Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Poszukuję weta z obszaru Zachodniej Warszawy/ Sochaczewa, godnego polecenia, który zajmuje się schorzeniami aparatu ruchu, ktoś z okolic mógłby polecić kogoś?
Bestry, tylko czasem trzeba na Nią poczekać, bo ma ostatnio urwanie głowy w terenie
Dairoxroxi / Kosmicznych czyli jakich  ❓ . Jestem ciekawy jak w Poznaniu kształtują się ceny na odrobaczenie i szczepienia  , no i jakimi środkami .  ❓
niesobia Czym to nie jestem w stanie powiedzieć, stary koń został sprzedany, a nowego dopiero będę szczepić. Mając 2 wetów do tej pory płaciłam ok. 200 albo 250 za komplet: grypę, tężec i robale. Jeden z wetów stacjonuje "3 wioski" dalej, więc cena dojazdu nie podbija ceny usług. Znajoma jak usłyszała ile płacę to mocno się zdziwiła, bo sama płaci o wiele mniej. Niestety kontaktu z nią nie mam, a konia przeniosła.
Ja wołając weta do szczepienia + odrobaczenia płaciłam też 250 zł, ale to musiał dojechać 70km od Pozniania..
Potem kupiłam szczepionkę + pastę i szczepił znajomy to wyszło mi 100 zł..

EDIT: bo może zabrzmiało dziwnie, kupowałam zawsze pastę i odrobaczałam sama po tygodniu.
dairoxroxi, cena zleży przede wszystkim od użytych leków. Inaczej zapłacisz za Panacur inaczej za Equest Pramox, ale i działanie Pramox ma dużo szersze... Porównywanie odrobaczania różnymi preparatami jest jak porównywanie wyjścia do kina z pójściem do Mc Donald'sa - wszak i tu i tu się kasę wydaje, tylko na coś całkiem innego. Co do wyboru środka na odrobaczenie - nie znasz dotychczasowej historii nowego konia? Szczepisz od bazowego, czy kontynuujesz? Na marginesie szczepienia nie łączy się z odrobaczeniem jednego dnia...
Oczywiście, pastę podaje zawsze po czasie, już sama.
Ostatnią szczepionką było ProteqFlu-Te i robię kontynuację.
Nie mam pojęcia jakie pasty dostawał. Z tego co mi wiadomo stał w pensjonacie i stroną weterynaryjną zajmowała się stajnia, na zasadzie "dziś będzie wet, szykujcie kasę i nie martwcie się, my wszytko załatwimy"  😉
Bardzo pilnie potrzebuje numeru do Dr Marty Warzechy,  próbowałam dzwonić do kliniki ale numer ciągle zajęty,  albo faktycznie mają urwanie głowy na linii albo słuchawka źle odłożona.. czy ma.ktoś może bezpośredni numer do doktor??
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
19 kwietnia 2016 12:50
Internety ( i mój telefon) podpowiadają, że dr MW używa numeru 601 968 510 -> nie wiem tylko, czy to nie jakiś stary, czy coś.
Szukam weterynarza do inseminacji klaczy okolice Sokołowa Podlaskiego
Gaga  Ty lubisz udzielać rad  . To wytłumacz dziewczynie czym różni się szczepienie bazowe , od kontynuacji  , jak i kiedy odrobaczać na pasożyty  zewnętrzne i wewnętrzne , A ty jak rasowy sędzią rzuciłaś kilka mądrych łacińskich  czy handlowych  nazw i dalej  dziewczę bujaj się sama .  😉
niesobia, ale nie trzeba jakiejś nieprzeciętnej inteligencji, żeby zrozumieć wypowiedź Gagi... 🤔 Nie wiem, co jest takiego "mądrego" i trudnego w podaniu nazw handlowych jednych z popularniejszych środków do odrobaczania? Zwłaszcza, że to nie jest pierwszy koń dairoxroxi... A o ile historię szczepień koń ma zwykle wpisaną w paszport, to zdaje się, że odrobaczeń to już nie dotyczy. No i dziewczyna pytała o średnią cenę usługi, więc już tym bardziej nie rozumiem kontekstu Twojej wypowiedzi. 🤔wirek:
Mam bardzo  ważną sprawę,jakiego polecacie naprawdę dobrego dermatologa od koni?
Equista  polecam Hanne Buch, świetna dermatolog  😉
Sumire ,może ja i głupi, ale nadal mam wrażenie że Dairoxroxi  nie specjalnie kuma różnice między szczepieniem  bazowym , a kontynuacją . A Guru revolciane  jak zwykle się mądrzy bez konkretów . Dairoxroxi służę radą na priv .
niesobia, odczep się ode mnie , co?
Mam wystarczająco dużo na głowie w związku z chorobą jednego z moich koni aby nie specjalnie chcieć wkurzać się na Twoje kolejne "napaści". Nie , nie wkurza mnie to - tylko zasmuca, bo Ci nic chłopie złego nei zrobiłam a jedziesz po mnie jak po łysej kobyle

A wet, który będzie szczepił "nowego konia" dairoxroxi, przejrzy sobie sam historię szczepień i zadecyduje (czy też zasugeruje decyzję, bo ta należy do posiadacza).
niesobia, nie wiem, w którym miejscu Gaga się "mądrzy", ale zejdź z niej, z łaski swojej, bo mam wrażenie, że do niektórych wątków wpadasz tylko po to, żeby jej dowalić. Zazdrosny jesteś czy jak? Jakbyś udzielał bardziej przemyślanych rad (niż to robisz), to może byś nie miał powodu...
Equista  polecam Hanne Buch, świetna dermatolog  😉

Ok dziękuję  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
22 kwietnia 2016 11:59
Ja z takim pytaniem, kogo polecilibyście do badania Tuv przy zakupie konia w Małopolsce - najchętniej jak najbliżej Nowego Targu? W jakich granicach kosztuje teraz takie badanie?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 kwietnia 2016 17:25
Miał ktoś styczność z dr. Janem Trelą (Warszawa)?
Poszukuje opinii 😀
Lusia najlepszy z najlepszych🙂
Czy mógłby mi ktoś polecić weterynarza dojeżdżającego w okolice Gdańska, znającego się na układzie oddechowym? (podejrzenie COPD)
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 kwietnia 2016 18:50
Karla🙂 :kwiatek:
xdjppx lek.wet. Małgorzata Adamowska
Livia, może Pędziwiatr? Bardzo mądry lek wet 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 kwietnia 2016 19:14
Pytałam w reproduktorach, zapytam i tutaj: jaki lekarz w okolicach Warszawy zajmuje się pobieraniem nasienia?
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2016 11:43
Olson, przepraszam, dopiero zauważyłam twoją odpowiedź 😡 Dziękuję za polecenie, ale umówiłam się już w międzyczasie z dr Konstantym 🙂
Potrzebuję wykonać badanie kupno-sprzedaż w wielkopolsce (okolice Poznania). Dzwoniłam do dra Przewoźnego, ale on oddelegował od siebie z kliniki dra Bartosza Jankowiaka do zrobienia dla mnie tuv'a. Z tego co czytam na stronach kliniki to jest to lek. wet., który specjalizuje się w chiropraktyce oraz stomatologii. Macie jakieś opinie na dra Jankowiaka z kliniki Equi Vet? Czy lepiej szukać kogoś innego? Jeśli innego to np. kogo? Temat pilny więc będę wdzięczna za szybkie podpowiedzi. Z góry dziękuję.
malem
A dr Złoto?
armara dr Złoto robił poprzedni tuv temu koniowi, który jest z przed 3 lat. Teraz wolałabym, żeby zobaczył konia może ktoś inny.
Stachowiak?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się