"Kuchenne rewolucje", "Master Chef" i inne.

Oglądałam wczoraj i jestem w szoku. Ja nie wiem co za jakiś rok będą pokazywać w telewizji skoro już powstają takie programy jak Warsaw Shore , Hell"s kitchen... Miałam dużo szacunku do Amaro ale sprzedał się strasznie show biznesowi w najgorszym wydaniu.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2014 11:37
A ja sie absolutnie nie dziwię.
Uważam, że to wszystko  jest na zasadzie telewizyjnego zoo, tylko w rolch głównych mamy ludzi.
Zamiast kanałów tematycznych - Discovery Channel czy Animal Planet- zwykła telewizja.
Znajdują sie delikwenci ( na chama ich nie biorą),  którzy za dużą kase lub reklamę swojej osoby zrobią wielę- wchodza do takich programów w jakimś celu, konkretnym to i wymogi są wysokie.
W tym przypadku chamstwa, prostactwa, buractwa itp itd.
To ewoluuje. I nie zdziwę sie jak za  kilka dekad powstaną prawdziwe Igrzyska śmierci. Z tym ze bez przymusu.
Uważam, że to wszystko  jest na zasadzie telewizyjnego zoo, tylko w rolch głównych mamy ludzi.
Byłem w zoo - tam tak nie jest - nawet w klatce dla małp pełny wersal.

- szanowna koleżanko, może banana?
- chętnie, zapraszam do mnie, siądź bliżej, porozmawiamy, jak sądzisz, lato będzie gorące?


Nie ma lipy, sam widziałem.
A hipopotam, albo słoń - gentlemani w każdym calu.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2014 12:02
no to świat schodzi an psy  😁
żabeczka, właśnie to jest najbardziej przykre,że ludzie idą z własnej woli i często widać po nich ,że nie gra im to w duszy. Nie zachowują się tak na codzień. Są sztucznie wulgarni i sztucznie pewni siebie.Np widać u Amaro jak czasami ciężko jest mu wejść w tą rolę , którą teraz gra.
Mój chłopak wczoraj skomentował Piotra Ślusarza ,że teraz zgrywa cwaniaka a w Top Chefie non stop płakał  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 kwietnia 2014 12:16
U mnie brak tv, o którym Hell's K. piszecie? 👀 Chyba nie o tym z Gordonem?
o polskiej wersji z Wojciechem Modestem Amaro.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 kwietnia 2014 12:28
a mozna to gdzies w necie obejrzec?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2014 12:30
żabeczka, właśnie to jest najbardziej przykre,że ludzie idą z własnej woli i często widać po nich ,że nie gra im to w duszy. Nie zachowują się tak na codzień. Są sztucznie wulgarni i sztucznie pewni siebie.Np widać u Amaro jak czasami ciężko jest mu wejść w tą rolę , którą teraz gra.
Mój chłopak wczoraj skomentował Piotra Ślusarza ,że teraz zgrywa cwaniaka a w Top Chefie non stop płakał  😁


Wiesz czasami niektorzy też dusza w sobie frustracje aby nie ujawniać ich na codzien. Bo nei wypada. A pozniej wychodzi diabeł wcielony.
Dwa nasze spoleczenstwo ostatnio ,,lu-bije" sie w tego typu produkcjach... a zaczęło sie chyba delikatnie  od Geslerowej.
No cóz.... tv nie mam więc omijam szerokikim łukiem  😉
o polskiej wersji z Wojciechem Modestem Amaro.

O nie jest nasz - przyleciał z kosmosu. To, że się nazywa, jak amerykański krążownik szos - trudno, tak się stało, ale żeby dziecku w tym wieku dać na imię Modest - to wiadomo, że się będzie mścił za tę zniewagę na słabszych.
To nie mogli być ludzie, co tak uczynili. Wg. Wikipedii jego rodzice nie istnieją.
Miejsce pracy: Klub Polskiej Rady Biznesu Warszawa al. Ujazdowskie 13

Ja bym się bał, że mnie otruje - biorąc pod uwagę z kim tam musi się zadawać.
Wczoraj Wojewódzki trochę kpił z naw tych wszytkich potraw , które tworzą w tego typu programach.
Też bym się bała ,że mnie otruje ale na jego otrucie mnie nie stać  😁

Telewizja mnie denerwuje , przeraża , począwszy od programów publicystycznych na HK kończąc. Ale telewizor w domu mam wielki i ciężko go niezauważyć  😁
Ale telewizor w domu mam wielki i ciężko go niezauważyć  😁

Ja oglądam TCM, a i to też tylko wybrane - bo nawet w przyrodniczych kanałach leci głównie propaganda.
Warto - dopóki Clint Eastwood jeszcze żyje, bo jak umrze to z pewnością cenzura zdejmie filmy z jego udziałem - a na pewno te, co sam reżyserował.
CzarownicaSa,, tutaj jest
U mnie leci non stop Tvp info, co doprowadzało mnie do szału , teraz już obojętniałam. Mój chłopak ustawia i potem zna milion wersji co się stało z malezyjskim samolotem  😁
Ale jak wymyślą program dla fryzjerów to na bank się zgłoszę  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 kwietnia 2014 13:02
Wlaczylam. Zobaczylam fryzjera-wizazyste i modelke. Jak parsknelam smiechem...... 🤣 a po panu z rybka widac jak na dloni, ze im te wszystkie teksty ktos pisze. S tuczni sa niesamowicie....rezyserowane to wszystko i tyle.
Czy tylko ja mam wrazenie, ze Kamis sponsoruje absolutnie wzzystko co ma zwiazek z jedzeniem...?
Amaro? Poważnie? Brak słów, naprawdę  😵
Mój chłopak ustawia i potem zna milion wersji co się stało z malezyjskim samolotem  😁
Możesz mu powiedzieć, że odpowiednie służby wielu państw wiedzą więcej niż chcą powiedzieć - bo gdyby powiedziały, to by ujawniły, ile mogą wiedzieć w sprawie każdego samolotu - także innego - a to już jest poważna polityka i nikt nie ujawni takiej wiedzy. Być może czegoś się dowiemy, jak znajdą czarne skrzynki - o ile znajdą - bo to może nastąpić za 50 lat, albo nigdy.

Program dla fryzjerów byłby bardzo hardcorowy - jak kucharz zepsuje warzywa czy kurczaka - to pikuś - a fryzjerzy operują na głowach żywych osobników - więc po programie obiekty mogłyby być zmuszone zgolić głowy na zero. Jeżeli będzie taki program - to ja go chętnie obejrzę, pod warunkiem, że oprócz Ciebie wystartuje w nim jakiś naturszczyk z aspiracjami i dostanie za obiekt do modelowania Jakuba Wojewódzkiego, a za narzędzie w ramach utrudnienia maszynkę do strzyżenia baranów - wtedy mogę nawet ufundować sprzęt.
Nestor, masz rację , biorąc pod uwagę ,że profesjonalni kucharze podają surowe mięso bądź niejadalne rzeczy , strach się bać co by było w programie o fryzjerach. Aczkolwiek,jeżeli chodzi o fryzjerstwo, zawsze można to podpiąć pod abstrakcję i wyznaczyć nowy trend 🙂

Co do samolotu , nie sądze by znalazły się skrzynki ani tym bardziej złoto  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 kwietnia 2014 14:07
Jezu... ten pierwszy odcinek to żenada. Który normalny, szanujący się szef kuchni doprowadza do sytuacji, gdzie goście mu z sali wychodzą? 🤔
Nestor, masz rację , biorąc pod uwagę ,że profesjonalni kucharze podają surowe mięso bądź niejadalne rzeczy , strach się bać co by było w programie o fryzjerach. Aczkolwiek,jeżeli chodzi o fryzjerstwo, zawsze można to podpiąć pod abstrakcję i wyznaczyć nowy trend 🙂

Co do samolotu , nie sądze by znalazły się skrzynki ani tym bardziej złoto  😉


Ale program o fryzjerach tez jest😉 chyba na tvn style albo na ttv😉
Jest "Ostre cięcie" o fryzjerach. Bardzo zabawny.
A wracając do HK - to czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego ci ludzie tak potwornie przeklinają? I przekleństwa nie są "wypikane". Wolno tak?
Okropne. Kobiety rozmawiające jak... pijani korsarze. Skandaliczne.
Teraz to już nawet Gordon Ramsey mówi najwyżej "holy makrel" i nie przeklina jak dawniej.
jest ale w typie Gesslerowej. Mój salon nie potrzebuje rewolucji, ma się dobrze  😉 Mówię coś w typie TopChefa np pod tytułem "Nie zadzieraj z fryzjerem"  😁
Właśnie sobie włączyłam to Hells kitchen, ale już wyczuwam masakrę :p
A ten fryzjer Adam to chyba w master chefie był? Bo go kojarzę coś.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 kwietnia 2014 15:46
Heval, ten fryzjer był w Ugotowanych z Opola 😉

Oglądałam wczoraj HK i mam mieszane uczucia...
Dla mnie sztuczne i wyreżyserowane.

U mnie leci non stop Tvp info, co doprowadzało mnie do szału , teraz już obojętniałam. Mój chłopak ustawia i potem zna milion wersji co się stało z malezyjskim samolotem  😁
Ale jak wymyślą program dla fryzjerów to na bank się zgłoszę  😁


Jest taki program! Na TTV chyba, coś jak kuchenne rewolucje, dwóch fryzjerów wpada do zakładów fryzjerskich.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 kwietnia 2014 15:49
Był gdzieś na pewno, widziałam go już.
Oglądałam wczoraj Hell's Kitchen i... umierałam ze śmiechu. Amaro jest tak słabo wyreżyserowany, rzuca tekstami, które chyba ktoś mu napisał, naprawdę chamski i ostry jak Ramsey to on chyba nawet nie potrafi być  😁
Straszliwym chamem okazał się ten burak z drużyny facetów, który naskoczył na dziewczyny, gdy przyszły do ich kuchni po jakiś tam składnik. No i jego zachowanie na reżyserowane nie wyglądało, zszokowało mnie strasznie  😲
opolanka, aaa tak mogło być, wiedziałam, że w jakimś kulinarnym! 🙂
A wracając do HK - to czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego ci ludzie tak potwornie przeklinają? I przekleństwa nie są "wypikane". Wolno tak?

Dzisiaj w radiu słyszałem, w audycji o kulturze, pisarza, takiego, co z samym prezydentem wywiady robił, jak powiedział, że ktoś tam sp... wywiad - normalnie, tak z marszu bez zająknięcia i ani sam autor, ani jego interlokutor w studiu nie zająknęli się nawet, że jest coś nie tak. Program szedł na żywo.
Program był o zmianach w kulturze - że ten klnący chce zmieniać obyczaje - i że najgorsi są tacy, jak ja - w średnim wieku, że nie reagują na jego wysiłki.
Tak oglądam to Hells Kitchen i po prostu brak mi słów.
Każą uczestnikom w ramach kary zjadać podpsute produkty, jakieś koktajle z surowym mięsem. To jest obleśne i po prostu upokarzające. Rozumiem, że nagroda jest niezła, ale do czego ludzie są zdolni się zniżyć...
busch   Mad god's blessing.
10 maja 2014 00:02
Heval, to jest tak ewidentnie wyreżyserowane, że nie ma się czym przejmować 😀. Chcieli zrobić program widowiskowy i kontrowersyjny, a troszeczkę przeszarżowali i ja nie mam ochoty tego oglądać, mimo że lubiłam wszystkie inne kulinarne programy TVN-u i Polsatu.
Amaro na pierwszy rzut oka się zdradza, że ma wyreżyserowaną rolę, zresztą ten blondyn prowadzący kuchnię tak samo. Jakieś to wszystko równie zabawne, co show Jerry'ego Springera... ogląda się jak ciekawostkę przyrodniczą (jak daleko telewizja potrafi się posunąć), ale nie da się zdzierżyć długo.
[quote author=rosek0 link=topic=19967.msg2062647#msg2062647 date=1397042609]
o polskiej wersji z Wojciechem Modestem Amaro.

O nie jest nasz - przyleciał z kosmosu. To, że się nazywa, jak amerykański krążownik szos - trudno, tak się stało, ale żeby dziecku w tym wieku dać na imię Modest - to wiadomo, że się będzie mścił za tę zniewagę na słabszych.
To nie mogli być ludzie, co tak uczynili. Wg. Wikipedii jego rodzice nie istnieją.
Miejsce pracy: Klub Polskiej Rady Biznesu Warszawa al. Ujazdowskie 13

Ja bym się bał, że mnie otruje - biorąc pod uwagę z kim tam musi się zadawać.
[/quote]

tia… jakie nazwisko??

ten kucharz nazywa się Wojtek Basiura, wymyślenie "Modesta czy Amaro" - to już pomysł medialny …. podobno nazwisko przejął od 2 żony - obecnie ma 3 żonę… ;-)
zwykły Józef Golonka po prostu…
http://www.fakt.pl/prawdziwe-nazwisko-wojciecha-modesta-amaro-amaro-zmienil-nazwisko,artykuly,462302,1.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się