawdzi wszystko. Ceny OK, bierze w sumie tyle co nasz lokalny weterynarz.
W najbliższy weekend do Wrocławia przyjeżdża doktor Kemilew - specjalista od komórek macierzystych. Jeśli ktoś z koniarzy lub psiarzy jest zainteresowany - proszę o kontakt 🙂

Mi jeden wet ortopeda powiedział, że to pic na wodę te całe komórki macierzyste. A jak jest z waszym doświadczeniem? Leczył ktoś tak szpat?
jakby to był pic na wodę to najlepsze pisma naukowe i kliniczne (weta i med ludzka) nie publikowałyby coraz to nowszych i lepszych wyników używania komórek pozyskiwanych od tego samego gatunku. Poza tym czołowe kliniki obsługujące konie za miliony i miliardy euro nie miałyby tego w ofercie. Lekarzowi radzę się douczyć.
Bardzo dziękuję  :kwiatek: Widzę na jej stronię, że także zajmuję się rehabilitacją co mnie bardzo cieszy jeśli by to mogło pomóc mojemu koniowi  🙂

[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg2477014#msg2477014 date=1452177956]
jakby to był pic na wodę to najlepsze pisma naukowe i kliniczne (weta i med ludzka) nie publikowałyby coraz to nowszych i lepszych wyników używania komórek pozyskiwanych od tego samego gatunku. Poza tym czołowe kliniki obsługujące konie za miliony i miliardy euro nie miałyby tego w ofercie. Lekarzowi radzę się douczyć.
[/quote]
Rozumiem. Ten weterynarz był u mnie pierwszy raz i mam mieszane uczucia  🤔. W Warszawie jest ich sporo więc testować będę dalej.
A ja całym sercem nie polecam p. Magdaleny Żółkiewicz. Próbowała mi wcisnąć konia, ze świeżo zerwanym ścięgnem, któremu sama ogoliła nogi i zrobiła USG. Dobrze, że zrobiłam swoje badania...
czy może mi ktoś polecić dobrego weta z rtg dojeżdżającego w okolice Rawicza ? Jestem tu od niedawna i nie wiem do kogo dzwonić
czy może mi ktoś polecić dobrego weta z rtg dojeżdżającego w okolice Rawicza ? Jestem tu od niedawna i nie wiem do kogo dzwonić


Henklewski  😉
efeemeryda   no fate but what we make.
19 stycznia 2016 16:06
Szukam końskiego endokrynologa.Konkretnie węzły chłonne-Warszawa

a jaki jest związek między hormonami, a węzłami chłonnymi ? bo nie bardzo rozumiem ?  👀
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
19 stycznia 2016 16:28
[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg2477014#msg2477014 date=1452177956]
jakby to był pic na wodę to najlepsze pisma naukowe i kliniczne (weta i med ludzka) nie publikowałyby coraz to nowszych i lepszych wyników używania komórek pozyskiwanych od tego samego gatunku. Poza tym czołowe kliniki obsługujące konie za miliony i miliardy euro nie miałyby tego w ofercie. Lekarzowi radzę się douczyć.
[/quote]

LUBIĘ TO!

karoszata a zdradzisz na pw, który to doktor powiedział Ci, że to "pic na wodę"? Mój stary dostawał komórki od młodego konia - i widziałam zdecydowaną poprawę. Koń nie bez problemów - bo 27 wiosen na plecach, tu i ówdzie zwyrodnienia - a pod siodłem śmiga jak dziki.
Bardzo proszę o pomoc. Szukam dobrego weta z Krakowa okolic. Chce aby pojechał przebadac mi konia przed zakupem.
Edit: nie ten wątek
agath dr Pędziwiatr.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się