Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Szukam weterynarza z okolic Leszna (powiat warszawski zachodni), który mógłby zrobić USG ślinianek i poprowadzić ewentualne leczenie ropnego zapalenia żyły  🙄
Może inaczej kogo polecacie do RTG stawu sokowego i umiejętnego czytania zdjęć. Do wyboru Kmiecik ,Felcenloben. Może ktoś inny-okolice Wrocław, Kotlina Kłodzka.

Wątek widzę od dawna zapomniany, aczkolwiek zamknięty nie został więc chyba mogę dodać coś od siebie. Jestem świeżo po wizycie dr Henklewskiego u jednego z pensjonatowych koni i z całego serca polecam. Świetny sprzęt, wnikliwe badanie, kilkakrotnie sprawdzał wszystko żeby mieć pewność, dużo mówił, odpowiedział na wszystkie pytania, dał kilka alternatywnych rozwiązań. Spędził u nas 2 godziny, a przyjechał tylko zrobić usg jednej nogi. Do tego przesympatyczny.

A można wiedzieć jaki koszt zdjęć ? 🤣
fusco, brawo za odkopanie starego postu, bo z... 2011 roku 😉
idź do wątku o weterynarzach, albo zadzwoń bezpośrednio do dr, uzyskasz wtedy informacje z pierwszej ręki :kwiatek:
Zwłaszcza, że cennik przez ostatnie 6 lat mógł ulec pewnym hmm modyfikacjom.  😎
amnestria   no excuses ;)
25 maja 2017 15:10
Ale przecież o to właśnie fusco pyta, o aktualny (przybliżony) cennik.. 🙄
fusco, napisałam PW
fusco nie pamiętam zwłaszcza że płaciła właścicielka konia, a ja asystowałam przy wizycie z racji wykształcenia, prowadzenia stajni w której koń stał i późniejszej rehabilitacji na którą właścicielka nie miała czasu. No i przez 6 lat mogło się wiele zmienić w cenniku.
Witam. Gdzie najbliżej Leszna można pobrać nasienie od ogiera? Pozdrawiam
Carlos2503, wszystko jedno od jakiego ogiera? 🤔
_Gaga, a Carlos2503, nie miał na myśli że od swojego chce pobrać, tylko pyta gdzie najbliżej można?
Dokładnie tak jak kolezanka pisze. Szukam miejsca najbliżej leszna gdzie mogę podjechać z ogierem i pobrać nasienie.  Sprawa dosc pilna więc proszę o jakieś namiary. Pozdrawiam
Wiem, że Łukasz Wasilewski z HBC Lasocice sam pobierał nasienie od ogierów, może tam zapytaj. Oraz w klinice zwierząt dra Ossowskiego w Lesznie, czy świadczą takie usługi.
Pani Agnieszka Jakubowska - jako jedyna z trojki weterynarzyzdiagnozowała, co jest mojemu koniowi. Ma się wrażenie, że niektórym weterynarzom się po prostu nawet nie chce... 🤬 Do tego bardzo miło podeszła do mojego konia.

Szukam na szybko jakiegoś dobrego weta od zębów( koń starszy) który nie zedrze, z Wrocławia, albo okolic, może ktoś poradzić?  :kwiatek:
Watrusia dr Januszewski.  🙂
Do zębów tylko Hanna Buch  🙂
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Kogo możecie polecić do diagnostyki ortopedycznej po urazie? Rana juz wygojona wiec wypadaloby zrobic usg i zobaczyc jak sytuacja wyglada. Zalezy mi zeby wet dojechał do Lublina. Z tego co wiem tu za bardzo ortopedy nie ma, ale moze ktos przyjezdny?
Z jakim sprawdzonym weterynarzem mogę skonsultować uraz miedzykostnego? Okolice Grudziądza
hedonistka, Maciej Kujawski, polecam.
ciekawa jestem opinii o wet. Eliza Niemczycka , ktoś coś ? 🙂 pani organizuje szkolenia weterynaryjne dla posiadaczy koni , warto wydać złotówki ?
W Jeleniej Górze jest lekarz weterynarii z przenośnym aparatem RTG?Kopyta należy prześwietlić.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
27 czerwca 2017 12:19
ciekawa jestem opinii o wet. Eliza Niemczycka , ktoś coś ? 🙂 pani organizuje szkolenia weterynaryjne dla posiadaczy koni , warto wydać złotówki ?


Blucha jeśli interesują Cie weterynaryjne kwestie to w przyszłą środę w Pawłowicach jest fajna konferencja - ja się na nią wybieram.
nie jestem przekonana do konferencji gdzie na 6 godz wykładów jest przewidzianych 12 prelegentów,, każdy tylko liżnie pobieżnie temat .
nie o to mi chodzi
Czy mamy w województwie śląskim jakiegoś sensownego ortopedę z otwartym umysłem? Czy lepiej szukać gdzieś dalej?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 lipca 2017 08:29
Szukam dobrego weta (najlepiej z okolic Wlkp) znającego się na chorobach serca. Kogo możecie polecić?
Blanka Wysocka z Warszawy
Jeźdiz po całej Polsce
E. A pba nie jest od ukladu oddechowego ekspertem?
E. A pba nie jest od ukladu oddechowego ekspertem?


od układu oddechowego i od serca..
Kogo w Poznaniu najlepiej do zębów? Kontrolne tarnikowanie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się