Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

kogo polecacie z okolic wrocławia do zębów? pytałam w wątku o zębach ale nikt nie odpisał....

Doktor Kmiecik ma fajną maszynę do piłowania zębów- cicha, poręczna, bezpieczna, a doktor wie, co robi- polecam 🙂
z okolic poznania to mi sie dr stachowiak zupelnie nie wstrzelil z ocena zdjec rtg. u niego wyszedl kon 'zdrowy jak kon'- w wawie 3 wetow mi potwierdzilo rozpoznanie zwyrodnieniowe w obrebie trzeszczek, z czego jedna noga powinna dawac juz oznaki kulawizny przy prawidlowym zrobieniu prob zginaniowych.
Ja dziekuje bardzo W.Kalinowskiemu ponownie za wyleczenie moich koni  :kwiatek:
Ja bardzo serdecznie i z całego serca polecam Aldonę Kucharską. Jeszcze nigdy nas nie zawiodła, a zajmuje się nami prawie od początku 🙂
Awaryjnie Bożena Latocha, chociaż nie wiem jak teraz u niej z pracą bo niedawno się jej rodzina powiększyła.
Lov   all my life is changin' every day.
16 września 2009 15:36
Wiem, że dr Golonka przewijał się juz w tym wątku, ale potrzebuję kilka konkretnych informacji na temat jego kliniki. Czy był ktoś tam z koniem?
In.   tęczowy kucyk <3
16 września 2009 16:54
Baskar Gniadoszki tam teraz stoi, o ile się nie mylę.
Ja słyszałam (poza forum) o nim same złe opinie, ale leczyć konia to mi nie leczył. Od razu do Przewoźnego pojechałam jak była potrzeba.
Lov   all my life is changin' every day.
16 września 2009 17:12
In., mojego też Przewoźny leczył dawno temu, kilka rzeczy mu nie wyszło i już do niego zaufania nie mam.

Ale już nieaktualne, informacji nie potrzebuję jednak 😉 przepraszam za zamieszanie 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 września 2009 18:56
Ja w małopolsce (konkretnie Kraków) polecam bardzo dr W.Lietz'a i W.Kujawskiego!
Z Kujawskim ciężko się skontaktować, ale jak już przyjedzie to wszystko jest bardzo cacy.
Lietz wielki + za kontakt. Zawsze odbiera, łatwo się dodzwonić. Robił Likierowi ostatnio zdjęcia RTG nogi.
Polecam!!
lov, jak cos to pytaj. Moj kon byl u doktora na zabiegu. Konie od nas jezdza zawsze i ze wszystkim do niego (mimo, ze przez caly kraj). A doktor regularnie przyjezdza do nas.
Ogolnie rzecz biorac maksymalny profesjonalizm.
Po roku proszenia różnych lekarzy wet. - obejrzyj pan konikowi plecki - i odpowiedzi - to paraliż pewno, nie ma co oglądać, udało mi się pokazać konia dr. Przewoźnemu. I mam diagnozę. Sprawnie i sympatycznie, trafił na miejsce na umówiony czas, i, co ważne, ani pół słowa o kolegach. Pełen profesjonalizm. Stąd dwie refleksje. Dobrze, jak się lekarz przyzna, że nie wie, a nie zbywa nachalną pańcię konisia. A druga to to, że od pleców jest lek. wet. specjalista chiropraktyk, i tu polecam dr. Przewoźnego.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
21 września 2009 21:02
Zgadzam się w 100% z Strucelką co do Pana Wojciecha Kujawskiego, wyleczył mojego konia z problemów układu oddechowego, ostatnio z kulawizny.
Panie Wojtku wielkie dzięki  🙂
Dr Grundwald praktykuje i dojeżdża jak zawsze; natomiast nie ma i nie miał żadnego asystenta. To jest jakiś chłopak, który się za takowego podaje ale nie ma zielonego pojęcia o leczeniu koni więc radzę na niego uważać.
karol kusal konował z Leska ( nazwisko i imię z małej litery to nie pomyłka) umówił się i nie przyjechał do naprawdę chorego konia a telefony wyłączył, 
Miałam wielkie szczęście i przyjemność oglądać pracę lekarza weterynarii z USA w Roleski Ranch. Lekarz i chiropraktyk w jednym. Niesamowite "oko" do kulawizn,kontuzji . Świetne podejście do konia- taka wielka praktyka i wprawa. Bardzo bezpośredni pan -chętnie przekazujący wiedzę. No same superlatywy. Rzeczywiście duża różnica .
OT- Paweł-ta fotka z awatara to jest zrobiona w RR?
tak fotka z avatara  z Roleski Ranch  🙂 podczas kursu PNH
ja mam na razie bardzo dobre zdanie o dr Golonce.
człowiek w miarę sympatyczny, cierpliwy, wyrozumiały i konkretny.
diagnozę usłyszałam bardzo szybko, obiecał konsultację ze specjalistą z Niemiec w celu zminimalizowania kosztów leczenia. 
myślę, że będzie dobrze.

natomiast dr Maciak z Bogusławic mocno stracił w moich oczach.
jak się okazało, nie potrafi prawidłowo przeprowadzic badania endoskopem.
darolga   L'amore è cieco
29 września 2009 13:06
Wrocław
Dr Przemysław Różycki oraz dr Barbara Jandzis - nigdy nie odmówią, zawsze i o każdej porze, na każde wezwanie, z każdą pierdołą. Pomogą, doradzą, chętnie dzielą się swoją wiedzą, uczciwi - jak czegoś nie wiedzą, to powiedzą, absolutni nie naciągacze. I tak jak napisałam - przyjadą o każdej, o każdej dosłownie porze.

Czy ktoś jakoś zna dra Peczyńskiego z okolic Olsztyna?
ja, co tam trzeba?
Dziękuję za szybką reakcję, piszę Ci pw.
Witam
Przeczytałam wątek, ale nie znalazłam informacji o weterynarzach z województwa zachodniopomorskiego. Wiem, że dr Przewoźny dojeżdża tu w razie potrzeby, ale ciągnąć go ponad 160km przy mniej istotnych sprawach po prostu nie wypada. Może znacie kogoś w okolicy Tuczna, Drawska, Łobza, Wałcza, bo w tym rejonie właśnie mieszkam. Do tej pory korzystałam z usług dr Urygi i wykazał się wielkim profesjonalizmem, jednak dobrze by było mieć jakąś alternatywę gdyby go nie było, lub nie mógłby przyjechać.
ash   Sukces jest koloru blond....
28 stycznia 2010 14:29
Z maz. polecam dr Woźniaka,dr Kalisiak i dr Karcza.
ovca   Per aspera donikąd
28 stycznia 2010 18:04
Wrocław
Dr Przemysław Różycki oraz dr Barbara Jandzis - nigdy nie odmówią, zawsze i o każdej porze, na każde wezwanie, z każdą pierdołą. Pomogą, doradzą, chętnie dzielą się swoją wiedzą, uczciwi - jak czegoś nie wiedzą, to powiedzą, absolutni nie naciągacze. I tak jak napisałam - przyjadą o każdej, o każdej dosłownie porze.


podpisuję się obiema rękami- do nas dojeżdżają 120 km, wyciągnęli naszą kobyłkę z niekończącej się kulawizny, którą wielu innych vetów- również wrocławskich, skazało na pastwisko, albo usiłowało leczyć środkami przeciwbólowymi licząc na to, że się nie zorientuję...
dzięki dziewczyny, ale mnie chodzi o województwo zachodniopomorskie, okolice Wałcza, Tuczna, Drawska i o to żeby wet miał dość blisko bo często czas też jest istotny
[quote author=darolga link=topic=199.msg344521#msg344521 date=1254225975]
Wrocław
Dr Przemysław Różycki oraz dr Barbara Jandzis - nigdy nie odmówią, zawsze i o każdej porze, na każde wezwanie, z każdą pierdołą. Pomogą, doradzą, chętnie dzielą się swoją wiedzą, uczciwi - jak czegoś nie wiedzą, to powiedzą, absolutni nie naciągacze. I tak jak napisałam - przyjadą o każdej, o każdej dosłownie porze.


podpisuję się obiema rękami- do nas dojeżdżają 120 km, wyciągnęli naszą kobyłkę z niekończącej się kulawizny, którą wielu innych vetów- również wrocławskich, skazało na pastwisko, albo usiłowało leczyć środkami przeciwbólowymi licząc na to, że się nie zorientuję...
[/quote]

A ja nie bylam zadowolona. Nie poleciłabym.
Ja mogę polecić Michała Kornaszewskiego z Jaroszówki ( Dolny Śląsk ) ( specjalność ortopedia, chirurgia, rozród) .
Jestem z niego bardzo zadowolona. Posiada dobry rentgen cyfrowy.
RTG
USG
Dobry stomatolog.
W Zachodniopomorskie się może pan Babiński zapuszczać, bywa np. w Białym Borze, rezyduje w Chojnicach, solidny fachowiec, nie zawiedzie.
belle doktor Złoto nie zapuszcza się czasem w twoje rejony?? Tak gdzieś kiedyś słyszałam, ale nie jestem pewna. Mogę go polecić z czystym sumieniem 😉
Ja też polecam Michała Kornaszewskiego z Jaroszówki ,ma naprawdę bardzo dobre podejście do koni i nawet porozmawia z właścicielem i poradzi co najlepiej zrobić aby nie zabulić dużo kasy  😅 
[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=199.msg462051#msg462051 date=1264710410]
W Zachodniopomorskie się może pan Babiński zapuszczać, bywa np. w Białym Borze, rezyduje w Chojnicach, solidny fachowiec, nie zawiedzie.
[/quote]

no nie powiedziałabym. Znajoma się na nim nieźle przejachała ;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się