Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

mam dość głupie pytanie, ale w końcu po to jest ten wątek, więc co mi tam 😉

wybieram się jutro na solarium, poraz pierwszy 🙂 powiedzcie mi, jak to wszystko wygląda, mam wejść i po prostu powiedzieć 'dzień dobry, ja na solarium na tyle i tyle minut' ? trzeba się rozebrać do naga?

nie chcę wyjść na idiotkę, z góry dziękuje  :kwiatek:
Happiowa   córka grabarza
20 stycznia 2012 18:37
jak nazywamy kogoś, kto ma urodziny?
solenizant 🙂
jubilat 🙂
edit. solenizant to ma imieniny, sprawdź w google
racja 😉
Happiowa   córka grabarza
20 stycznia 2012 18:41
haha no właśnie 😉 solenizant: osoba obchodząca jakąś rocznicę, np. rocznicę swojego narodzenia (urodziny), lub rocznicę śmierci patrona swojego pierwszego imienia (imieniny).

jubilat-osoba, instytucja lub inny podmiot (np. miasto) obchodzący jubileusz (czyli znaczącą rocznicę) jakiegoś wydarzenia - np. narodzin, utworzenia, nadania itp.

ale z tego wynika, że i jubilat i solenizant może być..
pony   inspired by pony
20 stycznia 2012 18:42
calore, dziękuję!

co do robienia z siebie idiotki na solarium, kiedyś spytałam czy trzeba się obkręcać, panie dziwnie na mnie popatrzyły😀
hehe, to ciekawie wyszło ;p ja bym się trzymała, że jubilat ma urodziny, bo tak się czasem mówi no i można wtedy odróżnić co to za impreza 🤣
Happiowa   córka grabarza
20 stycznia 2012 18:49
ech...czy na sali jest polonista?

co do robienia z siebie idiotki na solarium, kiedyś spytałam czy trzeba się obkręcać, panie dziwnie na mnie popatrzyły😀


ja nawet nie wiem co mam powiedzieć jak tam wejde  😀
ktoś o nicku żarówka(coś tam dalej) chyba jest 🙂 można zapytać, w wątku o błędach ort i innych na forum. wydaje mi się, że to co jest napisane, a co jest naprawdę, też się sporo różni.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
20 stycznia 2012 19:13
Stało się nieszczęście nie ma już megavideo 🙁 wiecie gdzie da się oglądać CSI Las Vegas i Kości w innym playerze?
na seans online większość jest na videobie sprawdź tam 😉
a co się stało, że nie ma megavideo? ja jeszcze oglądam serialeonline.pl są tam linki do różnych stroch, vidoebb, videozer albo anyfiles 🙂
(pewni kupa błędów w pisowni jest ;p)
KaroPhotoo- Przywitaj sie i powiedz, że chciałabys skorzystac z solarium jednak nigdy nie byłaś i chciałabyś aby Pani wszystko Ci wytłumaczyła.
osoba obsługująca dobierze czas opalania do Twojego typu skóry, da Ci specjalne okulary, które powinnaś nałożyć i pokaże którym przyciskiem włącza sie solarium.
Powinnaś tez ochronić sutki smarując grubo kremem z wysokim filtrem lub przykleic sobie na nie płatki kosmetyczne za pomoca mleczka czy kremu, który zawsze jest w każdym solarium do dyspozycji.
Po ustawionym czasei, lampy gasną- wtedy znak, że koniec sesji i możesz sie ubrać (wcześniej wchodzisz do kabiny nago, ale jeśli chcesz mieć białe paski, to możesz i w bieliźnie 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 stycznia 2012 19:59
Jakaś afera o prawa autorskie. Ale Anonymus już zaatakowali część odpowiedzialnych za to "organów" na znak protestu 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
20 stycznia 2012 19:59
Amerykanie zlikwidowali ;( siedziałam sobie radośnie na iitv a tam praktycznie wszystko w megavideo zresztą co ja się oszukuje wszędzie większość filmów i seriali była na megavideo ;( dziękuje dziewczyny za wsparcie w tym ciężkim dla mnie momencie 🙂
Biczowa seriale, serialami, ale gdzie ja będę smurfy i fraglesy oglądać  😂
Tristia dziękuje bardzo!
KaroPhotoo- Nie ma sprawy 🙂 Jak coś, to śmiało pytaj jeszcze 🙂
KaroPhotoo, i dobrze by bylo jakbys sie jednak na poczatek czyms posmarowala. i nie idz na wiecej niz 7-8 min jesli masz ciemna karnacje i 5 jesli jasna. smarowidlo mozesz kupic w solarium, odpowiednie dla twojej skory.
pony, ja nie jestem pewna, czy ono nie jest za bardzo bokiem.
pomocy - co oznacza skrót EAU D'ETE PARFUMEE - czy to są perfumy czy woda toaletowa?
dostałam na gwiazdkę i nie wiem co 😉 a nigdzie nie mogę znaleźć opisu - chodzi o  J'aodore Diora (tyle wiem, że to jakaś wersja na lato bez alkoholu)
Woda perfumowana - pośrednio między toaletową a perfumami. Na lato? Niewykluczone lekkie działanie dezodorujące.
dzięki!
no na lato
taki opis znalazłam tylko że tu jest mowa o wodach toaletowych [quote]Perfumy bez alkoholu
Alternatywą dla podrażniających skórę perfum są letnie wody toaletowe bez alkoholu emitowane przez znane domy mody: Classique Eau d’Été (Jean Paul Gaultier), Very Irresistible Eau d’Été (Givenchy), Flower by Kenzo Eau d’Eté (Kenzo), J’Adore Eau d’Été Parfumée (Dior) czy Eau d’Été Parfumée (Lolita Lempicka). Niestety bezalkoholowe zapachy na lato pojawiały się w sklepach jako edycje limitowane i dziś są już bardzo trudno dostępne. Ale w sprzedaży na pewno znajdziecie inne perfumy bez alkoholu: perfumy dla dzieci.[guote/]

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 stycznia 2012 15:35
Da się na forum zobaczyć jakie wątki się założyło? Zerknęłam w statystyki a tam kilkadziesiąt założonych wątków, nie pamiętam żebym tyle zakładała i jestem ciekawa 👀
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
21 stycznia 2012 18:47
Czy ktoś wie, dlaczego zamykają stronę http://www.picnik.com ?
Czy ma to związek z ACTA ?
Czy istnieją jakieś inne, podobne do Picnika strony, gdzie nadal można w łatwy i ciekawy sposób przerabiać swoje zdjęcia ?
Przecież (jeszcze) można. I będzie można 🙂 w Google + 😀
W jakimś wątku przeczytałem kiedyś, że ktoś wypisywał różnice i ogólnie zadania groomów. Podrzuci ktoś?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
22 stycznia 2012 20:43
halo - jeszcze można. A ja serio, bardzo lubię tę stronę 🙁
A o tym Google + nie doczytałam, idę szukać 😀 Dziękuję za odpowiedź !
[s]jak sprawdzić ceny biletów na stronie heliosa? kiedyś była ładna tabelka. dopiero przy rezerwacji zobaczę? a jak ktoś nie wie, to może był ostatnio i czy tani wtorek to nadal 14zł ze zniżką? 🙂[/s]
ślepa chyba jestem, że nie widziałam... 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się