Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Gillian   four letter word
06 grudnia 2009 13:18
emade, bo śpisz za długo 😀 nie da rady się wyspac na zapas raczej 🙂 i jak za długo człowiek kima to potem jeszcze gorzej się czuje --> z autopsji stwierdzone 🙂 mnie dodatkowo po takim maratonie spania boli głowa nie do wytrzymania.
1.Dlaczego nie mogę nagrać filmu na płytke 4.7GB mimo że film ma 800MB ?  🤔 przez Nero to robię.

a zmieniasz z CD na DVD ?? a moze nie masz nagrywarki dvd?
Gillian, oo tak, głowa mnie boli zawsze po takim weekendowym odsypianiu tygodnia  😂
jest tak że w tygodniu zazwyczaj kładę się o 2-3, bo uczę się do późna niestety w ciągu dnia nic nie przyswajam, wstaje ok. 7 wstanie z łóżka to jest koszmar za to po paru chwilach się rozbudzam ale zawsze towarzyszą mi mega wory  😵 👿  w tamtym tygodniu zrobiłam taki eksperyment że poszłam spać po 23 a wstałam tak jak zawsze ok 7, i to była masakra! czułam się jakbym godzine spała. Jestem typem człowieka co lubi sobie pospać 😀 Czasami jak mi się śni coś głupiego,strasznego,dziwnego to wstaje z takim dziwnym uczuciem jakbym była zmęczona tak jakbym już zrobiła swoje we śnie  😁 głupio to brzmi ale to straszne uczucie. 🤔

mery, tak mam nagrywarkę DVD, dzisiaj coś jeszcze z tym pokombinuję.
Gillian   four letter word
06 grudnia 2009 14:40
ja mam sen tak rozregulowany, że nie wiem jak ja jeszcze chodzę w pionie - minimum 2-3 noce w tygodniu zarwane bo jestem w pracy gdzie albo śpię albo nie (zazwyczaj jak tylko zasnę to jest wyjazd) więc już wolę się w ogóle nie rozsypiac. Potem w dzień odsypiam albo i też nie, bo zostaję na dzień, zaliczam coś w szkole albo jadę do konia. A potem nagle idę spac o 22 i śpię do 12 nastepnego dnia. Potem znowu nie spię dwie noce pod rząd 🙂 bardzo długo wstawałm codziennie o 5 i nie miało znaczenia o której się kładłam i jak długo spałam - zawsze byłam wywalona z kapci 😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
06 grudnia 2009 14:45
A ja w piątek położyłam się o 21 na chwilkę żeby odpocząć, nie w celu zaśnięcia, obudziłam się o 3 w nocy w ciuchach... Wstałam, wyłączyłam komputer, przebrałam się i poszłam znów spać. Zasnęłam po 4, wstałam o wpół do 7, bo musiałam. W sobotę, czyli wczoraj położyłam się ok. 23:30 a wstałam o 12:30 😵 Tak mnie głowa bolała, i oczywiście pretensje do całego świata, że mnie nikt nie obudził, a zapomniałam budzika ustawić 🤣
Kolejne z zakresy pilnych :/

Składając wniosek paszportowy zaznaczyłam opcję, że stary paszport oddam przy odbiorze nowego. Za chwilę mam iść po nowy i mam problem, bo stary gdzieś wcięło (nieważny od 2,5 roku... napewno jest gdzieś w domu, ale "DOBRZE SCHOWANY"😉. Myślicie, że wydadzą mi ten nowy bez oddania starego? Co powiedzieć?
Nie wydadzą na bank. Bedziesz musiała jakieś oświadczenia pisać i na policję zgłosić zaginięcie paszportu. ( ja przynajmniej tak miałam kiedyś)
O jasna d*pa... to kiszka.
W jakim wątku na forum mogłabym wrzucić zdjęcia mojego konia w nowym ogłowiu, żeby ktoś pomógł mi ocenić czy nie jest za małe?

Jakoś tak jak przy cudzych koniach potrafię zadecydować a przy swoim staję się bezradna  😡
majek   zwykle sobie żartuję
07 grudnia 2009 18:07
dlaczego moje konie robią siku tylko w boksach. Codziennie sprowadzam 5 i wszystkie naraz robią sik. Bardzo rzadko widzę, żeby któryś załatwił się na padoku.
cieciorka   kocioł bałkański
07 grudnia 2009 18:24
coś dziwnego zrobił mój telefon ostatnio. przy niektórych numerów, dodał na końcu 0- ktoś wie, dlaczego mogło się tak stać?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 grudnia 2009 18:24
W jakim wątku na forum mogłabym wrzucić zdjęcia mojego konia w nowym ogłowiu, żeby ktoś pomógł mi ocenić czy nie jest za małe?

Jakoś tak jak przy cudzych koniach potrafię zadecydować a przy swoim staję się bezradna  😡


W wątku o ogłowiach.
m4jek, mam podobnie, pierwszą czynnością moich koni po wejściu do boksów z pastwiska jest oddanie kału 😉

i nie mam pojęcia, czemu tak jest, ale żeby nie było, to z taczką po pastwiskach i padokach muszę biegać codziennie. u mnie zwierze srają  (delikatniej się nie da tego określić)  na potęgę.

Edit: Poprawka  😁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 grudnia 2009 19:43
m4jek, mam podobnie, pierwszą czynnością po wejściu do boksów z pastwiska jest oddanie kału 😉


😂 Fajnie zabrzmiało  😁
A ja mam pytanie do osob kumatych w thunderbirdzie... Sciagnelam dzisiaj i sie pogubilam...
Mam dwa konta w o2.pl i te mi hulaja, poniewaz serwer poczty wychodzacej SMTP domyslnie ustawil sie na o2. Natomiast chcialabym jeszcze dodac trzecie konto, firmowe, z innym serwerem i za cholere nie chce mi tego zrobic... Niby wszystko cacy pododawane, a caly czas chce ode mnie weryfikacje hasla i go nie przyjmuje.

Pomocy!!!!!!!!!!!

zima, a tak przy okazji - możesz się zalogować na pocztę na o2? Bo ja od conajmniej 3 dni nie, a czekam na ważnego maila :[
Moge bez problemu na wszystkie konta.
ushia   It's a kind o'magic
07 grudnia 2009 21:03
Dworcik, ja bez problemu uzywam tlenu. Tyle ze nie korzystam z programow pocztowych a bezposrednio na stronie. A z ktorego linku sie logujesz? poczta.o2.pl czy tlen.pl?
co do koni sikajacych w boksie jest kilka teori(mojego autorstwa)
1. konie nie sraja ani nie sikaja na pastwisko bo pozniej z niego żreja
2.konie sikaja i sraja w boksach bo nie chlapie im mocz  po nogach
3. nie sraja i nie sikaja bo na padoku nie czuja sie bezpiecznie ( te czynnosci jednak unieruchamiaja konia na wolnosci)
moje konie poki byly wypuszczane na kilka godzin tez sikaly jedynie w boksach teraz leje gdzie popadnie
Sprawa krytyczna!
Ludzie, dziś poszłam zrobić hennę (zawsze robię brązową i kosmetyczka świetnie o tym wiedziała), a dziś ku memu zdumieniu zrobiła mi czarną! Jak to zobaczyłam, to byłam w zbyt wielkim szoku, aby zareagować.
Czy jeśli jutro pójdę i poproszę o zrobienie brązowej, to się przyjmie? Da radę tak zmienić kolor z dnia na dzień?

(Jestem ruda, jutro wieczorem mam ważne spotkanie, a wyobraźcie sobie jak obecnie wyglądam!
Kremy i woda utleniona nie pomagają)
Gavi- nie sądzę, żeby brązowa się przyjęła na czarną :/ ale spróbuj może wodą utlenioną ściągnąć trochę ten czarny kolor, lub popiołem z papierosów. Moja mama co jakiś czas odpala papieroska, żeby popiół mieć 😉 ponoć działa, sama nie próbowałam, bo nie muszę :]
Dada, dzięki. Póki co, to siedzę z toną kremu na brwiach, zaraz je potraktuje sokiem z cytryny, spirytusem kosmetycznym, wodą utlenioną, a jak będzie trzeba, to pobiegnę do sklepu po fajki..i popiołem nacierać też będę.
Czysty obłęd!
tylko ich nie podpal! 😉 mama coś o kremie też wspominała, że działa. Powodzenia!
a powiem Ci, że to kuszące! Jak je wypalę, to będę mogła narysować sobie mazakiem brązowe, tak jak starsze Panie na filmach!  😁
czy takie wielkie poduszki na których siedzi się na ziemi mają jakąś nazwę?  ( ;
Przeztysiacmorz- to nie są pufy?
Tristia hahaha . racja, wpisałam w google i mi wyszło to, co chciałam. nie spodziewałam się czegoś tak banalnego, dzięki . ( ;
O co chodzi z tymi generacjami iPodów? Czym różni sie iPod 2 generacji od 3 ? Sory za takie głupie pytanie ale właśnie poszukuje dla siebie iToucha i sie pogubilam 😡
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2009 20:28
wielkością, pojemnościa, dodatkami róznych bajerów. im nowsze generacja tym lepsza 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 grudnia 2009 23:20
Dodatkowo są ulepszone tzn nie posiadają błędów i wad, które miały poprzednie iPody.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się