Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Kantar jako szelki dla psa, czaprak/derka jako koc 😀 w taki sposób obchodzą regulamin 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 listopada 2022 14:50
Dostaję ostatnio sporo mieli (tak ze 2x na dobę średnio) z różnych miejsc, że wysłano prośbę o zmianę hasła, że mój komputer ma podobno wirusa i czy to moja prośba o zmianę hasła jest. Z różnych miejsc, o różnej treści, ale sens ten sam. Nic z tym nie robię, bo wydaje mi się że to ściema, ale po kilku już dniach zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno? Meila mam na onecie, miał ktoś podobną sytuację?
zembria, ja dostawałam kilkanaście maili dziennie z Facebooka, ze była prośba o reset hasła. Do tej pory nie wiem o co chodziło, to był jakiś błąd systemu.
Kantar jako szelki dla psa, czaprak/derka jako koc 😀 w taki sposób obchodzą regulamin 😀

no niestety, wystarczy że wrzucę w opis magiczne słowo "czaprak" i zdejmują mi ogłoszenie 🙄 widzę milion innych ofert zawierających czaprak w opisie...
Ja mam dokładnie ten sam problem! Nawet wystawiane jako psie akcesoria, bardzo szybko spadają z rowerka 😒 a widzę masę tak samo poopisywanych ogłoszeń...
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
10 listopada 2022 21:43
Fokusowa, mojemu mężowi latem ktoś się włamał na fb, potem ten ktoś dodawał w różnych grupach posty o kasynach internetowych. Zobaczyłam przypadkiem, sprawdziłam logowania, okazało się, że ktoś z niemiec się logował. Oczywiście wylogowałam że wszystkich sesji i zmieniłam hasło. Takich postów o kasynach widuje dużo, staram się ostrzegać ludzi bo naprawdę samemu nie jest łatwo to wychwycić.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 listopada 2022 11:45
TRATATA, o, to już wiem, skąd tyle postów i dyskusji pod nimi z superlatywami na temat kasyn internetowych, że to taki super zysk i co nie tylko...
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 listopada 2022 11:37
gdzie najtaniej kupie różne słodycze kinder? 😉 potrzebuję miks różności do paczek świątecznych
Zajrzyj na Shopee są tam różne cuda. Słodycze tez.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się