Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Zakładam temat.moge?🙂

Potrzebuje opinii o dr Gniazdowskim z Wielkopolski.
Na temat fachowości, wiarygodności itp
Zna ktoś dobrego weta z Lublina/Lubelszczyzny ?? Takiego na którym można polegać i nie próbuje Cie tylko naciągnąć ??
vill- Gniazdowski stary (ojciec) jako jedyny z wtedy znanych mi wetów pomógł mi uratować źrebaka odrzuconego przez matkę. Dla mnie w ten sposób pokazał, że jest prawdziwym koniarzem.

A teraz ufam dwóm weterynarzom z okolic Poznania: Maciejowi Przewoźnemu i Michałowi Rojkowi.
Mojego konia prowadził R. Henklewski. Gorąco polecam, świetny specjalista, darzę go wielkim zaufaniem.
mam pytanie : ile płacicie za szczepienia takie co pół roku standardowe ?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 listopada 2008 19:03
65zl
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
30 listopada 2008 19:58
ciska 70zl
aha ok bo zazwyczaj płaciłam ok 60 a dzis 80 dlatego z ciekawosic sie spytałam
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 listopada 2008 20:03
Ciska ja zawsze 60 zł
własnie sie zastanawiam czy to podrozało czy wet mnie naciagnął hmm
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 listopada 2008 20:16
Ciska bardzo możliwe że naciągnoł wet :/
Ja np. zawsze do odrobaczania i szczepień wzywam jednego weta, który ma jakieś 5 minut drogi do stajni i wiem ile sobie za co liczy.
Ale ostatnio odrobaczana była cała stajni (niby jak zawsze) tyle że padła propozycja że przyjedzie jeden wet i poda pasty żeby każdy nie musiał osobno swojego weta wzywać. No więc dałam 60zł (bo taka była cena pasty) na jakąś tam niby "dobrą" nową paste. Pytała się o nazwe jednak osoba, która zbierała kase akurat nie pamiętała ale mówiła że dobry śordek.
I co się okazało !!!!
Że był to paramectin, który u większości wertów kosztuje 30 zł !!!
Także mam nauczkę, już nigdy nie dam się namówić na to żeby TEN wet. coś przy moim zwierzaku robił. Nie dość że zdziera kase to jeszcze później go wzywała (bo inny nie mógł przyjechać) i postawił błędną diagnozę.
ja go wziełam bo niedaleko nas mieszka a nie chciałam ciągnac mojej wetki z daleka dla głupiego szczepienia i mam
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
30 listopada 2008 21:51
Naszymi konmi opiekuje sie wet Jaroslaw Karcz, jest to wlasciwie jedyny wet w okolicy ktory jest od koni, ale jak na razie zastrzezen nie mam
Ja polecam p.Macieja Przewoźnego naprawdę świetny wet oraz p.Jackowskiego uratował mi kobyłę podczas kolki, nie zdziera kasy i bardzo sobie go chwalę.
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 grudnia 2008 20:37
Ja polecam p.Macieja Przewoźnego naprawdę świetny wet



Zgadzam się. Również polecam !
z mazowieckiego polecam niezmiennie dr. wozniaka, dr wysocka, dr swiderek-baran.
chciałabym polecic bardzo dobrego lekarza weterynarii Sł.Szydłowki na Podlasiu i Mazurach koniarz niesamowity jestem z niego zadowolona pomogl mojemu rumakowi wyjsc z powaznego urazu posiada RTG i bada na zrebnosc.. nie jest drogi, pomaga zwierzakom i ludziom ktorzy maja problemy z gotowka jest wyrozumialy! Godny Polecenia!

zainteresowanych kontaktem z lekarzem udziele w razie potrzeby!
CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 grudnia 2008 06:53
A kogo polecacie ze Śląska? najlepiej w okolicy Katowic.
Bo Często jednak jest potrzebny a juz na moim dotychczasowym się zawiodlam ;/.
To ja się też dołączę, kogo polecacie z okolic Wrocławia, dolnegośląska kto specjalizuje sie w nogach końskich?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2008 08:20
Dyra ja Ci polecam dr Steca, co prawda z opolskiego, ale dojeżdża.

A kogo polecacie ze Śląska? najlepiej w okolicy Katowic.
Polecam dr Aldonę Kucharską, naprawdę świetna .
A ja dla ludzi z podkarpacia zwłaszcza okolice Rzeszowa polecam dr. Janusza Filipa , świetny weterynarz , świetnie leczy i jest w stanie dużo doradzić , posiada swoje USG więc nie ma problemu ze zbadaniem klaczy. Inseminował  nam dwa konie z powodzeniem , fajne podejście do zwierząt.
To ja się też dołączę, kogo polecacie z okolic Wrocławia, dolnegośląska kto specjalizuje sie w nogach końskich?


Dla mnie numerem jeden jest Andrzej Golachowski - rzeczowy, myślący i dstępny, w przeciwieństwie do do wielu innych. A jeśli chodzi o nogi to już wogóle nie biorę nikogo innego pod uwagę.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2008 13:59
Tak zgodzę sie, p. Golachowskiego równiez moge polecić.
Ze Śląska - ja również bardzo polecam Aldonę Kucharską.Miła,zna się na rzeczy,zawsze wytłumaczy i chętnie poradzi jak dzwonie spanikowana 😉
Ja mam jednak pewne zastrzeżenia do p. Aldony.
Na Śląsku mogę polecić dr Monikę Szubart.
Wielkopolska: polecam Przewoźnego, Gniazdowskiego (ojca), Rojka
Do kogo w potrzebie?? Jak dla mnie 100% dr Pawel Golonka.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 grudnia 2008 16:56
maz./warm.maz
dr Agata Kamionka Flak-nigdy sie na niej nie zawiedliśmy, w drodze na wakacje wyciągnęła mojego rumak z ciężkiej kolki a sytuacja wyglądała źle...
Rozród -    dr Raś, dr Florysiak
Oczy    -    dr Warzecha
dr Piekałkiewicz(kręgosłup i takie tam nastawiania 🙂  )
dr Gębka

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się