Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ada   harder. better. faster. stronger.
12 stycznia 2012 22:59
cieciorka, dokładnie, czy ktoś zna, może coś powiedzieć więcej itd.
W takim razie dodaje, dzięki za odp.  :kwiatek:
Zamówiłam sobie 12.12 płytę. Totalnie o tym zapomniałam, dopiero jak dostałam teraz wyciąg z konta to mi się przypomniało..okazało się, że w skrzynce było awizo dostarczone 16.12 (nie miałam kluczy do skrzynki, wynajmuję mieszkanie i jak właścicielka przyszła po pieniądze to mi je wczoraj przekazała) Myślicie, że jeszcze odzyskam przesyłkę czy nie ma szans ?
Powinnaś dostać i drugie, upominające. Nie pamiętam po jakim czasie, ale powtórne jest na pewno.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
13 stycznia 2012 07:16
Czy ktoś pomoże?
Jeżeli zdaję na maturze ang podst i rozsz i nie zdam rozsz to bede musiała je poprawiac? Czy moge zlozyc na uczelnie tylko podst a rozsz olac?
Mazia   wolność przede wszystkim
13 stycznia 2012 09:28
karolinaaa  wydaje mi się że płyta wróciła do nadawcy, zadzwoń i zapytaj i najwyżej poproś żeby nadali jeszcze raz a Ty dopłacisz do wysyłki, np. 4 zł jeżeli list polecony...
Zamówiłam sobie 12.12 płytę. Totalnie o tym zapomniałam, dopiero jak dostałam teraz wyciąg z konta to mi się przypomniało..okazało się, że w skrzynce było awizo dostarczone 16.12 (nie miałam kluczy do skrzynki, wynajmuję mieszkanie i jak właścicielka przyszła po pieniądze to mi je wczoraj przekazała) Myślicie, że jeszcze odzyskam przesyłkę czy nie ma szans ?


Jak przez 7 dni nie odbierzesz pierwszego awizo, powinno być powtórne, też na 7 dni.
mils, przejdź się do ramiarza.
Zu a nie możesz po prostu zapytać nauczyciela?

za moich czasów, jak pisało sie albo podstawową albo rozszerzoną, to mi tłumaczono tak: jak wybierasz wersję rozszerzoną to liczą Ci elemty z podstawowej oraz rozszerzonej. Jak dasz ciała z części rozszerzonej a podstawowej masz ok to finalnie masz ocene końcową ang-podts.
rozszerzenia nie można nie zdać. wybierasz poziom, jaki chcesz, żeby ci uwzględnili na uczelni. a poza nauczycielem, jest jeszcze temat o maturze.
Jestem zameldowana w rodzinnym mieszkaniu, którego jestem właścicielem. Przenoszę się do chłopaka - w tym samym mieście. Czy jeśli na jego adres będą przychodzić do mnie przesyłki, pójdę na pocztę z dowodem, gdzie mam inny adres zameldowania to bez problemu mi wydadzą moją przesyłkę?
Czy bez problemu można funkcjonować, będąc zameldowanym przy ulicy A, a mieszkając i posiadając adres do korespondencji przy ulicy B?
szepcik a myślisz że stacjonując w innym mieście miszkając po stancjach sie meldowałam za każdym razem....

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
13 stycznia 2012 11:44
szepcik, na poczcie nie powinno być żadnego problemu.
Da się tak bez problemu żyć  - mój mąż nadal jest zameldowany u swoich rodziców, a mieszka ze mną u moich 🙂 Zresztą w większości dokumentów/pism/formularzy masz adres zameldowania i adres do korespondencji.
szepcik a myślisz że stacjonując w innym mieście miszkając po stancjach sie meldowałam za każdym razem....





Chodzi mi o sytuację bez zmiany miasta - wiadomo jak w tym kraju działa administracja, więc z góry chcę rozwiać wszystkie wątpliwości  😎
to nie ma znaczenia.

wiadomo jak w tym kraju działa administracja Fakt.

i właśnie dlatego z jedną Panią kiedyś na poczcie, bez cackania sie przeprowadziłam - z czasem już coraz głośniejszą- rozmowe przy okienku 😀iabeł: bo mi problem przez to zrobiła. Ale to było jakieś 3 lata temu. Jedyny raz.
korsik, jeżeli możliwa jest naprawa lub wymiana to nie możesz domagać się zwrotu pieniędzy, natomiast ty decydujesz, czy chcesz nowy, czy naprawiony.


dzięki  :kwiatek:
a wiesz czy jest to zapisane w np. jakiś prawach konsumenta?
czym się różni "rezerwuj" od "kup bilet" na stronie heliosa? w tym drugim przypadku płacę przelewem i tylko odbieram bilet w kasie?
Czy ktoś ma bloga na blogspot.com i mógłby mi pomóc, bo się gubię we wszystkim  :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
13 stycznia 2012 17:21
Hmmmm..nie było żadnego drugiego awizo. Dzięki za odpowiedzi :kwiatek:
poprawnie pisze się hipika czy hippika?  🙄
hippika
dziękuję za odp  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 stycznia 2012 21:24
w jakiej stadninie był kręcony serial Karino?
W Iwnie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 stycznia 2012 21:30
A Rezydencja? Ktoś juz chyba o to pytał ale nie znalazłam odpowiedzi 👀
robakt   Liczy się jutro.
15 stycznia 2012 10:36
Jeżeli mam telefon na abonament to mogę doładować konto np. za 5 złotych?
Nie. Abonament to abonament. Doładowania są na kartę 😉
robakt, tak jest w mixie.
cieciorka   kocioł bałkański
15 stycznia 2012 10:53
ale były kiedyś, nie wiem czy teraz- takie oferty, że po wygadaniu abonamentu na dany miesiąc telefon się blokował, jak po skończeniu doładowania w telefonie na karte i można je było doładowywać.
robakt   Liczy się jutro.
15 stycznia 2012 10:54
Nie mogę tego znaleźć w internecie, przejdę się jutro do salonu. Dzięki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się