Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

"Pienso en ti" to znaczy "myślę o Tobie" po hiszpańsku?
Izuś-.-, to chyba lepiej, że nie wiesz. Im więcej wiesz na temat jedzenia, tym bardziej żałujesz, że nie jesteś na baterie.
szepcik, tak właśnie.
Dzięki 😉
Ach, szkoda, że nie znam hiszpańskiego... jeszcze  😎
To całkiem przyjemny język do nauki 🙂 Z tych, które cechują stosunkowo lekkie początki.
Na szczęście znajomość francuskiego i włoskiego ułatwia mi rozumienie hiszpańskiego - chociaż jak się kiedyś wezmę do nauki, to zacznie przeszkadzać 😉
Izuś-.-, to chyba lepiej, że nie wiesz. Im więcej wiesz na temat jedzenia, tym bardziej żałujesz, że nie jesteś na baterie.

No właśnie chce wiedzieć, ponieważ od kilku miesięcy mam bóle brzucha(wczoraj dostałam skierowania na wszystkie badania jakie istnieją xD) i martwię się, że to może być przez jogurty, gdyż jem ich trochę  dużo  🙄
Przepraszam bardzo, kojarzycie takie małe kolorowe karteczki, które przyczepia się do książek bądź notatek i podpisuje, żeby łatwiej znaleźć konkretny dział/notatkę?
Studenci pewnie wiedzą o co mi chodzi - znaczy się, mam taką nadzieję, że wiedzą.

Jak Toto się fachowo nazywa (ma to jakąś nazwę?), bo zawsze mi dziwnie jak proszę w papierniczym o "takie małe karteczki samoprzylepne do notatek" 😉
ovca   Per aspera donikąd
23 lutego 2010 15:13
zakładki samoprzylepne?

ja ostatnio zwariowałam całkiem, bo kupiłam takie wielorazowe na magnes  😅
o widzisz, to już lepiej brzmi! 😉
dzięki :kwiatek:

Edit: a tak bardzo fachowo to nazywają się zakładkami indeksującymi 
wygooglałam. 😎
Gavi albo Post it 😉
nieśmiało zapytam czy ktoś mi może sprawdzić mini 'list' który naskrobałam po angielsku?  👀
Krokus, napisz mi PW
dziękuję dziewczyny za odpowiedź 😉.

a teraz pytanie nr.2 :

skąd kalkulator to wie, jak obliczyć działanie? przecież programiści nie wpisywali na dysk wszystkich działań.;X
Generalnie to programiści na dysk nic nie wpisują, ale za to wszystkie polecenia, czyli możliwości i rodzaje działań muszą napisać takiemu kalkulatorowi, żeby liczył 😉
Jak mam tel w Mixplusie i wykupiony pakiet na 500 darmowych smsów i darmowych minut w wieczory i weekendy, to jesli wyjadę zagranice a dokladnie do Czech to te pakiety beda 'dzialac'? Czy bede normalnie placi? i jak tak to ile? 🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lutego 2010 17:06
Płacisz tyle ile za rozmowę zagraniczną. Promocje dotyczą rozmów krajowych.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
25 lutego 2010 18:51
Jak wyłączyc program, który wyskakuje mi za każdym razem jak chcę zrobic c z kreseczka nazywa się Control Center?
Bo dostaje już szału  😤
masz samsunga, prawda?
miałam to samo

Trzeba odpalić ccc (ikonka ATI) znaleźć hotkeys. Ale nie wystarczy wyłączyć skrótów. Trzeba usunąć ten konkretny skrót z "c". On chyba jest opisany jako ctrl+shift, ale reaguje alt.
Skąd pobieracie filmy ? Zależy mi na jakimś prostym mechanizmie i żebym nie musiała dodatkowo napisów szukać ; )
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lutego 2010 14:45
Emule, Torrent.
A napisy pobieram za pomocą: Napi Projekt. Banał 🙂
mam film MP4 Video File, chciałbym go pociąć ale WMoviMaker nie chce go otworzyc  WMediaEncoder zamienia go na 6kb plik w którym nic niema,
jak się za to zabrać nie mając o tym pojęcia?
Nagraj ten film na DVD i później otwórz go w MovieMakerze, powinno się udac 😉
co można kupić koleżance na 18stke która nie chce żadnej biżuterii/zegarków nie uprawia żadnych sportów, ale jest modelką. Nie mam kompletnie pomysłu pieniądze na prezent to jakieś 150zł  🤔wirek:
kosmetyki? wizytę w salonie spa? masaż u specjalisty?
jakie to wszystko nie ogarnięte, jednak kupują jej zegarek... eh mimo to dzięki!
Co mu się stało w czasie tego wyścigu
?
W internecie znajduję tylko informacje na temat jakiegoś romansu  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lutego 2010 21:04
Na dziesięć minut przed startem w igrzyskach w Seulu brytyjski czterystumetrowiec Derek Redmond musiał się wycofać z powodu kontuzji ścięgna Achillesa. Tym większa była jego nadzieja na olimpijski sukces cztery lata później. Los okazał się jednak okrutny. Chwilę po starcie w biegu półfinałowym Redmond poczuł gwałtowny ból w mięśniu dwugłowym uda i padł na bieżnię. Jednak nie chciał pogodzić się z klęską. Zapłakany, w skrajnej desperacji powstał z tartanu i zaczął kuśtykać ku mecie przy wzmagającym się dopingu widowni. Kontuzjowany sprinter nie był w stanie utrzymać się na nogach. W tym momencie z trybun zbiegł jego ojciec, zmyliwszy wcześniej ochroniarza. Wsparł syna ramieniem i razem dotarli do mety, długo po finiszu całej stawki. Publiczność jasno dała do zrozumienia, że dla niej to Redmond był zwycięzcą tego biegu.
Chess, a wiki pytałaś?  Pewnie nie, bo byś tam przeczytała:

In the semi-final, Redmond started well, but in the back straight about 250 metres from the finish, his hamstring snapped. He hobbled to a halt, and then fell to the ground in pain. Stretcher bearers made their way over to him, but Redmond decided he wanted to finish the race. He began to hobble along the track, with pain etched upon his face. He was soon joined on the track by his father, Jim Redmond, who barged past security and on to the track to get to his son. Jim and Derek completed the lap of the track together, with Derek leaning on his father's shoulder for support. As they crossed the finish line, the 65,000 crowd rose to give Derek a standing ovation. However as his father had helped him finish, Derek was officially disqualified and Olympic records state that he "Did Not Finish" the race. But in the public's perception, he had finished and done so heroically.

Zerwał sobie mięsień z tyłu uda.
JARA, mniej więcej to zrozumiałam z filmu  🙂, chodziło mi konkretnie jakiej kontuzji uległ
Teodora, dzięki
Jestem ruskojęzyczna więc po angielsku całości dokładnie nie zrozumiałam po wcześniejszym przeczytaniu, a polska wiki wypluwała mi dziwne rzeczy (o translatorze nie pomyślałam)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się